Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...28
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#50007
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Richarde, děkuju za podporu. Ono je to úplně jednoduché, ale ne snadné- stačí jen nepít. Ty už asi nepiješ dlouho, já jsem zatím na začátku.
Dám to!!! Ne věřím, ale prostě to vím. Stejně jako s cigaretama.
Zase napíšu, jak to jde. S každým dnem je to lepší a lepší.
Vydržet!!!!
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50049
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
Richard A, píšeš:
..."Tak tedy jeste jednou. Vase nazory mne nezajimaji. Jste idiot. Ja nikoho neodpodstatnene neodsuzuji, to nemam ve zvyku."
...ako píšeš vyššie, neviem, či je idiot aj Tvoja diagnóza, podľa MKCH; alebo skôr charakter.

"Ty si diagnostik cez internet aj bez vyšetrenia/prehliadky, ako Dr.House?"


Tykám Ti preto, lebo všetci sme rovnakí iba mnohí si TO ešte stále nepriznávajú... (...chce to čas a vhľad.)


1- nemam zadnou diagnozu, jsem pouze clovek. To staci. Se svym alkoholismem jsem se vyporadal sam.
2- 8 let ziji bez vlivu idiotstvi typu televize, ale vim, ze megatrapna postava Dr Haus je dalsi idiot, tentokrat vsak jen ve filmu... nastesti.

Opetovne vysilam vzkaz a zadost aby jste nereagoval na me prispevky.
Dekuji.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50051
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenka napsal:
Richarde, děkuju za podporu. Ono je to úplně jednoduché, ale ne snadné- stačí jen nepít. Ty už asi nepiješ dlouho, já jsem zatím na začátku.
Dám to!!! Ne věřím, ale prostě to vím. Stejně jako s cigaretama.
Zase napíšu, jak to jde. S každým dnem je to lepší a lepší.
Vydržet!!!!


Krasne receno, pani Lenko!! Je to jednoduche, ale ne snadne. Jste uzasna lidska bytost s fantastickym pristupem. Preji krasne strizlive dny!!!
Ano mate pravdu jiz dlouho nepiji. Dostal jsem se z tezkeho alkoholismu sam, protoze mam oproti mnohym zde zcela jine nazory na odvykani. Vysledkem nich jsem ja sam. Cili asi tak.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50107
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Je teda vůbec možný přestat pít, když piju mnoho let 24/7, prostě piju co to jde. Problém se mi zdá, že nejsem rozhodnutej skončit. Už mi to ani nechutná ten hnus co do sebe leju, ale musim. Prostě mi to přikáže jít do krámu a nachladit a rozjet to znova. Můj život= práce, pití, spánek, práce atd... Nechci nijak kazit todle fórum, ale přece jenom jmenuje se alkoholik.cz tak tady máte ukázku ze života ožraly. Ano je 7 večer, už jsem vožralej, leju to do sebe. Zejtra si nebudu pomatovat, že jsem sem psal. Jde vůbec skončit sám a ještě když nechceš? To si myslím je dopředu prohranej boj. Jak někdo psal výše, pomůže buď psycholog, nebo ženská. Panebože, jak já bych si přál mít ženu a klidně bych s tim zkurvenym chlastem seknul. Jenže bohužel, to není jak život funguje. Jsem sám, už stárnu a nikdy jsem neměl holku, ani pusu jsem nedostal, jenom piva zasraný, těch jsem vypil hromadu a alpu a fernet a bůhví co, jenom abych neviděl tu černou tmu, kterou je moje realita. Jsem divnej
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50108
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Zenska pomoci muze, ale myslim, ze prestat pit musis hlavne kvuli sobe a ne kvuli nikomu jinemu...a prace, chlast,spanek...Kdy jsi se chtel s tou osudovou potkat s nakupem lahvacu u pokladny asi ne Drzim Ti palce, pokud pijes tolik let, jdi na lecbu, nic na tom neni-nemuzes nic ztratit maximalne ziskat zpet zivot
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50109
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Notor,

pre Teba už nemá význam skúšať niečo nové → nedovolí Ti TO psychosomatická závislosť na droge/alkohole.
Štylistiticky, sémanticky aj s gramatikou a syntaxom si celkom slušne rozumieš → zabávaš - ide Ti to!

Skús teraz písať do Tapíra a budeš mať aj za čo chľastať!

"Mnoho zdaru, recesista!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50110
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Notor: naprosto ti rozumím! Já taky piju a nedokážu si momentálně představit, že bych přestal. Ani vlastně nechci. Taky nemám přítelkyni a nikdy jsem neměl, takže alkohol je jedna z mála radostí v životě. Navíc nemám ani pořádnou práci, takže je spousta volného času a večery vyplním s lahví. Důvod přestat není. Naštěstí se to nějak daří kontrolovat, takže se už neopíjím do němoty a nemívám kocoviny. Za dnešek litr vína, to je skoro nic.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50111
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Notor: "Jde vůbec skončit sám a ještě když nechci?"

Na co se to vlastně ptáš?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50112
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Allie napsal:
Notor: "Jde vůbec skončit sám a ještě když nechci?"

Na co se to vlastně ptáš?

Allie,

ak je možné niečo začať, určite TOTO možno aj ukončiť. Aj život počína zrodom a končí... (smrťou).

Ale, keď niečo sám ani nechceš aj napriek tomu TO očakávať je → už jasný *oxymoron, ani ryba ani rak*.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50113
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Taky se mi zdá, že Notor píše velmi srozumitelně a správně nato, že je v lihu. Rozhodně píše mnohem stylisticky lépe než já.
Buď je velmi inteligentní nebo si z nás někdo dělá srandu. Myslel si to tak Ja, ni?
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter