Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...49505152535455...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53308
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
to ps

Dakujem Krtek za podporu, vazim si to
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 17/01/2019 23:03 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53309
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Ok. Už idem spať. Ráno do roboty. Dobrú noc Stefo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53310
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
@krtek - prokrastinace se ti nelíbí :-D mně taky ne... dřív jsme tomu říkali FLÁKÁNÍ SE, PROFLÁKAL JSEM CELÝ DEN, nikoli prokrastinoval takže stef profláká celý den, třese se aby nemusel s kolegy na bowling (blbost!) a pak se sám zleje na baru v rockáči, kde se cití zřejmě tak nějak být ve svém chlastacím skanzenu a bezpečí. A pak opět výčitky, prakra...sorry proflákaný dny, kecy v kleci tady na Fóru a šup..bum..kolo se točí dál.
Stef, ty ještě zdaleka nejsi na dně. Ty si tak nějak blbneš a lehce si lžeš do kapsy. Až tam ale spadneš, tak se tam rozhlídni, koukni se tou dírou trošku nahoru, na místo kde jsi byl když jsi v lednu 2019 psal na Fórum, a uvidíš kolik metrů a jak hluboko pod tim místem jsi. Anebo změň ty svoje (sorry) posraný a debilní stereotypy s jedinou pointou kterou je ožrat se v tom rockbaru jak jantar, navíc sám, zkus to a z tý díry se teď ještě vyšplhat dá. Pak už je to těžký. Nemyslim si, že bys byl úplně v hajzlu, ale časem budeš. Takže, dej si 21 dní na změnu návyků. Flákání, chlastání, všeho. Za 21 dní se dá změnit jakýkoli návyk. Jdi do toho. Začínáš dnes!
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53311
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
No jo, to se nam to vsem, co nepijeme, radi, ze?
Se zmenou zivotniho stylu, zmenu ritualu a chovani ma problem zrejme vetsina lidi.
Ja uz od rijna chodim plavat - nebyl jsem tam jeste ani jednou a taky cvicit. Tam jsem byl parkrat. A navyknout si cvici t rano a vecer doma .. ani smykem.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53312
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
@michalb: jo jo, káže se to hezky ale michale, já opravdu zjistil, že je to všechno v principu jednoduché. Jít plavat znamená zhruba toto: vyhrabat ze skříně plavky, ručník, sprcháč, dát to všechno do tašky a vyrazit. Stačí vzít ty plavky vůbec do ruky a máš ze 30% vyháno. Myšlenka -> čin -> návyk.
Staří hebrejci mají v talmúdu tohle moudro:
pečuj o své myšlenky, neboť plodí slova
važ svá slova, neboť ze slov se rodí činy
konej moudře své činy, neboť činy se mění ve zvyky
opatruj své zvyky, neboť ty vytvářejí tvůj osud
U toho plavečáku můžeš přeskočit bod dva vlastně až na jediné: u pokladny “..prosím hodinu a půl vstupenku ba bazén..” a je to. Uveď věci do pohybu a pak to jede samo
Hezký víkend všem alkáčům na válečné stezce, M.
PS: štef? Tak ako to ide..? Piješ? Drž se!
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53313
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Mirek, jiste, ze je to jednodiche. Staci zacit chositplavat, cvicit. Staci prestat pit. Staci chtit
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53314
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
MichalB napsal:
Mirek, jiste, ze je to jednodiche. Staci zacit chositplavat, cvicit. "Stačí přestat pít. Stačí chtít!"
...aneb: "otevřít se kreativní (energii) mysli."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53316
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
no vcera som siel zas, nevydrzal som to doma, dnes sa citim ako keby som mal zinfarktovat fakt, zabavil som sa ale dost, plno ludi, vela muziky, este som si tam vybavil, ze o tyzden zahrajem koncert s jednymi muzikantami, po ceste domov natrafil na nejaku holku a dotahol ju domov, dnes vyzeram ako strasiak do pola.
Tak ja robim uplne pravy opak. Terapeut tosom zvedavy co mi povie, ked sa dozijem, ajaj
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53317
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahojte, já si to tu jednou za týden pročtu už moc nepřispívám, daří se mi relativně fajn, nechlastám, ale happy nejsem. Nejde mi nezareagovat na Tebe Stefe... kámo co to s Tebou do prdele je? Co si jako myslíš, že Ti terapeut řekne? Podle toho co píšeš je evidentní, že Tě chlastání a život okolo jednoudušše baví , vždyť ty ještě napíšeš pozitiva toho, že jsi se opil.. chápeš tu pointu? Dokud prostě na 100% ze všech sil nebudeš chtít přestat pít, tak to nepůjde, ale ty NECHCEŠ.. to je ten problém, jelikož se opiješ, ukojíš tu touhu, jeden den se dejme tomu protrápíš, ale pak jsi pár dní ready, zvládáš chodit do práce apod, takže Tě to až tak nelimituje na nějakých existenčních jistotách. Ale když se podíváš a pročteš si příspěvky mnoha lidí, tak je to dočasné... ty se prostě evidentně musíš prochlastat do nějakého stádia, že už nebudeš mít na výběr pít/nepít, ale budeš muset.. hodně zdaru.. neber to jako hejt, ale nenalhávej si sám sobě něco, co není pravda respektive, teď to tady napíšeš a čekáš odezvu Stefo nevadí, začni znova bla bla... to Tě uspokojí? ... drž se...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53318
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Muze to slouzit jako ventilace, neco jako jit k psychologovi a vypovidat se, muze to slouzit jako denik - precist si sve prispevky po mesicich, letech. Kdo z nas nechtel, by nechtel sex, drogy, rock'n roll bez kocovin a instantni stesti k tomu navic?
A co by s nim, Stefem, melo byt? Nic extra. Proste chce pit bez kocovin a extempore po poziti alkoholu, jako spousta jinych lidi.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...49505152535455...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter