Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...28
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#50425
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 7 měsíce  
Šantal napsal:
Jojo. Pustila jsem si Rakovinu, hustý

TA má dokonce kllip, ale s muzikou z dema. Pokud chceš pokecat o muzice atp pojďme jinam ať nás správci nevyhodí. Toto sem nepatří. Pokud využíváš FB a Messenger jsem tam jako Richard Abraham
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50426
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 7 měsíce  
Lovit holky na základě Avataru, který si může udělat libovolně, přezdívky a pár řádků, to chce odvahu nebo zoufalost?

Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51791
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Jsou to tři měsíce a jeden týden, co jsem založila tohle vlákno. Chválabohu stále nepiju. Fyzické problémy s abstinencí nemám, jen si musím poradit s mnohem více volného času. Často bývám sama a někdy je mi hodně smutno. Nebaví mě televize ani knížky...ani nic jiného, špatně se koncentruji.Je ten život jaksi prázdný. Máte to někdo taky tak? Je to normální?
Na druhou stranu mi abstinence dala obrovskou a nádhernou svobodu.
Příjemným vedlejším účinkem je, že jsem zhubla 12 kg a taky se zlepšuje funkce mojí štítné žlázy.
Děkuji všem , kdo mě tady na začátku povzbuzovali,jejich podpora mi hodně pomohla.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51793
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Je to tak, život bez alkoholu je nudný, prázdný.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51795
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Lenko X, jsem ráda, že píšeš jak pokracujes. Je to vždy fajn znát pokračování příběhů, které tu člověk tak trochu prožívá. Jsme na tom dost podobně..vek, délkou abstinence, já za týden čtyři měsíce. Další podobné máme ty pocity. Přesně jak píšeš, nedokážu se koncentrovat, stále jsem občas nervózní, to ve chvílích, kdy bych jindy sáhla po víně. Myslím, že ta nervová soustava se prostě musí dávat dohromady postupně, pokud vůbec. Jinak, také jsem zhubla, a také mám lepší štítku ????????prostě pití se podepíše na všem. Podobně máme i ten pocit, že je najednou daleko víc volaného času, ale nějak neumím u ničeho dlouhodobě vydržet. A to i u činností, na které se původně těším. Taková roztěkanost. Ale obecně, je to tisickrat lepší, než když jsem tu posedavala celé dny se skleničkou. A už i bez problémů odmítám alkohol, jak jsem tu někde psala uspořádala jsem dokonce velkou oslavu bez kapky chlastu a dobrý. Jen doufám, že ze samé sebejistoty a klidu neselzu. Také mám sklony k závislosti, takže jak jsi tu psala o cigaretach, tak přesně... dala jsem si jednu a po dvou měsících bez už zase kouřím. Taky uvidíme, co přinese čas. Mějte pěkný večer
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51796
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Já bych to tak neviděla. To jsme jen tím chlastánim odsunuli vse na druhou kolej a teď najednou, když člověk pít přestane, moc nezůstane. Tož je potřeba zase si ty koníčky, vztahy, činnosti pomaličku zpátky dostávat do života.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51797
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Allie napsal:
Já bych to tak neviděla. To jsme jen tím chlastánim odsunuli vse na druhou kolej a teď najednou, když člověk pít přestane, moc nezůstane. Tož je potřeba zase si ty koníčky, vztahy, činnosti pomaličku zpátky dostávat do života.

Je to přesně tak. Já jsem se dřív strašně rád díval na filmy v televizi, ale s chlastem jsem na ně neměl čas. Teď když nechlastám a čas mám, tak se zase znovu učím dívat na televizi a znovu si svůj koníček obnovuji.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51800
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Já se rád dívám na televizi se skleničkou v ruce.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51801
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak to bejvavalo. Poslední roky, co jsem pila, jsem byla schopna u filmu chlastat tak, že jsem ten film stejně nevnimala nebo si ho ani nepamatovala. Takže teď za strizliva si pustim film a vnímám ho a vím o čem to je a něco mi to přinese, teda pokud ten film není vylozene hovadina. ...
A tak je to i s ostatníma prožitkama.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51802
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Allie napsal:
Tak to bejvavalo. Poslední roky, co jsem pila, jsem byla schopna u filmu chlastat tak, že jsem ten film stejně nevnimala nebo si ho ani nepamatovala. Takže teď za strizliva si pustim film a vnímám ho a vím o čem to je a něco mi to přinese, teda pokud ten film není vylozene hovadina. ...
A tak je to i s ostatníma prožitkama.


Taky jsem to tak měl, když jsem u televize chlastal, tak jsem vnímal první půl hodiny a pak buď usnul, nebo jsem z toho nic něvěděl.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter