Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46739
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Marie napsal:
Achjo. Kámoška mi psala jestli jdu sní se projít a pak na hristě. A já "sem si dala jednu sklenicka víno jsem si říkala jedno nevadí snad. Ale pak jsem si dala třetí" a kamoš mi chtěl dat další ale už jsem řekla že nechci a šla dom. A ted mám výčitky. :/
...slovami klasika:

..."mať v hlave (roz)um je dobré, ale mať v hlave víno - lepšie..."

(Výčitky to nevyriešia - abstinencia áno!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46740
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Chce se to vyhnout tomu prostredi, kde tohle riziko hrozi, pokud neumis rict NE. At si ostatni chlastaj, ty to budes mit v hlave srovnany a vydas se na spravnou cestu. Ale rikam, che to taky mit nejake konicky - proste neco, jak zabit cas. Je to pak snazsi. Uz jsem tu psal, ze me treba pomohl sport, to pak je cloveku lito, kdyz uz si neco vybudujes, to zase "zkurvit" chlastem. Vybuduj si strizlivost na necem podobnem, misto zvyku popijet, bude ZVYKEM nejaky konicek, nejaka cinnost, ktera te bavi. Mas nejake zaliby?
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46741
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
súhlasím s Forrestom

treba mať "koníčky"
ja som knihomoľ, keď mám dobré obdobie, viem sa začítať tak, že ani neviem čo je alkohol.
alebo skús krížovky, aj tam sa dá dobre zatúlať... zamestnáš mozog...


len to nesprav ako ja, nakúpených nových kníh a potom ťa odstaví jeden piatkový príbeh.... a odkloní ťa naspäť na nesprávnu cestu.



želám veľa sily...
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46743
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojky vsichni,
dnes jsem mela doma necekanou navstevu.
Donesli lahev, nalivala jsem vsem, ale ja si nic nedala, pritel samo take nic, je abstinent, on je v pohode.
Zbytek vylity v drezu, vylil to pritel...
Ale musim priznat, ze citim ted bazeni... dala bych si klidne i studene pivko, ktere normalne nepiju... Boze, proc jsou ty chute...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46744
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Jinak Moniko,
je mi lito, zes to dnes nezvladla...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46745
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Musim vydrzet,
Boze prosiiiiim pomoz.
No nic, poradne se napiju studene perlive body a jdu do hajan.
Dobrou nocku vsem, drzme se...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46746
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Dobré ránko všem,
tak je další den za mnou bez alkoholu.
Omlouvám se, ale ještě si úplně nepamatuji jména, včera to byla Maruška ne Monika, co to nezvládla. Je mi toho líto žes to nezvládla, ale drž se a kamarády nech raději trošičku momentálně stranou nežli to nejhorší přejde, nebo si je zkus pozvat domů, jim nalej a Ty vydrž, tak jak se mi to včera povedlo. Nevěřila jsem tomu, ale nakonec zvládla, no naštěstí jsem mněla přítele po boku, ten by mně asi uškrtil, kdybych si nalila.....

Sochaři, můžu se prosím zeptat?
Ze začátku z AA volali Ti domů(mobil)?
Včera se mi totiž stalo, že mi po 19té hodině z AA volali, zda příjdu příště a jak to vše zvládám. Celkem mně to překvapilo. Vím, že mi dali číslo a říkali, že pokud bych to nezvládala a měla chuť se napít ať jim volám. Ještě jsem nevolala, protože i když ty chutě byly, tak jsem to sama nakonec zvládla. Stalo se Ti to na začátku v AA?
Je to sice milé z jejich strany, ale když tam mají tolik lidí, prostě mně to skutečně překvapilo.
JINAK PŘEJI KRÁSNÉ RÁNO VŠEM, A S HLAVOU VZHŮRU SPRÁVNÝM SMĚREM KE STŘÍZLIVOSTI
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46748
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Angelino, ne, nikdy mi nikdo takhle nevolal.
To je asi nějaká náhoda, nevím.
Přeju další dobrý dny.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46749
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Angelina : Děkuji za podporu! A jsi moc dobrá, že jsi to zvládla! Jen ták dál.
Já mám furt pocit, že jsem strašně sama ikdyž mám rodinu a segry doma ,tak se stejně cítím jako kdybych byla sama :/ A mám pocit, že mi nikdo nerozumí nikdo mě nechápe.. A když si dám víno, tak ten pocit jde aspon na chvili pryč.. :/
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46750
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Marie napsal:

Já mám furt pocit, že jsem strašně sama ikdyž mám rodinu a segry doma ,tak se stejně cítím jako kdybych byla sama :/ A mám pocit, že mi nikdo nerozumí nikdo mě nechápe.. A když si dám víno, tak ten pocit jde aspon na chvili pryč.. :/

Budem hadat, ze si celkom mlada, tipujem niekde na strednej skole. Ak je tento predpoklad spravny (nemusis komentovat ak nechces), tak pocit osamelosti a ze ti nikto nerozumie je u dospievajucich ludi relativne bezny, moze to byt proste jeden z dosledkov hormonalnych zmien. Klucove je si uvedomit, ze je to len pocit, a nie skutocnost - v skutocnosti nie si sama, mas okolo seba rodinu, priatelov. To iste plati aj pre pocit, ze ti nikto nerozumie. Ak by si nasla odvahu zverit rodicom so svojimi obavami, urcite ta pochopia.

Na to popijanie si daj pozor, aby sa ti nestalo, ze o 5 rokov nebudes vediet ako celit problemom bez alkoholu, lebo prakticky si nebudes pamatat casy, ked si to este zvladala. Nie je lahke potom vyhodit alkohol zo zivota, ked ta spravadza prakticky od zaciatku dospelosti.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter