Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...49505152535455...59
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#51379
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 6 měsíce  
Já vím, je to těžké, hodně lidí alkoholem zahání deprese, ale pak bojujeme na více frontách... zkus jít ven, udělat něco, co máš ráda, hlavně nebuď sama. to je můj případ, nemám nikoho a je to těžké. Drž se. Zuza
Zuzana
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51381
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 6 měsíce  
Liduš, ale alkohol není lék. A už vůbec ne pro nás alkoholiky. A Tvé úzkosti Ti jenom zhoršuje, ne-li přímo způsobuje!
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51382
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 6 měsíce  
Přijde mi to, jako bys byla obézní, byla z toho v depresi a řešila to čokoládou. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51386
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja na uzkosti trpim take a musim rict, ze alkohol byl obrovskym "pomocnikem" nejdrive 1 pivo uzkost pryc pak 2 3....no jednodusse to neni cesta a to 1 pivo na uzkost se na nahradit treba magnesiem alespon 500mg nebo bylinnovym cajem nebo chces-li odvarem z chmele, kdyz uz jsme u toho piva a efekt to bude mit stejny, ale alkohol uzkosti prohlubuje a zesiluje-alkohol vyprcha uzkost prijde znova a silnejsi a vycvicit si mozek na navyk uzkost-chlast....cesta do pekla
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51393
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 6 měsíce  
Lido, uzkost neni duvod, proc pit. Proc nezkusite vyhledat odbornou pomoc (psychiatr, psycholog), zacatek prestat pomoci medikace a resit i ty uzkosti. Otazka kde se uzkosti berou, zda prisly az s alkoholem nbo jiz drive, ale tak to je uz otazka pri navsteve odbornika.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52086
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahojte, zdravím pravidelné i nové přispěvovatele, dlouho jsem tu nebyla, nějak už nebyla ta potřeba jak v prvních měsících:)

Všem držím palce

První tři měsíce byly pro mě hrůza děs, to né že ne, pak trochu krizka kolem dovolených, a teď tak nějak v klídku existuju, už dávno nebojuju - je mi jasné, že bych nevyhrála a tak dál si jedu den po dni. Musela jsem se naučit vedle chlastu existovat, protože doma a v okolí sucho nemáme, ale i to jde. Mám radost z maličkostí - z toho, že synovi upeču rohlíčky, že kdykoliv můžu řídit a nebát se policajtů, jet na kole a zajet si kamkoliv, pamatuju si předcházející dny a netrávím dopoledne s hlavou vy víte kde, ráno v hrůze nesjíždím mobil komu jsem co psala, nebojím se jít na návštěvu, protože nemusím řešit, kolik můžu vypít předem, kam si schovat chlast po návratu a jak to zvládnu tam, aby to ještě nebylo poznat...

Takže ať se daří, držte se
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52088
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 5 měsíce  
Rencaaaaa
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52089
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahojky, Drahu, taky ok? A co manža??
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52093
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 5 měsíce  
Mam radost, že se vám, holky, daří. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52259
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak vzpomínám na loňský listopad-prosinec na pečení, vánoční trhy s atmosferou všude přítomného svařáku a můj rychlý pád. Dnes je to jedenáct měsíců, co jsem se rozhodla, že takhle tedy dál už ne. Letos taky něco upeču, ale určitě to bude už bez rumu a na trhy se nechystám. Dárky řeším přes e-shopy. Tak nějak všechno minimalizuju, co můžu vyřešit tak řeším, a to ostatní holt pouštím z hlavy. A tak beru i alkohol, neřeším ho ani svůj vztah k němu, prostě vedle něho existuju. Prostě jsem alkoholička. Každý den beru do plusu, že pokud zrecnu, tak mám za sebou spoustu čistých dní a abstinujících přátel na které se můžu kdykoliv obrátit. Netvrdím, že znám odpovědi na všechny otázky ke svému alkoholismu, ale myslím si, že zkušenosti z těch jedenácti měsíců mě pomáhají držet se daleko od první skleničky.

Tak krásný advent
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...49505152535455...59
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter