Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...910111213141516
Dolů
Téma: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem?
*
#43151
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katka,
..,, Byť ženou alkoholika nieje nijaká sláva. Žena alkoholika sa nestáva hrdinkou. Rozhodne nie v očiach mužov. Podľa nich je hlúpa patetická husička, čo sa nevie oslobodiť od svojho ožrana. Prečo neodíde, veď je to také ľahké ? Stačí prejsť dverami. Zbaviť sa toho prekliatia. Lahšie sa to vysloví ako urobí. Hranice toho, čo človek vydrží, sa neustále posúvajú, až kým načisto nestratí cit pre to, čo je správne, múdre a zdravé.,,..( citát z jedinečnej knihy NAJBLIŽŠÍ od Kateriny Janouchové - doporučujem ti si ju prečítať )

Dala si mu ultimátum a teraz ho už budeš musieť aj dodržať, lebo je to presne tak ako ti napísal Včelar, ak ho totiž nedodržíš už ťa nikdy nebude brať vážne a bude si robiť aj naďalej, čo chce ( teda piť ).
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43152
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Vidíš a v příspěvku přede mnou se ptáš Katky. Jak dlouho bude trvat ta šance a zda bude svému přítely kdy věřit.
Dá se v tomhle rozpoložení žít?
Jejímu příteli přeji jen to dobré a aby se toho démona včas zbavil. A teď mi řekni. Nebylo by lepší začít ten nový nepopsaný kus papíru? Má pokračovat v psaní kapitol na listy, kde už je navždy vyryto, jak by měl být vděčný za to, že nebyl vypráskanej jak prašivej pes?

Za mě, když novej život, tak na novej list. A nazývej si to klidně nevděkem, nebo jak chceš.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43153
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Ještě doplním, že jsem nechtěl, aby odešla ona z našeho baráku. Já se sebral a odešel. Nejdřív do lesa, pak s tím, že když se mi nepodařilo odumřít, že to zkusím znova a chtěl jsem začít v azyláku, kde takových trosek je mraky. A byla to ona, kdo volal, že se mám vrátit. Já sám od sebe bych to už neudělal.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43154
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
tvoje věc,jen můj názor,čekala bych od tebe spíš vděčnost ke své ženě po tom co si s tebou prožila,dominantni to jo to z tebe cítím ,ale taky to ,že nejsi tak docela nad věcí jak bys chtěl,celkem moc nevěřím,že do toho nespadneš znovu,po tom cos napsal,může to být všelijak,nějak ta pokora se vytrácí anebo nikdy nebyla.taky píšu jen za sebe jako všichni tady.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43155
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
toho jsem si naprosto vědomá. ale mám v sobě dobrý pocit, že jsem mu tu šanci dala, vše jsem řekla. zbytek je na něm. bude to bolet, asi víc mě, ale jiná cesta už není
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43156
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
takže nepopsaný list - tj. celý nový život - bydlení, práce, partner...? aby nikdo neznal minulost?
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43157
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
ať je to jak chce přeji každému ať ten boj vyhraje,alkohol je zrúdnost nevypočitatelná,jo chápu Včelaři,nejde být pořád vděčný za to ,že tě pochopila,však ono to nějak dopadne a třeba začneš psát novou knihu života.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43158
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
jo Katko,ale minulost tě vždy dožene
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43159
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
ještě doplním - já nečekám vděk, proto všechno nedělám. chci žít normálně, radovat se, prostě žít...teď mi všichni napíšete, že tohle s alkoholikem nepůjde. jeho poslední šance - jak bude dlouho trvat - než přijde domů opět opilý. pak tak dva tři dny než seženu ubytovnu a tam ho odstěhuji.pak už bude vše pouze jeho boj.
je mi však jasné, že pokud bude chtít vše změnit, může se stát že selže. jak čtu vaše příběhy, je to vcelku běžné. jak to však poznám? že je to jen selhání, nebo je vše zpátky...
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43160
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Já jsem i psal, že jsem jí vděčný. A tak to i cítím. Ale jak mám vyjadřovat vděčnost. Že před ní polezu po kolenou, že budu mlčet, a snášet všelijaký narážky? Vážnosti její slov a činům se u mě však nějaké přehnané pozornosti už asi nedočká. Ale to možná bude i ovlivněno mým vztahem k ženám jako takovým, který jsem si vybudoval za celý svůj dosavadní život na základě zkušeností.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...910111213141516
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter