Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2930313233343536
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#61771
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Michal napsal:
Nejsem si jistý, zda mi to něco přinese. Ale teď jdu do tmy určitě, zhasínám a spát. Dobrou kamaráde

Michale, četla jsem v chatu tvé příspěvky ohledně bolesti. Tam nepíšu. Buď si píšu sama se sebou anebo ani nevím,protože je tam prostě moc zpráv a řešení.

Zkoušel jsi jinou neuroložku?
Pokud už jsi v péči jedné byl,tak stačí říct,že jsi nespokojený.
Mě si takhle prehazovala neuroložka s prtopedem tři čtvrtě roku. Neuroložka řešila krční páteř a ortoped bederni. Bolesti úplně šílený. Vystřelovaly do hlavy,do ruky. Neudržela jsem ani hrneček,ztrácela citlivost v ruce. Měla jsem už i třes v hlavě při otočení vpravo a ortoped se tomu ještě gebil. Za tu dobu mi udělala neuro 1 rtg,hodila na stůl s diagnózou,že tam nic není,normální degenerativní stavy a skolióza. No a co jako?
Po absolvování 20 ambulantnich rehabilitací řekla,že neví,co se mnou a odeslala mě k rehabilitačnímu doktorovi do nemocnice. Ten předepsal další reha. Po první jsem doma zkolabovala a dvě noci nespala bolestma. Na druhé řekla terapeutka,kdyz mě viděla,že na mě už nesahne,že tam prostě musí něco být,když to na mě takto působí. Doporučila mi jejich neuroložku.
Ta se divila,že už dávno nemám magnetickou rezonanci nebo CT. Prý proč jako? No co já vím. Já ani nevím,co to je. Copak jsem doktor?
Jela jsem na MR do neznámých končin,aby bylo co nejdřív,ihned po týdnu s vysledkama mě sama Dr.objednala na neurochirurgii na konzultaci ohledně operace a za tři týdny jsem byla na sále. Na dvou místech mi vyhřezy plotének tlačily na míchu. V tu dobu už mi ochrnula napůl ruka a hlava by mi vybuchla.
Jinak celé od krku vyhřezy a na bederní to mám také jak olympijské kruhy,proto do toho zatím nikdo nechce hrabat.
Dnes už jsem po třech krčních operacích. Mám ob obratle a ty mezi se rozpadají taky. Další dva už se dotýkají míchy. Rukou hybu,ale citlivost nemám. Hlava třeštit přestala,i únava se zlepšila.
V rehabiliťáku mi zjistily,že mám kratší jednu nohu,proto to odnesly i kyčle. Artróza již třetího stupně.
Nu, román,ale třeba ti trochu pomůže.
Cvičit,cvičit a pokud to nejde,tak je to prostě špatně.
Hodně sil.
A hodně dnů s "běžnými bolestmi"ti přeji.
Ty už mám dění denně. Někdy normální,někdy horší a někdy nesnesitelné.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61772
Re: Jak to je? Před 3 rok  
A celej ten sen nebo jak tomu budene rikat byl o tom, ze mi jeden debil dluzi penize a potllali jsme se pred z lety na party.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61773
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Lenko, pani domaci varial moc dobre vege jidlo. Ja se v tom vege-* nevyznam, ale chutnalo mi to. Moznost povidani byla, ale byla z to me strany jen slatanina nesrozumitelna komukoliv . A zavislost na nikotinu byl samozrejme problem, znacny.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61774
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Co se tyce bolesti zad. Casto t byva od poraneni kostrce. Na to si staci lehnout na zem na zada, dat nohy k sobe a sednout si s natazenyma nohama a podivat se, zda pri sedu jsou nohy porad stejne dlouhe/vedle sebe a nebo jsou posunute. Pokud posunute, tak je nejspis vyhnuta, skrizena panev a odtoho odviji zbytek. Takhle jsem prosel x ortopedu a prisel na to behem peti minut fyzioterapeut.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61775
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Ahoj Lenko,
mně na záda pomáhá trenažér,ale ne ten Concept II, to je pro profíky a brutální zátěž, ale naopak digitálně ovládaný Kettler.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61776
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Honzo, to ale neresi plotynky a jine "urazy" .. tim si pak naopak muze clovek uskodit.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61777
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Koho nic nebolí, tak je asi mrtvej. Přímo bolesti nemám, ale se zády si o ně koleduju, prý je dobrá chůze s hůlkami,ale musí se to nejspíš umět a mít dobrou obuv.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 23/04/2021 14:20 Provedl: Alvani.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61778
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Na to sedání pozor. Musí mít člověk fakt zpevněné břišní svaly,ji ale si může ještě víc ublížit
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61779
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Honza napsal:
Koho nic nebolí, tak je asi mrtvej. Přímo bolesti nemám, ale se zády si o ně koleduju, prý je dobrá chůze s hůlkami,ale musí se to nejspíš umět a mít dobrou obuv.
Ano,ano. I ty hůlky musí člověk umět používat,aby si neuškodil.

Veslařský trenažér mám zakázány úplně. Eliptický trenažér je super. Ale i ten smím už max pět minut
Těším se na léto. Plavat,plavat,plavat.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61780
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Lenko, děkuji Ti za Tvé zkušenosti. A je to přesně jak píšeš! Přesně toto jsem říkal už 3 doktorům, že mám fyzické bolesti a odhalí to jen MRI, pže dva kamarádi mají po operacích a taky chodili zbytečně k doktorům a po roce dvou to samé vyhřezy a operace. Moje bolesti a problémy začaly nevinně nemožnost otočit trup doprava, jak zablokované motání hlavy. Odflaknuté neuro vyšetření opravdu minutové a nazdar. Ortoped, který mi napsal naprosto diametrálně jiné diagnózy teď a 5 let z5, pak to moje obvodní hodí na úzkost, ikdyž umím přesně ukázat, problémy v pohybovém aparátu a bolesti mám fakt jako prase. Proto jsme tady minulé hanil zdravotnictví, pže za rok lítání jsem dostal algifen a hořčík. Skoliozu a kyfozu zad jsem zázračně vyléčil. A perlička je, že jedna mi diagnostikoval kdysi skoliózu 42 stupňů, což bych byl propnutý jako luk do strany, fyzio se divila, že to není možný, pak napsala, že se spletla, že mám 24 stupňů, tak jsem šel k druhému ten mi řekl, že 8, ale kyfozu 24....co si z toho má člověk vzít? Jak má podle tady těch ignorantu cvičit. Minulé mi řekl, že mám špatnou levou kyčel, pak pravou. Volal jsem na neurologii do nemocnice, pže už fakt jinde nejdu a chci MRI - nevezmou mě COVID, to samé zkucnik, 5tý měsíc šílený problémy - COVID nashle. A ve zprávách pak slyšíš, proč lidé nechodí k doktorům a odkládají své problémy? Takže paradoxně mám doma léky na bolest a nemám kde jít, obvodní mi cpe AD, ale já mám bolesti. Nepochopím jak někdo může celý život na základě anamnézy z roku 2009 tak tristně přistupovat k lidem. Ale to je alfa a omega všeho, mi přijde, že Tě ani nschvku léčit, že chvíli mít jen klid, řeší následky - bolesti ale ne příčiny a ani se je nesnaží najít. Takže mi nezbývá než zase zkusit nemocnici asi pohotovost jestli se nějaký doktor nesmiluje a řádně mě nevyšetří, lze cvičením to nejde už, tak tak nějaký problém musí být, víš co ne nejhorší? Že Tvůj případ není výjimka, je ti naprosto běžná věc! Úplně běžná, takových případů jsme slyšel 1000 bez nadsázky, teď jsem jeden z nich. Nejhorší je, když se to neřeší včas, noci se Ti i další části páteře - naproti zbytečně.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2930313233343536
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter