Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5354555657585960
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#46101
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj Tamaro, super že se ti taky daří, u mě by bohužel u pocuckávání taky nezůstalo, po druhém panáku by odpadly všechny předsevzetí a zábrany. Pokušení je všude, neustále oslavy nebo akce. Pokud neumíme pít slušně a nemáme stopku, tak bohužel. Před námi víkend a my to dáme, pěkně si ho užijeme takový jaký je krásný podzimní, bez alkoholické mlhy. Hezký den všem
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46139
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj všem.
Pokročila jsem v tom, že nepotřebuji panáka, abych řešila problémy.
Ani ty chutě nejsou, tak hrozné...ale teď mám hroznou chuť otevřít láhev vína
To, že rakovina je kolem mé rodiny, tak blízko jsem už vstřebala...teda myslela jsem si to...Ale po další dnešní zprávě, kdy vím, že odejde další můj blízký...nemůžu
Vím, že mi opití nepomůže, ale asi to nezvládnu...
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46141
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ťažko sa na to odpovedá, nie som v takej situácii. A ani neviem ako by som sa zachoval ja. Ale skús porozmýšľať, komu tým pomôžeš. Sebe asi len na chvíľu, účinok alkoholu vyprchá, to by si musela piť stále. A jemu už vôbec. Radšej si toho človeka uži, ako si potom vyčitať, že si to prechlastala. Viem, že sú to len také teoretické hlúposti, ale drž sa. nech už spravíš čokoľvek.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46142
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Krtku dík....podařilo se mi to ustát.
Ta bezmoc mě zabíjí...
Když umřela mamča...už jsem ani nebrečela, za to se občas pěkně opila. Ale tím neomlouvám své pití, vždycky jsem si ráda vypila. Teď musím přijmout fakt, že brzy odejde další blízký člověk...a to budou příští týden ještě výsledky taťky. Snažím se na to nějak připravit....jen nevím jak...
Jak říkáš: nikomu tím nepomůžu Ps.:budu na to pořát myslet
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46151
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj Rosnicka, viem a poznam taketo situacie. Je to tazke a hlavne chut sa napit je extremna. Ta beznadej a pokusenie. Skus to ustat a uvidis budes hrda. Je to divne,ze to pisem ja lebo ja som vzdy siahla po flaske pri najmensom probleme a zdalo sa mi to ospravedlnujuce a spravne v ten moment. Ja teraz uz ani neviem kolky den je to co nepijem. Uz to bude cez 3tyzdne. Zabudam pocitat. Tak nejak sa snazim nemysliet na to a zit dalej. Ale pokusenie je stale. Drz sa a dufam,ze premozes pokusenie a chut.
Tamara
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46152
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
A co Agi a Santal? Ako ste na tom vy? Dlho ste sa tu neukazali. A ty krtko? Zvladas to stale lavou zadnou?
Tamara
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46153
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Že váhaš Tamarka. Pravou aj ľavou zadnou. O pár dní oslávim 2 roky triezvosti. Ak dožijem tak 29.10. začnem tretí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46154
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj Tamarko,
od minulého kiksu se držím a popravdě to bylo tak divný (následky), že mi teď nedělá problém nepít. Kéž by to vydrželo Ani víkendu se nebojím. A co Ty?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46155
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahojte, dlouho jsem nepsala. Hrozná krize doma s manželem. Bolí mě to, nesnesu to. Jedu teď jenom na sebe, přestala jsem vařit. Budu vařit jen o víkendu. Na jídlo mi nepřispíval, ale na chlast měl vždycky. A já se blbec honím, aby měl tatínek denně teplou večeři. Nic, nechce se mi to tu probírat, zmýtám se v myšlenkách, vždyť i já jsem chlastala, tak o co jde. Ale teď už jde o všechno. Buď všechno nebo nic. Vystoupila jsem z toho kruhu a buď vystoupí taky, nebo jedem dál bez něho. Trvá to už příliš dlouho.
Od toho července, co jsem se tu zaregistrovala a snažila se přestat s chlastem, tak 90% recidivy byla ze stresu z něj- z manžela.
Snad už to konečně pochopí, že když se toho chlastu zbaví, najde se místo pro lásku, tvoření, humor ...
To jsme všechno měli,když jsme spolu začínali+ chlast. A pak už zbyl jen chlast a hádky...
Hrozně se bojím, že to bude zas jen na pár týdnů ok a pak se to vrátí do stejných kolejí.
Ale tentokrát začínám u sebe a půjdu si za tím tvrdě.
¨...
Tamarko držíš se hezky, já dnes 20 dní. Jedno pivo před 14 dny. Jak jsem řekla-nepočítám ho. Je to zatím málo, ale pro mě super.
šantalko, rosničko- jde o to nelít denně anebo příliš. Tím vás neobhajuji, sami víte jaké je riziko, tak se snažte o tu střízlivost pečovat. Mějte se hezky
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46156
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj lidičky
Dnes bych to měla měsíc...jenže jsem to porušila láhví vína
Naštěstí se mi to podařilo utnou...takže zase od začátku.
Snažím si to srovnat v hlavě...čeká mě teď hodně těžké období, nevím, jak špatné tu bude...
Ale vím,že to musím a chci ...zvládnout se střízlivou hlavou
Tak se mějte bojujte i já už vím, že to stojí za to
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5354555657585960
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter