Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...20212223242526...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#50937
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Coz, Lenko, znamena, ze si tak pohoda, klidecek, tabacek popijis? Jen se ptam, zadny postranni umysl

Jsem si vzpomnel na soji 3 mesicni pauzu a ansledne zklamani, ze to bylo k nicemu. Bylo, protoze jsem nepile kvuli nekomu, ne kvuli sobe.
A pak jsem za to zabral fest a najendou byl prochlastany skoro rok pryc. To byla jizda .. 2 delirka, okna, poztracene veci, klice od auta, bytu .. Neber to )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50938
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
MichalB,
popiš delirium jestli můžeš....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50943
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Co by te na tom zajimalo?
Odesel jsem z psychiatrie, kam jsem prisel po x dennim chlastani. Vyklepanej, x dni vez jidla a vody, protoze jsem vse vyblil. Abstak jak u ucebnice o alkoholismu.
Odesel jsem na revers z ordinace neb doktorka volala do Bohnic, at pro me poslou sanitku, ze jsem v ohrozeni zivota. Ale pani doktorko, normalne abstak. To prechlastam a bude zase dobre. A tak jsem sel domu. Nemel jsem ani silu koupit si chlast. Sel jsem spat. Pot, zvraceni, budil jsem se. Nevedel jsem, zda spim nebo ne. Zacalo to tim, ze jsem slysel kapat vodu z topeni, pak ze stropu, pak jsem mel pocit, ze me vytopili sousedi. Nikde zadna voda. Pak jsem videl vsude po zemi mouchy a brouky. Pak letali po celem byte. Vzpomnel jsem si na doktorku, ze mam volat zachranku, kdyby to prislo. Neby jsem schopen - dezorientace v case i prostoru. Videl jsem pak vside hady, diry ve zdi. Bydlel jsem v 11. patre. Tak me napadlo otevrit okno a ukoncit to. Nevim, jestli jsem vubec spal. Rano jsem sel do prace. Nejak jsem to tam preklepal a pak zas chlastal. No a pak sel do Bohnic
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50969
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj,
psychiatři většinou nemaj moc času, aby se věnovali hlubšímu rozebírání tvých problémů. Ti zkontrolují, jak na tom jsi a napíšou léky. Určitě vyzkoušej ambulantní léčbu. Když už nic, tak aspoň uděláš nějaký další krok. S každým dalším takovým krokem budeš svému problému víc rozumět a uvědomovat si jej a pak je naděje, že s ním i něco uděláš. Na tom ambulantním docházení se budeš potkávat i s odborníky, kteří tomuhle rozumí, mají zkušenosti a závislého neodsuzují. To je taky plus. Je to ale dlouhá a trnitá cesta. To bys měla vědět předem.
dromedaro
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50970
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Michal B,
zajimalo mne prave ty halucinace a podobne veci znam to diky bohu jen tworeticky a vsude pisou, ze si clovek delirium tremens nepamatuje a konci hlubokym dlouhym spankem, tak se divim, ze si to vse vybavujes....diky za odpoved zni to desive...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50972
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Zadny hluboky spanek se nekonal. Sel jsem rano po tom zazitku "normalne" do prace. A normalne jsem rozhodne vypadat nemohl, to jsem ji jenom myslel, ze nic neni poznat.
Vybavuji, velice zive, celou noc. Krom toho ze jsem se neorientoval v case, takze nevim, kdy ale zato vi CO To vse bylo prokladano neustalym zvracenim a prujmem na zachode. Po 2-3 dnech od ukonceni posledni pitky zase dobry a chlastame dal, ze jo?
S podivem, ze ani tohle cloveka(me v tomto pripade) nezastavi.
Jeslt jsi nekdy uzil lysovhlavky a nebo lsd, meskalin aj. psychotropni, latky a mel na nich halucinaec (jak zvukove, tak ocni(?)), tak presne tohle jsem mel. Moje stesti, ze jsem si neotevrel v tom jedenactem patre okno. Rano by me nasli rozmazleho s telefonnim cisle zachranky na mobilu tesne pred vytocenim.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/09/2018 13:46 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50974
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Mel jednou a nikdy vic LSD takze vim dik za popis....nenasli telefon by byl na srscky jako ty jak dlouho abstinujes ted? A byl jsi i kurak?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50975
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Nasli by ten telefon doma
11.9.2018 to byly dva roky, od 27.6.2018 nekourim.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51157
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ano,sem tam popíju. Už jsem si i zopakovala,jak šílená jsou rána opilcova a jaké to je,když se skládá večer z kousicku,které si pamatuji všichni jinak. O samote jsem se nenapila! A po opici si dávám bacha na množství.
Chvíli se v tom asi budu placat. Návrat do reality byl dost krutý a samota zatim bolí
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51196
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Zdravím vás, jsem tu nový a chtěl jsem se poradit.Nechtěl jsem otevírat nové téma, pže takhle jako já se tu ptá asi hodně lidí.
Je me 33 a je docela těžké si připustit že jsem alkoholik nebo minimálně podle několika příznaků a popisů chování to na mne sedí. Nemám problém s tím, že bych si musel dát každý den, nemohl to vydržet. alkohol doma piji příležitostně se ženou v malém množství. problém mám v tom, že se pravidelně nedokáži udržet na nějakých společenských akcích nebo posezení s přáteli kde se něco slaví a pije se. nedokáži odhadnout kdy mám dost a někdy se vzbudím až ráno v posteli a moc věcí si z předchozího večera nepamatuju.protože mám většinou nepříjemné opice tak kocoviny mam vetsinou moralního charakteru. co jsem komu vykladal atd...těch okýnek od doby co piji alkohol(ccá l7et) bylo nepočítaně a čím jsem starší tím víc mně to trápí a
poslední dobou se me taky několikrát stalo, že sme hned ráno po akci s kamarády dali sraz v hospodě na vyprostovaka ale byla z toho další opice a další problémy.
V práci problémy nemám žádné, hodně sportuju.
Ale s odhadnutím míry alkoholu, když už jednou za čas někde vyrazím mám opravdu problém a na druhý den většinou hned myslím na vyprošťováka i když v pití se to zvrhlo málo kdy ale stalo se to uz taky. v mladších letech častěji. Jde s tím něco dělat a jak si vůbec myslíte, že na tom jsem? jaké máte zkušenosti?Dik za případné reakce
Miroslav
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...20212223242526...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter