Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...69707172737475...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#56396
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Ahojky ve spolek,
jdu se prásknout, včera se vrátil po 14 dnech manžel z cest a já to totálně nezvládla,už když volal, že jede se mi spustil program posezení na balkoně, kdy manžel pokuřuje a já piju víno.
Celou dobu jsem myslela, že to zvládnu, na první jeho cígo jsem šla na balkon s tonikem. A pak mi přecvaklo, že když zas dnes odjíždí, tak si dám zbytek vína, které bylo doma (já vím, suchá domácnost:((). Měla jsem ho tam týden a když jsem byla sama doma, tak mě to nechávalo v klidu. Byl to asi půllitr. Po prvním napití jsem věděla, že mi to stačit nebude, jak jsem si naivně myslela. Po těch 5 dnech nepití to do mně zahučelo jak nic a šla jsem si do vinotéky pro Proseco, vyžahla jsem celou petku, pila jsem to jak vodu. Šli jsme spát v 5 ráno. Celý den je mi zle, takhle blbě mi snad ještě nebylo. Dobře mi tak.
Manželovi jsem to řekla, že už nechci pít a on, že teda přestane kouřit.
Už několikrát přestal, i na delší dobu, ale stejně, jako působí on na mně, tak působím já na něj, že jak mě slyší, nebo se vrátí z cest, tak už nás vidí na balkoně.
Otevřelo mi to oči, jsem za to vděčná,i když je mi tak blbě. Jdu zkusit něco sníst a začínám znovu.


Je to nekonečný příběh..toto známe asi všichni...já s teda zatím držím a doufám, že s tou léčbou taky....drž se
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56397
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Díky, holky .
Eriko, jsi jednička, fakt, klobouk dolů.
Ivet, dáš to, cítím, že máš pud sebezáchovy, takže jak začneš s Antabusem, tak na něj pít nebudeš.
Já už o něm začínám vážně přemýšlet taky.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56398
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Kajo, dik. Ale houby jednicka. Mam podporu. Myslim, ze mam chlapa co pomuze. Tohle je druhy vztah, brali jsme se pred 7 rokama. Kdybych vyzvu na odchod zkusila na toho prvniho, tak bych dostala kosem. Asi bych si vlastne ani netroufla to rict
A jesti myslis, ze ti Antabus pomuze. Vse co pomuze se pocita a melo by se zkusit
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56399
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Erika napsal:
Kajo, dik. Ale houby jednicka. Mam podporu. Myslim, ze mam chlapa co pomuze. Tohle je druhy vztah, brali jsme se pred 7 rokama. Kdybych vyzvu na odchod zkusila na toho prvniho, tak bych dostala kosem. Asi bych si vlastne ani netroufla to rict
A jesti myslis, ze ti Antabus pomuze. Vse co pomuze se pocita a melo by se zkusit


Teda, co já bych za tu podporu dala Je to těžší, když je na to člověk sám. Ale i tak to dáme
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56400
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Ivet, nedavno jsi psala, ze kdyz budes brat Antabus, tak aby jsi na nej nepila, ze to vasi teda ohlidaj. Tak podporu mas!!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56401
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Díky, holky .
Eriko, jsi jednička, fakt, klobouk dolů.
Ivet, dáš to, cítím, že máš pud sebezáchovy, takže jak začneš s Antabusem, tak na něj pít nebudeš.
Já už o něm začínám vážně přemýšlet taky.


Káji, děkuji. Pro ten Antabus jsem se rozhodla právě proto, že se na něj nemůže vůbec pít. Nebudu ty rizika riskovat ani náhodou
Ostatní varianty, které se dají třeba přepít anebo se berou před pitím, aby člověku nebylo špatně jsou nesmysl, pokud člověk má problémy s pitím... Al třeba ted si myslím, že bych to zvládla i bez Antabusu s mými antidepresivy a terapií. Ale pro jistotu si ty 3 měsíce Antibusu dám
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56402
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Erika napsal:
Ivet, nedavno jsi psala, ze kdyz budes brat Antabus, tak aby jsi na nej nepila, ze to vasi teda ohlidaj. Tak podporu mas!!!!

Eriko to ano, ale já mluvím o podpoře, která tě nebude odsuzovat, ale vyslechne tě. To naši neumí, proto i ta terapie. Bylo by fajn mít po boku tu drahou polovičku, která by vyslechla a pomohla atd. atd.A tohle třeba byl i můj problém.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56403
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Tak se Yvett a Karolino domluvte a začněte obě, aspoň se můžete navzájem podporovat
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56404
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Sonaso napsal:
Tak se Yvett a Karolino domluvte a začněte obě, aspoň se můžete navzájem podporovat

Tak já už v úterý začínám, pokud mě vezmou Já už mám konzultaci za sebou
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56405
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
A co ty, Karolino, přidáš se? Já byla v patek na ty kontrole s nohou, tak mi to už za ty 2 měsíce srostlo a muzu na ni šlapat. Do obchodu ještě asi nějakou dobu nedojdu, ale taky to pro me nebude jednoduchý mezi regalama s chlastem. Holky, dame to, ne?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...69707172737475...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter