Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...62636465666768...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#54124
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Nechcem ťa od neho odradiť. Má samozrejme svoj význam. Ja osobne tvrdím, že na abstinenciu si treba zvyknúť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54125
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Jitra napsal:
JProstě jsem doufala, že když budu brát něco, na co nebudu chtít pít, že se po čase abstinence změní přístup. Nebo nemá vůbec smysl brát antabus? Jako že to je na nic?

Jasne ze to neni na nic! Problem je v tom ze pokud CHCES pit tak pit proste budes a nasazovat antabus nema prilis smysl. Antabus je uzitecny pomocnicek a berlicka pro Ty co se rozhodli ze uz nechteji pit a absolutne se tomu podridili - nejsou si ale 100% jisti jak by zvladli nektere situace ktere muzou v beznem fungovani nastat a maji tak u sebe "pojistku". Jinak po urcite individualni dobe abstinence se Tvuj pristup samozrejme zmeni. U nekoho k lepsimu protoze si uvedomi a dokaze ocenit o kolik je lepsi zivot bez chlastu. U jineho treba k horsimu kdyz zjisti jak narocny a tezko zvladatelny muze byt strizlivy zivot se vsemi problemy ktere alkohol tlumil. To uz zalezi na kazdem...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54126
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
G. to napísal aj za mňa
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54132
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Děkuju vám. Chci přestat pít, ale zatím to nebylo snadné. Ale pokud chci ochránit všechno co teď mám, není jiná možnost.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54134
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Ja to mel tak, ze budu zit a nebo se upiju.
Kdyz nejde prestat pit tak, zkus to onak. Hledat zpuaoby, jak to jde a ono vse vzdy nejak jde. Nekdy na to prijdeme hned, jindy to trva dela a jindy si zvolime trnitou cestu, ale i ta vede k reseni.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54148
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Jitro nezačínej nic s obavami. Proč teď se něčeho bát, když jsi ještě nic nezkusila.Pokud se člověk pro něco rozhodne nemůže hned za rohem pochybovat.
Někteří tady popisují i pocit že se bojí že se už nikdy nebudou moct napít..... Co to je. V první řadě mají vyřešit stávající problém a pak budoucnost.
Pokud už na začátku začne být clovekovi líto, že už se nikdy nenapije výsledek nebude valný.
Nevím jak jsem to udělala já, ale šla jsem plně odevzdána novému.Ted se na alkohol nemohu ani podívat. Měla jsem možnost si přičichnout k vínu a tak se mě udělalo zle a vrátili se mě vzpomínky na období mého temna
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54152
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Taky mi pohled na alkohol, jeho pach/vune nedela dobre. Ale .. ! .. vcera jsem byl pred divadlem v kavarne. Uz zvonilo, ze mame jit do salu.
Ona: Ja uz to nestihnu dopit. Nechces mi s tim pomoct?
Ja: (uplne ve me hrklo, protoze prvni co me napadlo bylo: boze, jak to pivo musi byt chutne horke, byl to do sebe votocil cele.) nepiju alkohol, ale diky za nabidku.
Ona: A jo, opomnela jsem to.

.. furt to visi ve zduchu a votravuje )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54615
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok  
Zdravím Vás drazí přátelé, dlouho jsem se zde neukázala a výhledově asi ani neukážu. Není to proto, že bych se vrátila k pití alkoholu, ale prošla jsem si zajímavou etapou života, jak jistě víte, a po probrečených dvou měsících jsem se začala intenzivně učit k atestaci a taky objednala pár řemeslníků na dokončení rekonstrukce domu. Jedu na 150% a jaksi už mi na vás nezbývá čas. Co se týká mě, už mám ve výhledu nového přítele i když se zatím bojím, a také se chci co nejdříve rozvézt. A tak skončila má alko éra. Plně abstinuji, už se netrápím, jen místy ještě kvůli dětem.
Každopádně píšu alespoň, abych o sobě dala vědět, že jsem zůstala na správné cestě a tato cesta začala především
díky Vám na tamto fóru, jak jsem již dříve psala, neustálým přečítáním celých vláken dokola a dokola celé hodiny a díky tomuto došla nakonec uvědomění, že nejde dělat donekonečna kompromisy, ale pochopila jsem, s čím mám tu čest, začala pozorovat své pochybení a jejich příčiny atd. Neříkám, že to bylo jednoduché. Proto bych ještě chtěla popřát všem novým i dřívějším přispěvatelům, ať to nikdy nevzdávají, jak říká MUDr. Nešpor," cesta ke střízlivosti je jako kopání tunelu, znovu a znovu se pokoušet prokopat a zaměřit se na ten cíl odhodlaně, jednou to světlo na druhé straně bude". Ono tam je, jen se k němu dostat. Krásný střízlivý den přeji a snad se zase ukážu, momentálně nemám ani čas projít příspěvky natož odpovídat. Mějte se krásně. Drahoslava
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54616
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok  
Drahuš, jsem moc ráda, že si toto těžké období ustála s čistým štítem.
Teď si silnější a to je skvělé.
Přeju Ti v životě mnoho úspěchů, ať se Ti daří. V práci, s novým přítelem i s dětmi.

Seš borka!
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54617
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok  
Drahoslava napsal:

Každopádně píšu alespoň, abych o sobě dala vědět, že jsem zůstala na správné cestě


Jsem rad ze jsi se ozvala - kolikrat jsem si rikal jak se asi mas a co delas a jak jsi zvladla projit tim silenym obdobim. Jsi opravdu desne moc dobra... ale to uz jsem Ti psal . Hrozne moc drzim palce at se Ti dari jak moc jen to pujde a at se vydari vsechno co planujes!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...62636465666768...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter