Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50482
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Michale,
mluvíš mi z duše. Jdu do toho. Radili mi zde, že JÁ to nemám řešit, že já prostě pít občas budu atd. Ale já nechci, bere mi to víc než dává. Takže - možná to někomu u mě už přijde směšné - ale koupila jsem si deník, objednala dvě knihy od J. Jílka - Od závislosti k nezávislosti a Paradox abstinence. Někdo to zde zmiňoval a našla jsem si na netu PDF jeho práce na toto téma a sedlo mi to. Budu se snažit těšit z abstinence a jsem ráda, že na to nejsem sama. Jo a manželovi jsem dnes ráno svůj záměr řekla, i to, že by se měl taky krotit, nesvádět mně a občas taky jít příkladem. (Nejdřív pyskoval, že to je jen můj problém atd, bylo veselo - trochu hádka, ale snad ku prospěchu - řekla jsem mu, že ON má taky problém a že by mu neuškodilo opbčas ubrat...že bych pak taky třeba mohla žít s někým jiným, kdo by mě nepoňoukal.) Tak uvidíme. i kdyby nic, tak ví, že to chci řešit. Michale, dík za téma, máme asi stejné myšlenky
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Poslední úprava: 28/08/2018 08:26 Provedl: Šantalka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50486
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Šantalko, raduji se z Tvé nové abstinenční chuti, držím palce a to už mimimálně proto, že tě tu budu opět moci denně číst ...
Jinak já dnes 52 dní bez cigár a chlastu,(cígo bych si teda fakt dala ) a dnes po probuzení mám hrozný pocit, jako bych měla "opici" motá se mi hlava, a bolí, jsem bez nálady,lekavá, nervozní, vyklepaná, třesou se mi zase ruce.. To je síla, po jaké době se ty ataky vrací. Fakt mám pocit jak po propité noci...
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50487
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Agi ahoj a dík Snad se konečně posunu no. A ten stav - to jsou nějaký "vracečky" co Snad to brzy přejde.
Popravdě jsem opět žila v tom, že by mi šlo úpít kontrolovaně, ale NE - nešlo!!! Už mě nebaví si to furt nalhávat, je to na prd, vyčerpává a vrací mě to, přitom kde už jsem mohla bejt.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50489
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Šantalko, dnes tu Krtek opět vytáhl krásná slova Kiri...Přečti si je vícekrát, jak je potřeba přiznat chlastu,že je silnější, nebojovat, přijmout a žít v pokoře vedle něj. Fakt asi nic jiného prostě neexistuje... A opravdu, zase Ti napíši, že si myslím, že trochu je i "zakopaný pes" u vás doma v podobě lákadel ze strany životního postoje, trávení volného času, Tvého muže. Minimálně to budeš mít těžší .
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50490
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Já vím. Právě jsme to dneska řešili, že musím mít k tomu taky podmínky. Uvidíme.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50492
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Šantal,
však s Tebou počítám, že se přidáš Máme to podobně, tak se tady můžeme podporovat A ano, také jsem myslel, že jde pít kontrolovaně nejde Tak už jsme si to alespoň přiznali Člověk se pomalu posouvá tam kde má A ne že se někdy odmlčíš a objevíš se za kdo ví jak dlouho jinak si Tě najdu! mám pocit, že se začne blýskat na lepší časy fajn den
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50493
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Pro mě nejlepší eufórie je se ráno probudit s čistou hlavou ,daleko lepší než otevřít ráno lahváč a pak padat a padatdo alkoholické euforie.Nebojuji s alkoholem,je daleko silnější protivník než jsem si myslela,prohrála Jsem,přijala jsem porážku,ale na druhou stranu jsem vyhrála ty perfektní rána a další den ve střízlivosti.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50494
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Maris
máš pravdu. Je to porážka a výhra v jednom
Michale, a ty teda nepiješ od toho 13.? Nebo sis pak dal pivko někde?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50497
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Šantal,
jsem tu nová, tak nevím nic o trávení volného času Tvého muže. Můj muž je muzikant, každý víkend akce v hospodě. Nepije, kouří občas. Já jsem se snažila na ty akce nechodit, abych se tam neopila. Samozřejmě mi bylo vyčítáno, že dřív jsem ho doprovázela, teď ne a že raději piju doma. Samozřejmě ten důvod jsem mu neřekla a vymlouvala se na únavu. Teď doufám, že to zvládnu i na akcích, když vím, že neodcházím od flašky. Jinak je mi dobře, po 48 hodinové abstinenci , žádné tělesné projevy, jen radost.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50498
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Karolíno pokud to jde řekni svému manželovi celou pravdu. Nejde o to to na sebe napráskat, ale věř mi uleví se ti.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter