Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...19
Dolů
Téma: vzájemná pomoc
**
#46635
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ala napsal:

a keby si ho mal?? tak čo??


Vylejt! Ja kdyz jsem zacinal tak jsem si musel domu nakoupit zasobu jidla a pokud jsem musel jit nakoupit tak jsem radeji misto penez nosil stravenky protoze jinak bych okamzite koupil flasku a napil se hned za kasou .

Kdyz prisla prvni velka krize tak jsem se nekolik dni bal jit na nakupu tak strasne moc ze jsem se zivil proteinovyma tycinkama a konzervama . Teda dneska pisu smejiciho se smajlika... tehdy jsem resil jestli by nebylo nakonec jednodusi se na to vykaslat, naposledy se straslive ozrat a zastrelit se...

Sbirku archivni whisky jsem vratil domu pred par mesicema - trvalo rok a pul totalni abstinence nez jsem se presvedcil ze pro me ty flasky krome sbirkovy a nostalgicky hodnoty uz nic neznamenaji.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46639
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Zítra jdu na oslavu narozenin - poradíte někdo, co se vám osvědčilo při odmítání přípitku? Pak se vymluvím na auto, ale nechci si připít ani symbolicky...
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46640
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
"Nie, dakujem, ja dnes nebudem pit, neskor soferujem."

- Zopakovat s usmevom tolkokrat, kolkokrat sa ta opytaju. Z mojej skusenosti to vacsinu ludi tak po tretom-stvrtom raze prestane bavit. Nie si povinna nikomu siahodlho elaborovat svoje dovody nepit. Nepit alkohol je normalne, skor clovek, co chce chlastat, by mal vysvetlovat. Mne sa vysvetovat dovody velmi neoplatilo, vacsinou som sa do toho zamotal, prespekuloval to a vyznelo to debilne. Teraz uz len hovorim dookola, ze si neprosim a basta. Pride mi to najjednoduchsie a najblbovzdornejsie riesenie
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#46641
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Irena napsal:
co se vám osvědčilo při odmítání přípitku?

U me vymluva na auto, vymluva na zdravotni problemy s tim ze mam alkohol zakazany lekarem ale nejvic se mi osvedcilo rict naprosto otevrene ze jsem prestal pit protoze mi to nesvedci a pracuju na zmenach na sobe a na svem zdravi.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46642
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny
Najde se tu někdo, kdo by mi mohl popsat situaci nebo jak probíhá Detox a jaký to je, jak je to těžké překonat první dny v léčebně ? Někdo píše, že dobré.. Někdo, že strašné,ale někde jsem se nedočetl jak se třeba člověk cítí po třech dnech nebo prvním tydnu v Léčebně a většinou už jsem našel jen starší příspěvky několik let.. Jen bych si rád s někým napsal osobně, třeba i na fb,mejlu
Děkuji mockrát. Michal.
Michal Novák
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46643
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Irena napsal:
Zítra jdu na oslavu narozenin - poradíte někdo, co se vám osvědčilo při odmítání přípitku? Pak se vymluvím na auto, ale nechci si připít ani symbolicky...
"Ďakujem, nebudem - v Pekle som už bol/a!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46646
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Irenka

tak to máš dobré, že rozmýšľaš už takto dopredu a chystáš stratégiu. to u mňa by bola výhra keby som aspoň takto premýšľala...a ver, že keby som sa dostala do bodu, že na oslave mi nezabliká môj akloholický maják, bolo by mi úplne jedno aké dôvody podám zúčastneným.... lebo to už by som aspoň spolovice mala vyhraté, že nemám chuť piť..
ale ja na oslavy nemôžem momentálne...lebo to vždy dopadne zle.
najlepšie ostať doma, pri kamilkovom čaji s knihou v ruke.

ja po víkendovom totál alkohol abuse vyčerpanie, energia 0 bodov, výčitky asi 1000 bodov a sebavedomie mínus 10000 bodov...

ale pokračujem

Ala
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46649
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Děkuji za příspěvek Hodně mi to zajímá, co se děje v lečebně,zkušenosti atd.. protože už se chystám asi rok.. a jen mi šlo o to, někoho tu najít který si léčením prošel a napsat si osobně Jinak moc držím palce,at vše zvládnete !
Michal Novák
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46651
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Díky všem, zítra to dám
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46652
Jsem už alkoholik? Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj v poslední době začínám víc a víc pít. Doma si toho všimli a táta mi zakázal abych pila v týdnu. Ale já si včera potají dala tři skleničky vína. A ted mi volali z prace, že zítra nemusím do práce a jako první mě napadlo, že budu mít méně peněz a pak, že si mužu dát aspon víno.A mám pocit, že to víno prostě potřebuji abych se uklidnila. A já nevím jestli vážně se ze mě stává alkoholik. Tak bych byla ráda kdybych ses o tom s někym mohla popovídat. Děkuji za odpovědi
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter