Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...949596979899100101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#50043
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
a asi ano neni se az tak za co stydet, kdyz se clovek snazi to resit...bude mi to asi neprijemne poprve, ale ve stredu pujdu dikes za podporu bratia!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50055
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Michal, mozno mozes zasa prehodnotit, co si pisal nedavno, ze by sisi vypil sem tam a menej a bol vpohode. Len je to zradne, pretoze, napr. aspon ja som i hovoril, ved aspon trochu, potom sa mi to zdalo malo, a bol i tak nespokojny, ze sa musim obmedzovat a uz som radsej siel rovno s tym, ze sa zabavim jak to pojde, to bolo naj, ziadne obmedzovanie, lenze pak ma to obmedzuje vo vsetkom naokolo a fakt dost neprijemne. Tak si vyber Taky pes na obojku, cim ma dlhsie lano tym viac poleze Nam sa aj paci sa zliat, pak sme vypluvnuti a nariekame ako hruska zelena, obila si kolena Neni to vobec izi, ale aj tak si frajer 7 mesiacov, snazil si sa, slo ti to dost dobre, vzdy lepsie ako na to kaslat a citit sa takto tyzden co tyzden, mas novu skusenost, a takze Tvoje vnutro a Ty vie isto najlepsie co ano a co nie
som si tak minule uvedomil ze skoro za vsetky trable co sa mi v zivote stali moze alkohol, ale zasa mozno ak by som bol Ackar, tak ma zabije meteorit alebo blesk z jasneho neba
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 13/08/2018 00:19 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50062
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Stef,
ahoj nejdriv Tobe preju at Ti lecba dobre dopadne a jsi frajer, ze jsi se odhodlal, ono to neni jen tak, chce to odvahu!!! Ano jak pises paradoxne, kdyz uz jsem si myslel, ze problem okolo alkoholu je fuc, tak za den je zpatky asi to byla karma za zlehcovani a malo pokory Ono fakt se to seslo blbe, sedim a telefon, ze bracha je v nemocnici ALE kdobto hned resi panakem? Kdyby to delal kazdy, tak pri dneanich problemech by pilo 9 z 10 lidi jak jsem psal zivot mi prisel pred tim nudny-ale zase je pravda, ze jsem se az tak moc nesnazil aby nudny nebyl Samozrejme, ze jsem vcera mel vycitky, uvazoval jsem a rikal si, co mi ten vecer krom utracenych penez, rozbiteho telefonu, ztraty sebekontroly a sebevedomi dal? Odpoved asi zname Asi bych se mel dat z5 na cestu a rezim jako predtim s tim, ze ale musim najit nejaky smer/konicek cokoliv, co by me naplnovalo a uspokojovalo, vis ten pocit, ze vstanes a vis ze to neni zbytecne, ze Te neco bavi-ZIT ne prezivat brat abstinenci jako plus nad ostatnima ne minus...snad rozumis ... hodne stesti chlape
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50063
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
ber to tak, že za to poučné uvědomění ty ztráty stály . Prostě za blbost se platí, stejně tak jako alkoholik platí za vypity chlast
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50072
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahojte ve spolek, tak jsem zpět po dovolené, za tři týdny jsem zde ani nenakoukla a teď už půl dne doháním čtení příspěvků. U nás je vše vynikajicí, až mám zase strach, jsem taková trochu bojka, prostě když je člověk moc šťastnej, tak se někde něco vys...
Ale to je asi tím, že jsem pes ( tedy v čínském horoskopu).
Musím se ale na rovinu doznat, že osm měsíců už počítat nemůžu. Ne že bych se zlila, přežili jsme s manželem tolik mega akcí, narozenin, grilovaček, zábav vesnických atd. kde se chlastalo na hektolitry, ale vypila jsem v Řecku na dovolené jednu malou štamprli něčeho co už nevím jak se jmenovalo, ouzo to nebylo, byla to pálenka z hroznů ředěná vodou, zbělelo to a chutnalo anýzově. Byl to přípitek od majitele restaurace, vznikla taková hloupá situace, sice jsme tak odmítali v podstatě milionkrát metaxu už od příjezdu, jenže pro ně je Ne vlastně Ano, no manžel hned uskočil metr, že je nemocný, a já tam stála jak trubka a furt ne, ne až mi manža řekl, prosim tě tak to vypij mě to neva. Prý se to pije k těm mušlím. Neudělalo mi to dobře v hlavě, jak jsem cítila tu pomotanost, že to neovládám to své já, hrozně jsem se těšila jak se najím a pomine to a dám si své milé frapko. Prakticky to bylo až v závěru dovolené, hned od příjezdu jsme měli na stole furt metaxu, na lodi se nalívalo do hrdla přímo z láhve těm kdo tancovali a pak zas panáka všem na rozlučku, když jsme něco koupili tak hned panák metaxy, všechno jsme zvládli ignorovat. No a pak tohle. Mrzí mě, že nemůžu držet celý rok 100%, ale jedno vím jistě, že nechci chlastat a že je mi tady v té mojí čisté hlavě hrozně krásně. Nevidím to jako nudu, naopak si vše konečně můžu užít, dokonce na těch zábavách si zatančit a zasmát se dokážu to docela dobře střízlivá a ráno nemám žádné třesoucí stavy. Bušení atd.
Michale přečti si sám sebe znovu od začátku. A Stefe, ať se ti vede jenom dobře!!! A Agi, taky mám někdy pocit, když vidím někoho chlastat už na hranici, že se dívám na sebe do zrcadla. Manžel má to samé. Hodně se teď rozkecal a dokáže už o tom se mnou normálně mluvit, o minulosti, o svých pocitech, prostě o tom jak je šťastný, že jsme teď v klidu pohodová rodinka. Tohle za chlast nevyměním. I když jsem porušila. Držte se všichni, bez chlastu se žije líp!
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50073
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Dnes som smädný z automatu vybral chladenú farebnú plechovku s obrázkami ovocia, po dvoch hltoch som si uvedomil že mi to niečo pripomína - pozriem čo to vlastne je, a to nula-percentné ochutené pivo, prečo to dávajú do takých nevinných farieb sakra. Radšej som to nechal tak, asi by sa mi nič nestalo, ale načo zbytočne frajeriť.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50098
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Myslím si, že když máš v hlavě srovnáno, tak tě ani likérový bonbón ani nealko ovocné pivo k ničemu nenastartuje. Vím rozhodně, že se nechci vrátit zpět, tak ani ten panák čehosi nepovažuji za recidivu. Spíš ochutnávku bylinkových kapek. Vím, že chci zůstat na tomhle levlu za každou cenu. Někdo může být půl roku v léčebně, ale když to nemá v hlavě srovnané, vyjde ven a hurá, jde se kalit. To je stejné i s Antabusem. Bereš ho dobrovolně a chceš aby ti pomohl, nebo ho bereš nedobrovolně a přechlastáš ho, nebo vysadíš. Vše je tvoje věc. Rozhodně v začátcích tě i blbý birel vrátí na start, ale po delší době si myslím že už ne, pokud teda máš v hlavě jasno a víš co chceš a nechceš.
Rozhodně je to individuální a riskovat nemá cenu. Nikoho tady na nic nenavádím. Pro mě je alkohol ztělesněním ďábla.
Já si včera koupila po velmi dlouhé době Kombuchu, kvašený nápoj z čaje, měl by být bez alka, jenže jsem ho nedopila, protože mi silně připomínal burčák. Prohlídla jsem teda pečlivě etiketu, ujistila se, že tam opravdu není alkohol, ale stejně mi to tak silně připomnělo burčák, že jsem to i za ty prachy vylila. Kombucha má být moc zdravá a jednu dobu jsem si ji i vyráběla. Teď ale do ní nejdu.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51311
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 6 měsíce  
Zdravím, dovolím si sem dát odkaz na recenzi na ten produkt. recenzezdarma.cz/alcostopex-recenze/ píší tam dobře o tom přípravku, a že jsou to prakticky vyhozené peníze.. jen tak pro případ, že by nad ním někdo uvažoval tak ať si dá pozor a nenaletí na další podpod...
konopka
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51314
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 6 měsíce  
Konopko, tohle je klasické placebo. Už podle složení je jasné, že tento "zázračný" přípravek neobsahuje žádné účinné látky, které by mohly ovlivnit mozek nás alkoholiků.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51456
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 6 měsíce  
Ano já vím, ale dávám to sem právě jako příklad pro lidi aby si na to dali pozor.. protože někdy když už je člověk zoufalí jde do věcí jako je tato..
konopka
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...949596979899100101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter