Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#676
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Zdravím Radime,
asi Vám teď nebude dobře, ale do pondělka to bude dobrý. Mohl by to pro Vás být den s velkým D. Mohl byste dojednat nástup, kde Vám pomohou ( víte s čím).
Co se týká dědictví,jste dobře připraven ( vaše dobrá vlastnost), co se týká dokumentů i nabídkou finančního podílu a k této dohodě byste mohl připomenout informaci, že děda žil s vámi a prožívali jste s ním dobré i zlé a ke sklonku života toho horšího přibývá.
Z pocitů, které takovéto věci člověka provází jste se již vypsal a ,,konzultoval´´ s Hankou. Obávám se, že v akci budete muset stát na té druhé straně : motivovat druhé, aby uvažovali i jinak - jak jste sám napsal: humáně.

Myslíme na Vás.

Tak to vidím, že nám budete brzo psát, jak to probíhá ve Štemberku, když se tam může na počítač.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 05/04/2010 16:33 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#679
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Ahoj Květuš.Dokument o Katce je hodně drsný,taky jsem viděla první část,ale tahle je snad ještě smutnější.Opravdu porodila holčičku ( ta měla po porodu abstienční příznaky) a utekla od ní za drogami.Katka ve 32 letech vypadá na 60,bydlí na nádražích,ve squotech. Pro mě to bylo poučné,protože se říká,že závislost je jen jedna a je jedno na čem,jestli na alkoholu,drogách,automatech....Takhle může skončit každý a nemá to nic společného s inteligencí,vzděláním a jinými okolnostmi.Jinak - stojí určitě za vidění.
Irena
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeňsko Narozeniny: 03/04
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#681
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Ve čtvrtek jsem také byla v kině na dokumentu Katka a od té doby na to musím myslet. Je mi tak líto toho zmařeného života, bylo mi z toho tak úzko ! Závislost je fakt strašná věc, kdyby ten její příběh alespoň někoho odradil od drog !!!! Povinně pro všechny školy !! Byla jsem na odpoledním představení, bylo tam plno puberťáků, před promítáním se hlučně bavili, pokřikovali,při závěrečných titulkách bylo hrobové ticho...............
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#682
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Jejda
Právě probíhá proces zvaný exhumace.
No nic, předtím jsem se držel dost dlouho v docela dobrém stavu, celé dny jsem nepil ani kapičku, udělal jsem spoustu věcí, a to i v oblasti řešení mého alkoholismu jsem se pohnul o dost dále než kdykoliv předtím.
Ten včerejšek jsem si fakt "naplánoval" dost nevhod. Říkal jsem si, že budu pít jen s Mírou, jenže všichni víme, že u alkoholiků to prostě nejde. Fuj tajxl, jsem ospalý, bolí mě hlava a ta pachuť "meruněk" na jazyku je děsivá.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 14/03/2010 12:10 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#683
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Tak to dneska musíš protrpět, a pořádně se vyspi, ať máš zítra střízlivou hlavu. Hlavně si nedávej panáka vyprošťováka !!!!!!!!Držím palce !
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#685
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Právě jsem se trochu napapal, ale moc chuť k jídlu tedy nemám. Co se týče toho vyprošťováka - pochopitelně vím, že u alkoholika to nesmí být další alkohol, jenže nic jiného moc nezabírá, jen minerálka, spánek, na bolavou hlavičku snad Ibalgin. Ach jo, neměl jsem si včera nic kupovat, na druhou stranu jsem už nebyl v dobrém psych. stavu - klasika: bez alkoholu to nejde a s alkoholem také ne. Zatím se mějte.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#687
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Musím se pochlubit, že dnes jsem měl sice dost náročný a složitý den. Nicméně všechna ta úřední jednání dopadla v zásadě dobře, to složité dědické řízení po dědovi je definitivně uzavřeno. Zúčastněné strany se vzdaly práva na odvolání a je klid. "Prohrál" jsem jen staré piáno, ale to nemělo stejně moc cenu. Stejně na něj hrát neumím. A můj komplexní návrh na výměnu mezi věcnými břemeny, pozemky a garáží byl podle mě taky dobrý tah. V zásadě jsem z baráku všechny příbuzné, se kterými naše rodina nemá ideální vztahy, v podstatě vyhulil pryč a ještě mi za to poděkovali. Je fakt, že jsem na tom pracoval hodně dlouho a leželo mi to v žaludku již několik měsíců. Je fakt, že jsem dnes měl v sobě 2 Neuroly (ty silnější), alkáč žádný. Jinak jsem měl ještě jednání na FÚ, ale i tam byli docela v pohodě. Kromě toho mám zítra narozky, ale pít asi nebudu, uvidíme, jelikož musím stejně k lékaři.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 15/03/2010 20:44 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#695
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Radime,sleduji,že když chcete,umíte s problémem zatočit a poradíte si,jen tak dál!A všechno nejlepší k narozeninám,splnte si svá přání.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#715
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Čauky, dneska mě v devět hodin čeká hodně nepříjemné jednání s kolegyní z práce, máme mezi sebou dlouho trvající špatné vztahy, které teď vygradovaly. Není v mých silách to vyřešit, stěžovala jsem si na ní, takže dneska jdeme na kobereček.Moje práce je závislá na jejích podkladech, které jsou v naprosto dezolátním stavu když mě je předává nebo nejlépe mě skoro nic nepředává. Po vzoru Radima jsem si vzala 2 neuroly a nemám představu co to se mnou udělá? Po jednom mám totální útlum, takže po dvou tam budu asi slušně zfetovaná.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#719
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok  
Ahoj Hani.Nevím zda byly rozumné neuroly2,ale je to pro tebe výzva jak se s tím popereš,myslím,že se to vyřeší pokud spolu budete komunikovat a jak se jinak vede?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter