Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...59
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#47140
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojte, pridávam sa aj. Čítam toto fórum už vyše roka a stále som sa nenakopla niečo so sebou robiť. Idem do toho s vami.
Ivana
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47141
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj Ivčo,
to je dobře, tak vítej a napiš víc...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47142
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Ďakujem Šantalka za privítanie. Chlastám už asi 20 rokov, vždy len večer, aby som mohla zaspať, nemala úzkosti..Inak sa snažím normálne fungovať, deti, rodina, práca. Len toho chlastu je stále viac a už sa nedá normálne fungovať.
Ivana
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47143
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Vidíš. To já bych byla v klidu nebýt chlastu. Ten mě naopak rozhází... Vyvolá úzkosti a deprese a nepohodu.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47145
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
No vidíš Ivčo takto jsem to měla taky, zaháněla jsem tlaky a měla jsem víno za relax. Nyní jsem přišla na to, že ten stres zvládám jaksi líp, protože odpadly výčitky, že dělám něco špatně( už při kupování vína výčitky, jestli mě nepotká někdo), výčitky a stres, jestli to na mě v práci není poznat, jestli nemám zbytkáč, když ráno jedu autem. Stres, že si nemůžu dát vínko, protože má někdo přijít na návštěvu. Atd. Teď úleva, osvobození. No a zbývá ještě můj manžel, aby se sebou něco podnikl, protože on chlastal maximálně a byl to můj největší stresor.
Každý to máme nějak, ale střízlivost je hrozně fajn. Možná to na mě zas přijde a bez rozmyslu se opiju co já vím, momentálně se těším z pozitivních věcí, motivem jsou pro mě vzpomínky na minulost. Občas se mi vybavují děsivé vzpomínky, že bych se nejradši neviděla. Mějte se.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47147
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Tak se blíží víkend, pro mě kritičtější období. Odmítám jít do obchodu, chlastu doma se budu vyhýbat obloukem. Snad nyní přemluvím manžela, ať si to konečně schová. Má totiž na skříni vystavené flašky, co dostal na narozeniny.

Šantalko, jak píšeš o té tinktuře - no radši opatrně, já jich měla v kanceláři plnej šuplík, ale radši jsem to teď vylila. Slyšela jsem o paní, co byla kdysi na léčení a pak si nedala ani pralinku.

Mějte se
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47154
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Tady na stránkách se píše o Vladimíru Menšíkovi, jak úspěšně abstinoval, až mu někdo dovezl z ciziny lék na astma a bylo to... no, já osobně mám taky strach, něco člověk zobne nahodou a bažení je sfiňa...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47156
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Irenko, víkend to chce pěkně naplánovat a myslet na to, že nechceš zklamat sama sebe!!
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/02/2018 20:09 Provedl: Allie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47157
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Já jdu zítra cvičit a do sauny,v sobotu dopoledne do práce. Pak s dcerou obídek a odpoledne chci si pošolichat domácnost. Jaký máte vy plány na víkend?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47158
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
ahojte holky

ja tu jediná slovenka, snad mi budete rozumet. budem písat tak slovensko-česky, jo?
začali sme včera toto fórum, a kedze alkohol je démon a zrádza nás, tak ja dnes mám víno, ale stále som rada, že po rokoch v lednu som mala viac dni bez alkoholu... lebo posledný rok to bolo niečo strašné. ale aj tak nechápem ten mozog... ved som bola tak dobre nastavená...ale stačí jeden, dva blbé dni v práci a kolotoč sa rozkrúti...
kedy sa to skončí?

na víkend práca u rodičov, nedela volno.... aktivít ja mám hodne, ale prečo ich musí sprevádzať stále alkohol?? nerozumiem tomu

držte sa

Ala
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...59
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter