Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE
#45332
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
Stefo. A čo si čakal od AA?
Ináč takto. Píšeš po slovensky, tak predpokladám, že tu aj žiješ. Na Slovensku máš v podstate 3 možnosti.
1. AA-kluby.
2. Kluby abstinentov
3. Kruciata - tá bude asi vhodná pre veriacich

To sú 3 možnosti, o ktorých viem, že sa stretávajú. Každá je založena na inom princípe. Ja som si vybral druhú možnosť. Najviac mi vyhovuje, som spokojný.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45335
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoj Krtek,

cital som vsade, aj kvoli tomu cakal, ze sa ma ujme sponzor a pomoze mi v zaciatkoch, ale povedali mi, ze je na to cas, tak ci onak bol som na to sam, tak ako teraz, ked tam nechodim.

Chce to len najst blizkych ludi, a ked nie tak nejako svojpomocne, uzivat svet a vsetky veci okolo, nove veci co som doteraz nepoznal bez alkoholu

mam dnes 7 den a tie myslienky ake je setko pominutelne, marnost, aky ma vlastne setko zmysel sa snazit na sebe pracovat, aj tak ma zozeru cerviky

ale asi snad to su len abst. alko myslienky a pominu, nemam to rad, kazia radost, motivaciu


Inac Krtek, byvam v CZ, premyslal som nad krestanskym spolocenstvom, ze mozno aj nejaka pekna baba tam bude, ale mam velke pochybnosti ohladne pravosti nabozenstva a cirkvy ani nehovoriac.

chce to fest pokoru, citim to, musim dat na seba pozor, lebo som moc zivel.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter