Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...28
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#50387
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Ale teď je zase ten nový objev, že je protinádorový. Lék na rakovinu. Takže nevim. Přesto nechci..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50392
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Pijak napsal:
Ale teď je zase ten nový objev, že je protinádorový. Lék na rakovinu. Takže nevim. Přesto nechci..
..."prečo alebo načo práve *Antabus*?"

Vypestuj a nazbieraj (si) hnojník a otravuj/lieč sa sám! A možno Ti na funus príde aj nejaký abstinujúci adept na triezvosť.

Viac → TU: 

skwww.plusden.sk/sarm/zdravie-chudnutie/zbierajte-hubu-abstinentov-upravi-vam-krvny-cukor-cholesterol-aj-krvny-tlak-alkoholom-vsak-ucinkuje-ako-antabus.html
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/08/2018 06:42 Provedl: Ja. Důvod: Grafika... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50396
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Další radílek. Tak opět píšu:
Ne, nechci antabus. Ani hnojník atd.

Jen píšu, že existují argumenty pro antabus. Já nepiju, nepotřebuju antabus ani nic podobného.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50398
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Mému manželovi pomohl přerušit šňůru pití, protože se bál na něho napít. Dr. mu řekl, že by ho to ohrozilo na životě. To mu pomohlo, možná i trochu psychologicky -jakože lék proti alkoholu. Když to zkoušel vůlí, tak vždy přišlo bažení a nějaká obhajoba, však to znáte, ale na antabus si to nedovolil. Přakonal tak prvního půl roku. Jinak by musel do léčebny, protože to PROSTĚ SÁM NEZVLÁDL: mozek, zkrat, už tam byl. Když někdo pije i na antabus, měl by jít na léčení. Tam už není vůle žádná. Je prostě potřeba přerušit dodávku alkoholu a ten začátek je fakt těžký.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50400
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
...jinak by musel do léčebny, protože to PROSTĚ SÁM NEZVLÁDL: mozek, zkrat, už tam byl. Když někdo pije i na antabus, měl by jít na léčení. Tam už není vůle žádná. Je prostě potřeba přerušit dodávku alkoholu a ten začátek je fakt těžký.

Já chápu, že to měl tak nastavený, když to nepůjde s antabusem, tak léčebna. Na druhou stranu to není pravidlo pro všechny. Já se třeba léčil bez něj a při navštěvování AT jsem velmi dlouho nepil, prostě jsem doktorovi řekl, že se tímto způsobem léčit nechci. A on mě nevyhodil z ordinace, ale léčil mě jinak. Takže bych to nepaušalizoval na jednoduchý princip:

1) Máš problém s pitím jdi do AT poradny.
2) V AT poradně ti dají antabus.
3) Nevyjde-li antabus, zavřou tě do léčebny.

Ne ne, je to složitější. Takže úvaha, chodil/a jsem ambulatně se léčit, dávali mi antabus, já na ně chlastal/-a neznamená zavření do léčebny. Třeba na Slovensku ho vůbec nepoužívají a také nezavřeli ambulantní poradny.. Je mnoho způsobů léčby, když už jde tedy o farmakologii. Antabus je jen jednou z cest.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/08/2018 08:22 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50401
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50402
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Tak Silencro je tu uz delai dobu, ne?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50403
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Jinak já jsem farmaceutickou cestu vzdal.. Nějakou dobu jsem vždy sekal latinu a pak se napil, i po měsících. Pomohl mi ten pád na dno, placený psycholog, chození mezi nepijící alkoholiky (AA) apod. Já jsem přestal pít vždy náhle, přesto netvrdím, že něco jiného nemůže nikomu pomoct, stejně netvrdím, že 100 procentně se už nenapiju do smrti. Lidi zrecli i po letech.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50407
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50408
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Nedá mi to a musím se podělit: včera po práci jsem šla k místnímu kulturnímu centru mrknout na konzert zdejší kapely (letní hudební akce dvakrát týdně). To byl zážitek! Jelikož zde nedávno zavřeli "oblíbený" nonstop, jeho věrní zákazníci se teď roztrousili po městě... Tak na muzice jich bylo asi 10… věk od 30 do tak 60 (těžké odhadnout). Lidi to byla hrůza! Ty zjevy (bezzubí, rozcuchaný, umolousany)… holky zas jak kurvy, některé s dětmi. Všechny je znám, malé město. Za chvíli mě obklopili, teď ty pindy děsný . Pila jsem colu a byla ráda, že nemám pivo a že nezapadam. Odešla jsem po konzertě a bylo mi hoooooodne smutno, strach jsem měla, abych..... Takhle nedopadla . Fuj.
Michale, já ti tak rozumím...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter