Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#654
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Vidím, že jste stále na internetu, píšete někde z práce anebo jste na nemocenské ? Já jsem více než rok na ÚP, nějakého pořádného zaměstnání nejsem v zásadě schopen, v podstatě tady rodičům vedu jakési účetnictví, spíše je to papírování všeho druhu. Mám vůbec nárok na nějakou nemocenskou v případě hospitalizace, pokud jsem registrován na ÚP ? V tuto chvíli nemám nárok vůbec na nic, jelikož žiji ve společné domácnosti s rodiči. Jen kvůli chřipce a zánětu nosních dutin mám potvrzení pro ÚP, že jsem práce neschopen, kdy mám jít na kontrolu, ale nemocenskou žádnou.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#655
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
O TÝ NEMOCENSKÝ OPRAVDU NIC NEVÍM JAK TO JE A JINAK JSEM JEŠTĚ MĚSÍC DOMA DĚLÁM U TECH.SLUŽEB A NENÍ DO ČEHO PÍCHNOUT ALE MAKÁM DOMA PŘEDĚLÁVÁM DŮM A SEM TAM ODBĚHNU
VLASTA.VANOUS

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#657
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Pro VV - tak mě napadá, odkud, že vlastně jsi? A pak taky, jak jsi se dozvěděl o Nechanicích a pak o Šternberku? Vše jen z internetu, od známých, příbuzných, přátel, kolegů...?? Kontaktoval jsi třeba předtím psychiatra nebo jsi zkoušel neúspěšnou ambulantní léčbu apod.? Pro nás "začátečníky" je to fakt složité.

A ještě jedna věc, pořád je to dokola. V tom Šternberku jsou tedy návštěvy povolené každý den? Propustky mimo areál 1x týdně? Dovolenky za jak dlouho? Aha, už to čtu o 2 stránky zpět - na 1 den po 7 týdnech a na 2 dny po 10-ti týdnech. Pochopitelně, že tam za mnou nikdo nebude pořád jezdit, to by bylo spíše ke škodě věci. Kromě toho, mají tam za mnou jezdit rodiče-důchodci anebo "přítelkyně", která mi po cca 7 letech v podstatě utekla... Ono to moje sociální prostředí se za ty dva roky dost změnilo (pochopitelně k horšímu), dost jsem se uzavřel do sebe.

Dále předpokládám, že se ta léčba samotná neplatí, jen ten regulační poplatek 60,- Kč / den za pobyt v nemocnici.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 13/03/2010 13:05 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#658
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Jsem kousek od Šumperka a o Nechanicích jsem se dozvěděl od mé psychiatričky a ta mně tenkrát doporučila Nechanice protože to jsou východní čechy jako č. voda. O Šternberku jsem se dozvěděl od kámoše který tajm byl.A vycházky tam máš každý deen od 14h a pak si píšeš kdy chceš vycházku mimo areál ani ti to pokaždý schválej to je jen taková komedie.Můžeš si napsat jestli v pondělí nebo v pátek nebo v neděli kdykoliv a ta je taky jenom jednou v týdnu od 14 do 17 h.Jo neschválej když máš hodně - bodů ale já měl za celé 3 měs jenom jeden - bod.Víš co se po mě chtělo to jsem udělal a držel jsem se pozadu a hlavně jsem povídal se sestrama když jsem měl náladu a na to se kouká .byli tam taky mladí kteří jsou oprásklí tak to víš po těch šli sestry.No a jinak do Šternberka jsem doporučení neměl jenom manželka zavolala a bylo
VLASTA.VANOUS

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#659
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
návštěvy můžeš mět v týdnu každý den od 14 do 19h v sobotu od 9 do 13 v neděli od 8 19h a jinak tam vařej dobře je tam kantýna tedy trošku drašší ale jinak se chodí v sobotu na společnou vycházku tak si nakoupíš v penny lidlu nebo albert a když si napíšeš vycházku v týdnu tak ji mášod14 17h a tak si taky nakoupíš
VLASTA.VANOUS

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#660
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
To je tam vážně tak mírný režim ? A mohli jste mít u sebe mobil ?
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#661
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
TAM MOBIL MŮŽEŠ MÍT TO V NECHANICÍCH TAM NE TO BYLA PAKÁRNA
VLASTA.VANOUS

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#662
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
ALE PRVNÍ TÝDEN JAK SI NA DETOXU TAK TI HO VEMOU VEMOU TI I TŘEBA NP3 ALE ZA TÝDEN TI TO DAJÍ A MŮŽEŠ TO MÍT NORMÁLNĚ KDYBY SI MĚ NAPSAL EMAIL ADRESU TAK BYCH TI POSLAL I NĚJAKÉ FOTKY JAKÝ TO TAM JE NĚCO MÁM
VLASTA.VANOUS

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#663
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
No, já vím o jiných léčebnách, bez návštěv, bez mobilu a telefon povolen pouze na 5 minut. Proto se mi zdá tato léčebna neuvěřitelně benevolentní.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#664
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
A musíš jít na detox, i když třeba prokazatelně předtím už měsíc nepiješ ????
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter