Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1213141516171819
Dolů
Téma: vzájemná pomoc
**
#46663
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Šantalka

čítam si príspevky/pomáha mi to

ako ti to ide?
písala si, že od 1.1 končíš???

Ala
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46664
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ala napsal:
Michal
.... ja tiež veľmi chcem, ale zatiaľ to nestačí..
Ala


Chcieť je pekné. Ale treba pre to aj niečo spraviť. Ak teda chceš, aby sa s tebou tie tvoje kľučky rozprávali.
Niekto ti napíše vylej doma alkohol a ty píšeš, že nemôžeš, chutí. Tož nediv sa devčico
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46666
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahojky všichni,
tak další den bez alkoholu je za mnou.
Včera jsem byla poprvé na setkání AA,
myslím, že toto setkání mi hodně dalo, něco jsem se i já vypovídala.
Myslím, že AA můžu všem vřele doporučit.
V noci jsem toho sice nenaspala, ale to nevadí, hlavně, že alkohol nebyl.
Dnes v práci jsem více šťastná nežli unavená)))
Držme si všichni pěsti ať to společně zvládnem.
Krásný den přeji...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46667
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ještě jsem chtěla dodat, že velice ráda čtu Vaše příspěvky.
Všichni, každým příspěvkem mi hodně pomáháte.
Děkuji)))
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46678
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Tak jsem z oslav doma a OK. Nakonec to bylo snazsi, nez jsem cekala. Dopredu jsem si pripravovala odmitnuti - ze jeste dnes musim pracovat s cistou hlavou a honem oslavence pozadala o kafe a pozdeji jsem mela nutne chut na grepovy dzus - proste jsem otravovala....No a bylo to, nikdo nic neresil. To je, myslim, u me nejdulezitejsi - nesmim vypit ani tu jednu sklenku. Pak jsem se stavila v obchode, musim projit kolem flasek, tak jsem myslela na to, ze tam je jen olej a ocet a to nepiju a ze si chci koupit zmrzlinu a opet vyhra. Moc chci takto pokracovat. Jasne, jsem unavena, nervozni, blbe spim, ale nepiju nyni od vanoc a tak se to lepsi a obcas myslim na neco jineho nez na ten chlast.
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46680
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj, lidi, Irena: super, vidis, ze to jde, kdyz se chce a vse okolo je hned barevnejsi, ze?? Pro Michal, Ala aspol: zkuste nejake konicky - ten nejlepsi je sport, ten jde delat temer v jakemkoliv veku - plavani, beh, posilka, kolo... Uvidite, ze vam bude lito to telo zase spinit alkoholem, kdyz buete sportovat. Mne to hodne pomaha. Samozrejme, ja to mam snazsi, vy - nekteri jste hladinkari, ja se vzdycky vylil jako hovado jednou, dvakrat za mesic. Temer dva dny v lihu, pak jsem se z toho daval dohromady skoro tyden, pfuj. )) Jedno pivo, dve, tri mi nevadi, ale jak jich bylo vic, vetsinou to slo do kopru. Chtel bych se zeptat na vas, hladinkare: jak to mate vy s pitim? Chutna vam to furt, kdyz musite pit a nebo to uz pijete s odporem, ale uz ten chlast proste musite spolknout, jinak by vam bylo pri strizliveni blbe? Ja po flamu nemoh druhy den alkohol ani cejtit, ani videt, ani slyset.
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46690
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj Foreste, jak by řekla naše babička: já to piju jen tak ze zvyku Ze začátku mi to fakt chutnalo, později taky, vybírala jsem si, no a pak přišla doba, kdy mi to bylo celkem jedno, hlavně že to má promile...Nyní si ale hledám náhrady - momentálně zázvor a k tomu různé koření - skořice, hřebíček, jalovec a tak...taky hodně čokoládu a kafe. Zkoušela jsem nealko pivo nebo šampus, ale to mi nechutná ani nepomáhá...Sport je fajn- já mám ráda hory. Bohužel mám v hlavě spoj hory=alkohol...ale jde to i bez-viz moje minulá neděle na lyžích s Fantou.
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46694
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
..."gaučing/ľah na gauči" ponúka komfortné príležitosti premýšľania a kompexnej regenerácie aj hlbokého rozjímania.

Je to moderný šport snobskej smotánky aj alkoholikov.

(...obracanie z boka na bok rozvíja pevnú vôľu.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46706
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ja - nic proti gaučingu, ale pořádně si zasportovat je také skvělé!
Takže dneska na terapii parta chlapíků v otrhaných tričkách a teplácích cvičíme podle prastarého videa s Mudr Nešporem a řveme: Abstinuju, dobře žiju! anebo: Střízliv zůstat, to je základ!

Před lety /zvlášť v putyce/ bych se tomu třeba i chechtal, teďka cvičím a nadšeně řvu s ostatními, jsme najednou jako nějaký kmen válečníků z pravěku třeba a já se od své poslední idiotské recidivy zase zase začínám cítit docela dobře, cítím totiž: Půjde to!
Tu sklíčenost a naštvání ze sebe sama už konečně trochu překrývá nějaká dobrá vlna.
Myslím, že někteří tímhle dětským stylem cvičíme a řveme ty jednoduché slogany skoro jako o život, protože o nic jinýho nejde.

Prostě jsem to zanedbával ta cvičení a AA a tu všechnu sebeobranu, ukolébán svou veleúspěšnou víc než roční střízlivostí, ze které jsem tu dokonce dodával různé moudré rady. Takže, mravenče, koukej zase mazat do kopce a řvi u toho-říkám si.

Nic proti gaučingu. To bude odměna.
Dnes první trochu veselejší den od 4. ledna.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46707
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Sochár,

..."usmej sa na seba v zrkadle a hneď je ďalší krásny deň v *....../(prdeli*)...
(opakuj denne → do vytriezvenia...)"


(Aj ja/Ja to takto "fabrikujem... a - TU som!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1213141516171819
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter