Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7374757677787980
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#57553
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
cituji z tohoto vlákna
K tomu porovnávání. Nestarej se jak pijí jiní, ale jak piješ Ty a jak vnímáš sama sebe.
---- tak takhle jsem to kdysi někomu psala, takže jenom dodám, kašli na to jak to kdo zvládá pak -myšleno má kocku, nemá a já takovou a on.., řeš jak to působí na Tebe.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57577
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
Tak se k Vám jdu přidat včera jsem se zase vylila jako váza a byla zlá na manžela.. ten toho začíná mít dost. Problém s pitím mám dlouho a uvědomuju si jej už delší dobu. Nůž na krk jsem už jednou dostala dost drsně od muže a zalekla se a přestala na pár měsíců pít.. jenže pak přišlo léto a my jezdili po sklípkách tak jsem si občas dala a zjistila jsem že jsem v pohodě, žádné scény a depky jako předtím když jsem pila.. prostě už jsem neměla ty hnuso stavy po chlastu ale byla jsem příjemná veselá a ráno po dobrém víně ani kocovina nebyla tak super.. jenže z občasné dvojky vína na Pálavě se stala sedmička doma.. pak dvě sedmičky.. a že je průůůser jsem si uvědomila před silvestrem, když jsem ráno vypila sedmičku vína a u toho malovala doma ložnici a pak šla po obědě spát s dětma a po probuzení jsem zjistila že mi dochází barva tak jsem V TOM STAVU naložila své děti do auta a jela koupit barvu, cestou z obchodu jsem si koupila další láhev! tu jsem vypila a když nebylo co pít (nepiju tvrdé) sáhla jsem po Balantince a ještě dojela zbytek Balantiky co doma zbyla z nějaké oslavy.. totální okno ráno.. a morální kocovina jako prase a tak jssem se rozhodla že končím a nepiju.. silvestr jsem zvládla bez alkoholu, na nový rok už jsem si ale dala 2 deci s tím, že jsou poslední.. a včera.. 10 dní od abstinence jsem to nezvládla.. nevím zda tohle zvládnu sama. možná s váma? prosím nepište mi, že sama to nezvládnu, nemám pak motivaci to ani zkusit. mám 3 děti. nejmenší má rok a půl.. vedu firmu.. je nerálné se jít někam léčit.. zatím.. achjo..
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57578
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
Ahoj Inka, ja ti nebudu psat, ze to sama nedas. Ono stejne zalezi na tom konkretnim cloveku. A hlavne na tom jestli chces. Nekdy si myslis, ze ano chci to, ale jeste ti to uplne v hlavne neprecvaklo, tak to neni chci s velky CH.
Tri deti jsou opravdu zahul. A nejmensi rok a pul. A tehotenstvi s nim jsi byly bez problemu s abstinenci?
Ja to zatim zvladam sama. Teda s podporou taky na tom foru. Je to uz 8,5 mesice.
Jsou tu i jini co se drzi sami.
Zatim stale verim, ze to jdu.
Nic doma nemit, je zaklad!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57582
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
já si neumím představit že už nikdy nebudu pít. to je to.. jakože si nikdy nedám dobré víno, že na dovolené u moře si nedám drink... co se ještě musí stát
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57583
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
Rozhodne nemysli na slovo NIKDY.
Zacni - Dnes ne!!! A zitra zase - Dnes ne.
Nezacina se preci hned maratonem. Ale krok za krokem
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57584
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
A vubec! Existuje sposta moc dobrych nealko drinku.
Klidne si do sklenicky vraz brcko a destnicek. Vypada to, ze pijes. A nepijes!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57585
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
jo, můžu si to takto nalhávat a vyměnit ty slova, ale v konečném důsledku si uvědomuju moc dobře, že to je NIKDY...
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57586
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
No to muzes. Ale nijak ti to nepomuze.
To je psychickej tlak
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57587
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
jo to jsem zkoušela s nealko pivem jenže tady jde o to, že mi to víno strašně ale strašně chutná.. problém mám teda hlavně s tím vínem, pivo jsem nikdy nepila, maximálně když jsme jeli na kola a vyšlápli kopec tak jsem si dala malé pivo ale za život jsem jich vypila tak 10
tvrdé si zakázat umím, tam vím že nemám stopku a bylo by zle, ani na něj nemám chuť.. ale sklenka dobrého vína je průser
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57588
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 2 měsíce  
Jo, to znam. Miluju vino.
A s tim nikdy mas pravdu. Ze zacatku mi bylo upne fyzicky zle. Bylo to jako rana do zaludku. Navaly paniky, zrychlene dychani, krece zvykacich svalu.
Ale trochu to zmizi
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7374757677787980
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter