Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2122232425262728
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#51862
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Ja napsal:
Richard,

...v teste si vyhovel.

Naďalej popíjaj ústami...


[Vykupiteľ nech koná svoje dielo...]

(...zvládne to aj sám → bez opilcov.)


Cítíte se zcela zdráv?
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51863
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Krtek napsal:
Že vraj nejaký krtek. Náhodou, ja som špeciálny krtko, ktorý do každého rýpe.

Ano a tím zde přítomným velmi pomáháte. Jste nejdůležitější a nedílnou součástí světa diskusí o alkoholismu
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51864
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Richard A napsal:
Ja napsal:
Richard,

...v teste si vyhovel.

Naďalej popíjaj ústami...


[Vykupiteľ nech koná svoje dielo...]

(...zvládne to aj sám → bez opilcov.)


Cítíte se zcela zdráv?

..."cítim sa primerane. "

...a "ako sa cítia Tvoji lekári?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51865
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Ja napsal:
Richard A napsal:
Ja napsal:
Richard,

...v teste si vyhovel.

Naďalej popíjaj ústami...


[Vykupiteľ nech koná svoje dielo...]

(...zvládne to aj sám → bez opilcov.)


Cítíte se zcela zdráv?

..."cítim sa primerane. "

...a "ako sa cítia Tvoji lekári?"



Před půl rokem jste se tu Vy a Krtek do mě pustili, když jsem diskutujícím na jejich žádost vyprávěl svůj příběh a zmínil jsem se negativně o lékařích, protože zastávám názor, že drogově závislý jedinec (tedy i alkoholik) žádného lékaře nepotřebuje, naopak. Čili mám li tento názor, vyplývá z něj odpověď na Vaší neupřímně myšlenou otázku jak se cítí moji lékaři. Vzhledem k viditelnému a zřejmému poškození Vašeho mozku zřejmě alkoholem (když už tedy jsme na tom alkoholickém diskusním fóru) Vám pro jistotu co nejpřesněji odpovím - nenavštěvuji žádného lékaře, čili na Vaší otázku nedokáži korektně odpovědět.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51866
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Ano a tím zde přítomným velmi pomáháte. Jste nejdůležitější a nedílnou součástí světa diskusí o alkoholismu

Vďaka, až takú pochvalu si nezaslúžim.

A teraz chvíľku vážne. Viem, že rýpem. A chápem, že sa to niekomu nemusí páčiť. Ale chcem prinútiť ľudí nad sebou a svojím konaním trochu rozmýšľať. Nevidím na tom nič zlé. Závislosť je sviňa. Nie je vôbec ľahké nad ňou zvíťaziť. Ja v tom alkoholovom svinstve žijem celý život.

Před půl rokem jste se tu Vy a Krtek do mě pustili, když jsem diskutujícím na jejich žádost vyprávěl svůj příběh a zmínil jsem se negativně o lékařích, protože zastávám názor, že drogově závislý jedinec (tedy i alkoholik) žádného lékaře nepotřebuje, naopak.


Richard. Osobne si myslím, že nie každý kto sa tu snaží abstinovať, je alkoholik. Skôr už cítia, že je lepšie zastaviť sa z kratšej cesty. Ale ak sa budeme baviť o ťažkých alkoholikoch, tak lekárska pomoc je na mieste. Verte, že keby ste mal 20 ročného syna-alkoholika, ktorý doma dostane ťažký absťak, tak zavoláte lekára-záchranku.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51874
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Richard A,

si komik, ak veríš takému bludu, že Tvoj mozog po 20.rokoch abúzov pracuje inak ako väčšina...

..."strácaš IBA súdnosť?" (...nepi!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51877
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Ja napsal:
Richard A,

si komik, ak veríš takému bludu, že Tvoj mozog po 20.rokoch abúzov pracuje inak ako väčšina...

..."strácaš IBA súdnosť?" (...nepi!)


Těší mne, že jsem Vás pobavil. Sice nevím kde čerpáte informaci o tomto mém nevyřčeném názoru, ale vzhledem k tomu, že se na to ptáte Vy mne to standardně nechává ledově chladným. Ale reagovat budu. Můj mozek pracuje naprosto perfektně i když to první 2 roky vypadalo spíš obráceně. Mým štěstím byl fakt, že jsem nikdy nebyl bez práce a že jsem i přes svůj těžký alkoholismus vždy tvrdě pracoval jako výrobní technik a tak jsem si mozek denně procvičoval novými znalostmi. To asi pomohlo. Zajímavým faktem zůstává realita v podobě obnovení mysli, paměti a dokonce bych si dovolil tvrdit, že díky těm alkoholickým restartům mi mozek funguje nadmíru dobře a paměť taktéž.
Chápu, že lidi neschopni konstruktivního dialogu jako jste například Vy toto nikdy nepochopí, protože jejich ego a sebestřednost jsou silnější, ale já a mnoho místních diskutujících naštěstí Vaše názory nepřijímá jako dogma a snaží se o změnu sami.. a to je jen dobře.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51880
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Krtek napsal:
Ano a tím zde přítomným velmi pomáháte. Jste nejdůležitější a nedílnou součástí světa diskusí o alkoholismu

Vďaka, až takú pochvalu si nezaslúžim.

A teraz chvíľku vážne. Viem, že rýpem. A chápem, že sa to niekomu nemusí páčiť. Ale chcem prinútiť ľudí nad sebou a svojím konaním trochu rozmýšľať. Nevidím na tom nič zlé. Závislosť je sviňa. Nie je vôbec ľahké nad ňou zvíťaziť. Ja v tom alkoholovom svinstve žijem celý život.

Před půl rokem jste se tu Vy a Krtek do mě pustili, když jsem diskutujícím na jejich žádost vyprávěl svůj příběh a zmínil jsem se negativně o lékařích, protože zastávám názor, že drogově závislý jedinec (tedy i alkoholik) žádného lékaře nepotřebuje, naopak.


Richard. Osobne si myslím, že nie každý kto sa tu snaží abstinovať, je alkoholik. Skôr už cítia, že je lepšie zastaviť sa z kratšej cesty. Ale ak sa budeme baviť o ťažkých alkoholikoch, tak lekárska pomoc je na mieste. Verte, že keby ste mal 20 ročného syna-alkoholika, ktorý doma dostane ťažký absťak, tak zavoláte lekára-záchranku.


Hm...
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51881
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
..."správne! ...každý nech (si) premýšľa sám za seba!"

(Ja to tak robím a profitujem...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51885
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Hm...

Richard. Som rád, že sa Vám darí. A že ste sám so sebou spokojný. Tak to má byť. Ale ja som nepísal o vás, ale všeobecne, prečo občas "rýpem". Pretože ľudia svoje pitie a konanie pod vplyvom zvyknú zľahčovať. A ja mám bohužiaľ skúsenosť aj z druhej strany. Ako niekto, kto s alkoholikom žil a s ďalším stále žije.

Ja len celkom nesúhlasím s vaším postojom k lekárom. Ani ja už teraz nenavštevujem psychiatra. Nevidím dôvod. V podstate okrem problému s alkoholom žiadny problém nemám našťastie. Občasné "depky"(blbé nálady) nemienim riešiť liekmi. Ale skutočne. Ťažké absťáky, ktoré môžu prerásť do halucinácii, delíria neodporúčam riešiť svojpomocne. Po zvládnutí absťaku je to už len na tom človeku akú cestu si zvolí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2122232425262728
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter