Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Příznaky alkoholismu
#45668
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
A co chceš vlastně Verčo slyšet? Někdy i ten, co ti to řekne trošku drsneji může pomoct víc než kdyby tě chlacholil, že vono je to jenom psychický a von je to jenom sekt a ne rum a tak je to ok.....
Sama cítíš, že tě to směřuje nekam, kam nechceš, jinak bys tu nebyla, a tak možná by bylo fajn postavit se k tomu čelem a zarazit to dokud se to dá.....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45669
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veronika napsal:
Nejsem alkoholik, co vyžere flašku rumu, 3 lexauriny zapije vodkou a pak se válí ve vlastních zvratkách. To je právě tvůj úhel pohledu

Pri závislosti vôbec nejde o to, kto koľko a čoho vypije a v čom sa váľa. Okrem fyzickej, je aj psychická závislosť. Vyskúšaj to bez tej fľaše a zistíš, ako ti to po toľkých rokoch kamarátstva s fľašou chýba. Cez deň ti to nemusí chýbať, pretože už máš v hlave podvedome zafixované, že večer si dáš. Organizmus si už na ten rituál zvykol. Niečo ako keď niekto nepije cez týždeň a nechýba mu to, ale cez víkendy "relaxuje".
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45671
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veronika napsal:
Zato pravidelně večer co večer. Navíc se cítím pouze příjemně uvolněná, necítím se opilá, že bych špatně artikulovala, či se motala. Ráno nemívám žádné typické absťáky po propařené noci.

Velmi dlouho jsem to mel presne tak jako Ty. Nebudu Ti psat ze jsi alkoholicka protoze to neni jiste ale dovolim si tvrdit ze mas problem ktery by jsi mela zacit co nejrychleji resit. Zkus alkohol vysadit. Uplne. Zadne vymluvy, zadne "kontrolovane" piti, zadne snizovani davek - proste nekompromisni stop stav na alkohol. Schvalne jak dlouho to bez alkoholu vydrzis... a podle toho uvidis jak dal.

Jinak pribalovy letak Sertralinu jasne nedoporucuje kombinaci s alkoholem - pokud to delas tak to muze mit velky podil na Tvych problemech.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45672
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Gennousuke, já už to takhle vysazovala párkrát a vydržela jsem i víc jak měsíc. Ale pak se to zase nějak uchytilo. Dnes už nemám nic koupeného, chci právě dneškem zkusit přestat, co to se mnou udělá.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45673
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Allie, já nejsem ten typ, co potřebuje, aby ho někdo urazil a pak začala se sebou něco dělat. Já obecně ve všem preferuji empatii a takt. Nikdy nikoho neurážím, zvlášť, když ho neznám a ani nechci, aby to někdo dělal mně. Proto má reakce na Pavla.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45674
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Krtek, ano, proto si chci dnes najít jiný program než je TV, abych mozek zmátla
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45675
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Ide o to, čo vlastne chceš. Chceš to pitie obmedziť, aby to nebolo každý večer alebo nechceš vôbec piť. Ja si nedovolím tvrdiť, že si alkoholička. Ale píšeš, že si už vydržala aj mesiac a začala si opäť. Takže, keď si si nekúpila tu fľašu, už vieš čo ťa čaká. Neviem ako chceš zmiasť ten mozog dlhodobo, ale on je taká sviňa. Pripomenie sa ti možno každý deň, že to s tým vínkom bolo predsa len lepšie, hlavne jednoduchšie. Stačilo tak málo. Len otvoriť a piť. Žiadna námaha.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45676
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Máš pravdu. Mně by stačilo pouze nepít doma, ale jak si dám někde jinde, tak si uvědomím, jak mi to chutná a proč si nekoupit ještě něco na doma. Takže asi bude nejlepší nepít nikde.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45677
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veronika napsal:
Takže asi bude nejlepší nepít nikde.
To je najlepsie vzdy
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#45678
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veronika napsal:
Takže asi bude nejlepší nepít nikde.

To je dobry zacatek - minimalne totiz zjistis jestli alkohol (a jeho mixovacka s AD) opravdu nestoji za Tvymi problemy.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter