Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička
#34617
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 7 rok, 9 měsíce  
Alli,
do starých kolejí myslím, tím to pití.
A to otrnutí, může dojít v podstatě i po letech, ale v žacátcích je , teda si myslím nejistější, že přijde. Prostě pár dnů čisto, nic neděání pro další tvarování abstinence (pouze nepít opravdu nestačí) a je to v...
Po delší době to je asi nějaké zevšednění a neuvědomování si stálých výhod nepití a někdy možná i pocit povýšení, mám to zmáklý, okusím to... Ale to je zase individuální.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34619
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 7 rok, 9 měsíce  
Ahoj mam to podobne dve deti a pritele kteremu uz moje piti dost vadi uz jsem udelala i par prusvihu kdy jsem v noci kdyz jsem dala deti spat utekla za alkoholem prodavacky v krame uz na me taky koukaji divne kdyz tam jezdim 4x do tydne pro pivo-je to ostuda a uz se za sebe fakt stydim.Vcera po hodne dlouhy dobe jsem si nedala ani kapku a ta noc byla priserna jednou jsem se vzbudila a nemohla usnout a do rana totalne zpocena.Dopoledne desny tres zima unavena slaba ted uz je to lepsi ale furt myslim na to ze vecer si nic nedam a uz se bojim ty noci...Proto jsem navstivila tuto stranku a uvedomila si ze to takhle fakt nejde dal uz jenom kvuli detem to musim prekonat.Neporadite mi neco???Treba jak jste zvladaly prvni detoxikacni dny rady tipy?
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34621
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 7 rok, 9 měsíce  
Děkuji za příspěvky. Muži jsem to řekla a podpoří mě. Problém s je, že u něj je to dost podobné. Jenže s tím problém nemá. Do hospody chodí několikrát týdně. Schází se tam všichni chlapi z vesnice... Já to ale tak nezvládám jako on.
Řekla jsem si to i mámě a slíbila mi, že mi každý večer alespoň zavolá, aby věděla, že jsem střízliva. Teď nemám kde se napít, beru to jako začátek očisty a věřím, že to zvladnu
Omlouvám se za chyby, které píšu z mobilu.
Alla
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34622
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 7 rok, 9 měsíce  
Alla napsal:
Děkuji za příspěvky. Muži jsem to řekla a podpoří mě.

...Teď nemám kde se napít, beru to jako začátek očisty a věřím, že to zvladnu.


Alla,

on to začiatok očisty aj je!

To peklo je potrebné si osobne prežiť a dobre zapamätať!

Vždy si naň spomeň, keď budeš váhať: *piť alebo žiť? *
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter