Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...16
Dolů
Téma: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem?
*
#43137
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
Hm,odjel na Slovensko,tam se ožere jak p...,bude mezi svými,jezdili jsme též na slovač,na dědinu,hrůza jak se tam pilo,Katko Ty jsi ještě pořád dobrá ,že mu dáváš šanci,já bych Ti radila ukončit to,nevěřím ,že bude jiný,přestane na chvíli kvůli Tobě ,ne kvůli sobě.
A v tom je ta chyba,píšu Ti to jako alkoholička sice nepiju,ale nikdo mě nedonutil přestat jen já sama.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43140
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
Nevím jak to máte Vy ostatní, ale já vždycky, když prolomil nějaké tabu a prošlo mi to, byla jen otázka času, kdy to spáchám znova. Věděl jsem, že když mi prošlo ultimátum od mladý, že mi projde i příště. Takhle postupem času postrácela veškerou vážnost, kterou by si její dobrotivé přistupování zasloužilo. Ano, jsem jí vděčný, že to vydržela a zůstala se mnou. Ale pořád mám v sobě pocit studu před ní. A halvně vím, že když řekne, NE! Tak to hovno znamená. Je v mých očích slaboch, kterej takovýho dementa, jakej jsem byl nedokázala poslat do prdele. Na rovinu říkám, že já bych s takovou ženskou, jakej já byl chlap nebyl!
Dneska koukám na ty alkoholový trosky opravdu s despektem. Protože vím, že si za to můžou sami. Alkoholismus je nemoc, to ano. Zaslouží si být léčena, ale ne lítost.
Katko, Ty jsi udělala víc než je zdrávo. Dala jsi mu šanci. Tvoje volba. Ale nezahoď svojí důstojnost a dej si záležet, aby ta šance byla opravdu poslední. Jinak ten respekt, jestli k Tobě nějaký má, taky pozbydeš.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43143
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
takže bys byl raděj bez ní a zpovzdálí si ji vážil,že tě poslala do pd...
a takhle když s tebou zůstala a věřím ,že ze soucitu ,tak nemá u tebe úctu.
Z toho si vem příklad Katko jaká pakáž jsou alkáči....
nezachraňuj...
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43144
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
Jsou věci, které z paměti nedostaneš. Zní to asi divně co jsem napsal, ale já to tak cítím. Tím, že mi dávala dvacet posledních šancí si určitě respekt nezískala.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43145
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
no tak buď rád,že to nečte,teda popravdě jsi mi s tím vyrazil dech,asi jsem si o Tobě myslela něco jiného...
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43146
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
doma moc nepije, tam si hraje, jak je vše OK, max. jedno pivo. navíc tam jel za malým vnoučkem...tam pít nebude, tím jediným jsem si jistá. nezapadalo by to do jeho divadla
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43147
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
ve mě se to opravdu zlomilo, tohle je poslední šance, pak už jen ubytovna a život jeho podle něj, můj podle mě...takže už rozhodně ne společný. jak jste mi tady radili, pokud bude chtít pomoc a řekne si, určitě mu pomohu. jinak ne.
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43148
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
ano, z mé paměti se určité věci nikdy nevymažou...
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43149
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
Katko a jak dlouho bude trvat ta šance? Rok? dva?měsíc?Budeš pořád v nervech když se někde zdrží,budeš mu věřit?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43150
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 1 měsíc  
Maris, je mi celkem jedno co si o mě myslíš Ty, nebo někdo ostatní. Já se tu snažím psát mé poznatky z toho co jsem si prožil a z toho co si z toho nesu jako břímě dál. Nebudu tu psát nějaké srdceryvné příběhy, které se dobře čtou a abych získal nějaké plusové body. Věřím, že moje příspěvky tu mnohým dají víc než takové ty sračičky, kterých tu je většina. Pokud ne. Nemám problém se na to vykašlat.

Ať se Ti to líbí, nebo ne, tak nevděk, sobeckost, nespolehlivost, lži a spousta trápení jde ruku v ruce s alkoholikem. Je tu vlákno o tom, že dost velkýmu procentu alkoholiků abstinentů se rozpadnou vztahy, které všechno to peklo nějakým mechanismem přežily.

Už jsem to tu psal několikrát. Přestal jsem pít, jsem jiným člověkem. Minulost se snažím hodit za hlavu, přesto mě tíží. Je to jako koule na noze. Nejen, že mě tíží moje výčitky, kterých se snažím zbavit a koukat do budoucnosti, tak je mi dost často předhazována moje minulost.

Jsem rád, že když jsem se rozhodl přestat pít, okamžitě jsem změnil práci, prostředí. Alespoň v práci jsem začal s čistým štítem.

Doma samozřejmě ten šťít nese dost velké stopy po tom boji. Během roku se ze zlomeného oukropečka stal opět celkem sebevědomý, dominantní člověk, který jen nerad přijímá údery směřující na citlivá místa.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...16
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter