Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte
#49366
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
Piju doma, to už jsem psal. Ve skutečnosti jsem hrozně smutnej a v úzkosti a ten alkohol mi dá na chvíli iluzi duševní pohody,štěstí a úlevu od tohohle všeho. Moje doktorka tomu říká úzkostně-depresivní porucha.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49368
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
achjo, Notore, to jsem právě čekala - kdy napíšeš, že to chlastání zas není tak úplně slunečné a že vlastně vůbec nejsi happy.. Uvažoval jsi někdy nad léčebnou ?? Prostě nad tím Zvítězit, Překročit bludný kruh.. Pak by jsi jistě našel i tu partnerku a třeba i zažil ten nádherný pocit z výchovy dítěte, z lásky, z běžného života.. místo prochlastaných peněz dovolená, nové zážitky, nová místa.. nebo vítr ve vlasech na motorce, na kterou bys mohl kdykoliv střízlivý sednout , lepší práce - která tě třeba i bude bavit a uspokojovat.. je spousta možností , kudy se dá jít... ve tvém aktuálním stavu je to ale cesta do márnice - a pěkně temná... Nemáš chuť zkusit přestat a dát si novou šanci ?
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49370
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj Lucie, děkuji za shovívavost, ale do léčebny mě nedostanou. Jednou mě dovezli do psychiatrické léčebny a já nepil a dostal jsem tam takovej absťák, že si mě tam chtěli nechat, ale řekl jsem, že to zvládnu sám na práškách, prožil jsem hrozné bolesti a muka a po pár dnech když už ta bolest byla neúnosná jsem začal zas pít. Mám vadnej mozek. Problém je že ještě trpím autismem a sehnání partnerky je tím pádem prakticky nemožné a tak pocit, že jsem v životě selhal přechlastávám den co den. Zase byla v práci krize, tak přišel kamarád diazepam a po práci okamžitě lahváče. No jo a abych přechlastal tu hrůzu tak jich bylo víc a ještě budou. Tak se zatim mnějte.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49373
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
Notor: není to tak free viď? A myslís,ze žiješ? Já myslím, že jen prezivas a úplně zbytečně.
Mám za to, a i znám případy ze svého okolí, kdy ženská radši bude žít s autistou, než s ozralou. Kombinace obojího je asi dost odstrašující.
Já nevím, ale jevis se mi jako prima a chytrej kluk.
Ani jsi někdy neuvažoval o přehodnocení priorit?
Uzkostne depresivní poruchu velmi dobře znám. Zobu přes dva roky.
Teď si sama snizuju dávky,chodim do přírody, kde se vyřvu, vykřičím. Sice jsem jak blázen, ale ta úleva je neskutečná. Přináší mi lepší pocit než chemie
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49385
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj Lenko, já se taky rád projdu parkem o přestávce v práci. No dneska jsem byl smutnej. Hodnotil jsem svůj život a za co vůbec stojí. Zjistil jsem, že jdu do práce, pak z práce a piju a takhle pořád dokola. Nikam to nevede a výsledkem je akorát smutek. Nemám kamarády, koníčky, nic. Akorát beru prášky na hnus reality, kterou zažívám a toto není život. Je to jako brát prášky proti bolesti na zlomenou nohu, místo přiložení dlahy. Nevím co mám teď dělat. Cejtím se ztracen v tomhle světě. Napište mi jestli mám kontaktovat staré známé. Napadá mě, že přez ně bych se mohl seznámit s lidmi a nebýt jen zavřen mezi 4 zdmi s lahváčem.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49388
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
Ľudia toto obyčajne "riešia" tak, že sa im bez vedomého rozhodnutia pritrafí že majú rodinu (príroda to má zariadené) a potom už im iné neostáva, len ísť deň za dňom a nemajú čas si uvedomiť aká je to celé blbosť. Alebo majú to šťastie, že nemajú mentálnu kapacitu na také úvahy.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49389
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
Vzhľadom na to, že si našiel túto stránku a napísal sem, tak asi cítiš, že to tvoje pitie nie je OK. Mňa zaujíma, či s tým chceš niečo robiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49390
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
To máš pravdu, že ta střízlivost není procházka růžovým sadem. Já jsem střízlivý pár let. Není to denodenní terno. Furt makám, nic nestíhám, na nic nemám.. Neni to lehký. Ale pít bych stejně nechtěl.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49392
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
Notor/-ik,

(za)spievaj si ako v jednej pesničke: ..."dobrú radu Ti dám: → *poraď si sám!*"...

"Vyhľadaj odbornú pomoc, absolvuj PAL a priateľov si určite nájdeš v kluboch abstinentov, aj v spoločenstvách AA. Tadiaľto vedie najschodnejšia cesta"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49393
Re: Nepít? Vy vůbec nevíte o čem mluvíte Před 5 rok, 9 měsíce  
AA ani kluby abstinentů nejsou seznamka. Nikde neni zaručeno, že si tam najde kamarády. A už vůbec ne, že hned..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter