Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#48380
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Lenko, no ono se taky pribira po alkoholu - je to spousta prazdnych kalorii. Je mozne, ze ti nyni vaha trochu klesne. O kortikoidech moje doktorka rika, ze jsou dobrym sluhou, ale zlym panem. Pri nich se pribira zas trochu jinak, ja je brala dost dlouho a velke davky, ale otekla jsem byla z chlastu. Jinak ted pred operaci vahu vubec neres, soustred se na svoji strizlivost. Preju pevnou vuli

Jo a slysela jsem o lidech z baru, ze i oni se dokazali v tom prostredi zaseknout a uz roky abstinuji
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48384
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Reni. No to by byla paráda, kdyby slo něco dolů. Dnes jsem si za odměnu koupila leginy a halenku vhodných rozměrů. Odměna =4dny abstinence. Je to malo, ale ani si nepamatuji, kdy naposledy se mi to podařilo. Ctu ted totiž Moniku Plocovou-z alka je terapeutka -a ta po pěti letech abstinence nabrala 25kg. Vlezla jsem na váhu, strčila ji do kouta a nechám ji tam, dokud se neomluví. Jinak ohl.baru... Ja se proste problemum stavim. Nechci lhat sama sobe, chci si proste zvykat, ze to vse bude jinak. A zatim me to bavi. Drzim moc všem palce
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48401
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj Lenko, nechci nikomu dávat rady, jen Ti napíši jak jsem skončil s alkoholem já. Loni v květnu a červnu jsem dostal 3 kolapsy z horka a přepracování, z toho jednou mě odvezla RZ z koncertu Rammstein a podruhý z práce do nemocnice. Při druhém odvozu do nemocnice mi napsali tolik diagnoz, že jsem si už myslel, že nejsem mezi živýma. Zajímavé bylo, že jsem při kolapsech v sobě neměl ani špetku alkoholu. Alkohol jsem si dával každý den a nikdy mi po něm nebylo špatně, hned po vyspání jsem mohl jet nanovo. Všichni se divili kolik toho dokážu vypít a fungovat úplně normálně. Při té poslední návštěvě mi bylo doporučeno trochu alkohol omezit. Tak jsem se rozhodl než omezovat, tak s tím zkusím seknout úplně. Kupodivu jsem neměl žádný abstinenční příznaky, jak všude popisují. Od rána piji hodně čisté vody,změnil jsem jídelníček, jím 5 x denně a jde to. Ráno si hned do džbánu udělám vodu s džusem do džbánu, nakrájím do něho hodně čerstvého ovoce, mátu a meduňku a toto piji celý den. Klidně se i účastním akcí kde je alkohol i zajdu pokecat do hospody,ale na alkohol prostě nemám chuť. Život je tak o hodně veselejší a rozmanitější, než posedávat v hospodě u piva a doma se dorazit tvrdým. Jediný co jsem si ponechal jsou cigaretky, kouřím od 15 let už 33 let a zatím mi to chutná. Takže bez hnusnýho chlastu jsem už 10-tý měsíc a vůbec mi nechybí. Tak moc držím palčáky ať to vyjde i Tobě.
Zdravím ze Sokolova
Karel
Karel Dolejš
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48404
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Kájo, jsi frajer! Fakt, respekt! Díky za tvůj příběh a podporu. Drzim se a bavim se. Setrim korunky na cestování, tak snad to vyjde
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48547
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj Leni, tak jak pokračuješ? Jde to líp a líp? Popíjím si tady vodu s džusem co šel 100%-ně okolo pomeranče, manžulka si sice dává vodečku s džusem,ale taky jednou dopije svůj rybníček, jak se říká, nebo cisternu. Takže držím dál palčáky ať to jde v pohodě.
Karel Dolejš
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48550
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj Kájo, děkuji za optani. 14 dnů BEZ Popijim k pečení Vineu, chodim do baru na džus s vodou nebo růžový tonic a bavim se. Jsem klidnější a mam vic času na děti. Za měsíc jdu do centra závislosti a dva dny na to na operaci patere. Strašně se na ni tesim. Byla jsem už dvakrát a ta uleva od bolestí... Jsou, ale snesitelné. Ted horší a ochrnuje mi ruka. Je to taková napůl chcipla lála Takže doufám, ze budu moct po vyndání stehů konečně sednout za volant a budeme s detma cestovat. A když ne autem, tak třeba busem. Jsi sikulka, ze vydrzis koukat na zenu. Přítel si taky da, dokonce mam doma me milované citrónové pivo. Pustíme se s detma do vylévání a sběru hliniku.

Prostě NE a NE a NE! Tak snad to vydrží
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48551
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ja len krátko bo idem teraz do práce. Lenka, už vieš čo spravíš, ak budeš mať craving? Je dobre mať na to niečo pripravené. Skôr, či neskôr, ale príde.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48552
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Tak to je super Leni, jen tak dál, spoustu další zábavy přeji a je to lepší bez alkoholu.
Karel Dolejš
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/03/2018 18:05 Provedl: dolejs2.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48553
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Krtek napsal:
Lenka, už vieš čo spravíš, ak budeš mať craving? Je dobre mať na to niečo pripravené. Skôr, či neskôr, ale príde.

A ono to pravdepodobne prijde, ted sice jedes na vlne euforie, ale muze se to zvrtnout aspon soudim podle sebe i jinych.

Tak za sebe urcite doporucuju suchy dum nebo aspon zony - tak to mam ja. Libil se mi napad (tusim Stopky?) kdy mela pripravenou lahev saratice, aby nemohla jit ven nakoupit - ale Ty zas mas male deti, tak to by asi neslo Me ted naposledy dostala blba plnena cokolada....mi pak pomohlo jit a nalivat se vodou - ohromne mnozstvi. Muze te rozhodit soused, reklama v telce a nekdy treba jen hlad kombinovany s unavou... ja dala cca po prvnim mesici vino a pak jsem to brzdila i usima - proste zbytecna prace navic...

Ale neboj se toho, jak to rychle prijde, tak to zas celkem rychle odezni, hlavne v tu chvili nepodlehni a jak pise Krtek, priprav si na to dopredu plan. Proste jak si nedas tu prvni, nemusis resit ani ty dalsi no

Moc Ti drzim palce, je super, ze uz jsi objednana na to sezeni.

Jo a nezapomen poslat foto kosiku
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48556
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Krtku, po včerejším náročném dnu a dnešním pokračovaní jsem udělala nálet do obchodu a musela jsem u toho vypadat jako uslintaný bernardýn. Koupila jsem Vineu. Popíjela jsem ji s ledem a citronem. Je to jen nealko limonáda, nikdy jsem je nemusela. Tak dnes jsem ji měla za odměnu. Jinak zamestnavam ruce a popijim čaje. Take vždycky vlezu sem a pořád pročítám. Jinak nic připraveného nemám. Jooo, vlastně začínám si nafocovat knihy o závislostech do tabletu i mobilu, abych je měla stále k dispozici. Jinak nevím. Je fakt, že i poslední nekouření jsem vydržela 10 měsíců a pak jsem zase hulila jako fabrika. Ted chci svůj osobní rekord. A stále taky prohlížím citáty a šetřím na výlety. Cestujeme s dětmi strašně rádi, mám motivaci. Jinak nic jiného. Kdybych mohla běhat, jdu hned.

Reni, mám doma Lactulosu. Ta je na funkci střev taky super. Dětem je 10 a 12. Tak do krámu chodí běžně a na hřiště nebo ke kamarádům take trefí.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter