Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Stále selhávám
#46315
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Zdeněk.dry, píšeš:
..."alkohol je chytrý,mocný, neúnavný protivnik,nech si pomoci."
...ja osobne verím tomu, že alkohol "IBA JE".
(...a punktum/bodka!)


...tie prívlastky:
"chytrý, mocný, neúnavný" protivník sú:
IBA nadbytoční "BUBÁCI"...


, ktorých si vedome VYŽEŇ z hlavy.
(...vo vlastnom záujme → čím skôr, tým lepšie!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46316
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Děkuji za podporu,opravdu ji potřebuju,objednám se na léčení,je to boj ve mně.Zdenku proč nepomohlo 1 léčení?.stydim se za sebe,za svoji nerozhodnost,za to ,že jsem alkoholička.Ano nepreslapovat na místě,sama to nedokážu.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46317
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Někomu stačí jedna léčba,někomu opakovaně,a to všechno proto,aby sám došel na to,že vůči alkoholu je bezmocný.Navždy.Neni to zas taková věda.Nebudeš mít důvod se k tomu vracet. Čas pracuje potom pro tebe,budeš silnější a silnější. Já jsem svoji sestiletou abstinenci absolvoval úplně bez dolecovani,byla to chyba a nakonec jsem se cítil tak silný, že jsem ztratil ostrazitost,zapomněl že jsem alkoholik.Jak jsem psal,je to trpělivý nepřítel.Lecba sama tě dobře nasmeruje,je to ten nejlepší začátek jaký si můžeš přát,ale začátek.Ber to vážně,zaslouzis se uzdravit,s čistou hlavou pak zvládneš vše,vše půjde nahoru.Ted vzpomínám na moje předchozí začátky,bylo to pak krásných šest roků,ale holt jsem zřejmě ještě potřeboval posbírat nějaké zkušenosti:-)Sedmnact let jsem věnoval svojí pijacke kariéře,tak teď se budu s chutí stejný čas dolecovat.Jsem taky na začátku,ale jsem KLIDNÝ.To mi dala léčba.A prosimte hlavně se nestyd,nemáš za co, máš tu výhodu že svoji nemoc máš ve svých rukou.To ti,kdo na alkoholika,který se chce uzdravit,hledí skrz prsty,říct nemůžou.Ti jsou navždy ztracení.Hlavu vzhůru,uzdravis se,když budeš chtít.Držím palce.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46318
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Zdenku, daj sem, ako sa budeš doliečovať, keď je to tak veleduležité. Nech sa inšpirujú aj iní.
A co je nejdůležitější,během léčby,jsem na hodně věcí přišel.
A v čom bolo to tretie liečenie iné oproti tým predchádzajúcim dvom? Však ti určite vraveli to isté, čo predtým.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46319
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Děkuji Zdenku za povzbuzeni.Moc chci prestat pít.Doma se mi to nedaří ,z alkoholu je mi hodne zle a přesto opet zase si nervy otupuju pitim a vím,že to bude horší.Snad po lečbě nebudu tak nervózní a náladova.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46320
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
stydim se za sebe,za svoji nerozhodnost,za to ,že jsem alkoholička.

Maris, zresetuj si svoju hlavičku a tie slova z nej vymaž. Takto sa len utrápiš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46321
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Krtku, léčení bylo stejný,u mne se to krapet změnilo. Na předešlých jsem ještě měl všechno,rodinu,dům, auto,řidičák..Ted už ne,tak taky proto a léčbu jsem bral určitě jinak už ten den kdy jsem lecebny obvolaval,možná to znas a myslím že mi to nějakou dobu vydrží Proste jsem už konečně poznal co to je bezmoc a přiznal si to.Na léčbě na terapiich jsem se vracel k rozhodujícím okamzikum svého pití,důvody,spoustece,napřed jsem myslel že to necham plavat, ale vím že bude do budoucna lepší se na ně trošku podívat,je to pro mne obtížné ale půjde to. Takže moje dolecovani jsou psychoterapie, týdně áčka v mém městě,jednou za měsíc setkání v lecebne a psychiatr.A třeba i toto fórum.Ja jsem vždycky hodně rychle na ty hrůzy zapomněl,dolecovani už není pro mne nějaká fráze ale nutnost..Zdravím všechny spolubojovniky a razim na odpolední
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46322
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Zdeňku.dry,

"drž sa/se = vytrimaj!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46323
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Zdenek, ja som bol na 4 liečeniach. takže viem, že to netreba vzdávať. nech sa ti darí. Teraz si ešte krátko doma, hlavu máš plnú dojmov z liečenia. Hlavne nepodceň to doliečovanie. Doliečovanie trvá celý život. Nech sa darí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46324
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 3 měsíce  
Dekuju,je to Krtku jak říkáš,to, ze dolecovani je doživotní a plný dojmů jsem taky,plány mám,tak uvidíme.Jinak do lecebny bych poslal spoustu lidí už jenom kvůli slusnemu chování.Trocha pokory,zájmu o druhé,přátelství.. Chybí mi to v dnešním hi-tech světě..Pro"JA"-díky za přání,pár lidí pro mě mělo hezká slova,taky mi přáli,ale "vytrimaj" ještě nikdo. To sedlo,potěšil jsi mne a zároveň rozesmál,dík
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter