Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...25262728293031...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#61564
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Eriko, syn je ADHD a má snad všechna dys..,která existují. Na učení doma a trénování pozornosti jsem zvyklá. Ale distančka je na palici. Vysvětluj pubošovi něco,čemu absolutně nerozumí a tudíž ho to nebaví
A na dvakrát je to zahul,no
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61565
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Mno, nejjednodussi by bylo, kdybych do tech zavialosti vubec nespadl. Ja naopak spotrebu tabaku zvysil. To co mi bezne vydrzelo na 4 mam dnes na 2 dny a vynervovanej a nasranej jak pytel hoven na vse okolo i sebe ) Tak jsem to nakonec vyresil objednanim se na 7 dni a noci na pobyt ve tme, kam dojdu cca 150km pesky z mista bydliste a pak kurzy truhlarstvi a studium na VS a koupi pozemku ba stavbu chaty . Porad se neco deje.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61566
Re: Jak to je? Před 3 rok  
MichaleB, myslim, ze se mam celkem dobre. Na to co se kolem deje, myslim, ze to jde. Brzo budu mit 2 roky. A furt ten alkohol v hlave mam.
Na zacarku jsem si myslela, ze po roce abstinence budu borec a po delsi dobe, budu za vodou. Ale za vodou se necitim.
7 dni a noci po tme? O tom jsem slysela, i dost cetla.
Ale to si neumim prrdstavit. Nevim jestli bych se vystacila jen se mojema myslenkama.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61567
Re: Jak to je? Před 3 rok  
A o tom to prave je, alespon z meho pohledu. Pripustit k sobe vse, co prijde, at uz negativniho nebo pozitivniho. Poznat se skrz naskrz v extremni situaci a jakoze 7 dni a noci ve tme bez kontaktu, bez knizky, svetla je.
Ja ani nevim, zda jsem si myslel, ze po x letech to bude s alkoholem v poradku. Je jedno, ze se pije vsude a alkohol je v obchode za par korun. S tim problem nemam, nemam nutkani v hospode pit, nemam nutkani si alkohol koupit nebo ze bych premyslel: mam, nemam. Ale ten mozek nebo co to je, vi moc dobre, jak si ulevit a ma zapoamatovane, ze prave alkohol na ty "problemy" pomahal (odsouval se, neresil - to vime vsichni). Bohuzel se jednou opit a upistit tzv. paru neumim, zabilo by me to, tak nezbyva, nez se bez toho obejit a najit si jine katalyzatory. Zivot nema napsano v rodnem liste, ze je jednoduchy. A stesti netrva hodiny, jsou to je zablesky Akdyz tak nad tim premysim, tak jakykoliv tvor, rostlina na planete Zemi bojuje kazdy den o preziti a neni to o tom si zivot uzivat .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61568
Re: Jak to je? Před 3 rok  
No jo. Nekdy to je beh proti vetru
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61569
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Vtip, kouzlo, je v tom brat veci takove jake jsou. A jakakoliv situace, ve ktere se nachazime, je ta nejlepsi, protoze zadna jina neni.

youtu.be/lp15RxoJbBE?t=850
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61572
Re: Jak to je? Před 3 rok  
MichalB napsal:
Vtip, kouzlo, je v tom brat veci takove jake jsou. A jakakoliv situace, ve ktere se nachazime, je ta nejlepsi, protoze zadna jina neni.

youtu.be/lp15RxoJbBE?t=850


Díky, Michale, to jsi sem dal moc hezký link. Tohoto pána si určitě ještě na YT vyhledám.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61573
Re: Jak to je? Před 3 rok  
youtu.be/7EFt3HzIj74
youtu.be/5AV-gIuxQrw

V techto videiich je vse o zivote
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61575
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Život ve tmě celý týden.. No potěš koště. Ale proč ne? A jíst budeš?
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61576
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Ano, prosim. Pust v planu nemam. Uz tak to bude napor na psychiku
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...25262728293031...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter