Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9899100101102103104...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#54887
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ale podívat jsem se ta lahve byla. Přiznávám

Na čo je to dobré? Zakazujem ti to!!!!!! Nauč sa alkohol v obchode ignorovať. Niekedy sa nevyhneš tomu, že okolo toho musíš prejsť. Ale prejsť, nevšímať si to, ignorovať. Na čo dráždiť hada bosou nohou?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54888
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Já myslela, něco jako očkování . Na zvýšení odolnosti.
No dobře,příště se budu vyhýbat. Teda budu se snažit vyhýbat.
Dneska to už vypadá dobře, na čarodejnice nejdu, tak to dopadne OK. Zítra, budu zase řešit zítra
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54889
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Michale, samozrejme, že tam nemá každý kontakt na každého. Ale medzi tými, ktorí tam chodia pravidelne a roky, vznikajú kamarátstva, ktoré už nie sú len o tom sedení. Stretávajú sa aj mimo toho.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54891
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Že očkovanie.. V začiatkoch abstinovania? Neblbni. Samozrejme, že sa alkoholu ako takému nedá stále vyhnúť. A v obchode už vôbec. Ale tým, že sa naučíš ho tam ignorovať, tá hlava si na to zvykne. Ten váš červík-lotrík akoby vedel, že zbytočne ťa v tom obchode bude dráždiť, pretože svoje nedostane. Naučiť sa to musíš. Nedá sa chodiť stále do obchodu so strachom. Už keď tam vlezieš, musíš byť skalopevne presvedčené, že fľašu nekúpiš. Možno by bolo fajn napísať si zoznam nákupu vopred a ísť presne podľa neho. Rýchlejšie nakúpiš a nechodíš pomedzi regály s tým, že budeš rozmýšľať, čo kúpiš. Takto by si mohla minimalizovať riziko, že ti napadne hlúposť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54892
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
No dobře,příště se budu vyhýbat. Teda budu se snažit vyhýbat.

Tú druhú vetu si už nemala písať. Snažiť sa znamená, že "možná", "když bůh dá" a pod.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54893
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Já chtěla vyzkoušet co to uděla. Šla jsem rychle a ještě jsem z hluboka dýchala. Uznávám, nebyl to dobrej nápad.
Je spousta a spousta rad, co dělat co nedělat.
Poslouchám, hledám a budu nadále poslouchat a taky hledat co mi bude nejvíc vyhovovat.
Moc bych si přála vyhrát. Sice jsem nikdy na veřejnosti nestropila skandál, neválela se v příkopě, ale jak jsi to nazval u mě se jedná o domácí a asi tichý alkoholismus. Ten není o nic míň horší. Sice si neumím představit, že bych si už nikdy nedala při grilování orosenou sklenici piva a nebo víno. Ale to teď řešit nebudu.
Teď chci večer neusínat ožralá a ráno aby mi nebylo zle. Protože,jen u jednou piva a nebo jedné skleničky vína zůstat neumím.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54895
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Správne. To teraz nerieš. Možno sa ti to abstinovanie tak zaľúby, že už ti to orosené ani nebude chýbať.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54909
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Erika napsal:
Já chtěla vyzkoušet co to uděla. Šla jsem rychle a ještě jsem z hluboka dýchala. Uznávám, nebyl to dobrej nápad.

Vydrz a prijde cas kdy to treba bude dobry napad. Sam to delam - prochazim mezi temi regaly a divam se na lahve - vodka, whisky, gin, vsechno co mi tak desne chutnalo. Divam se a myslim na to jake to ve me vzbuzuje pocity. Hnus, odpor i vztek a pri predstave jak jednu z tech lahvi beru a oteviram a piju z ni se mi zacne zvedat zaludek. A tak je to spravne a tak to ma byt ! Je to takova hra pri ktere se presvedcuju ze je chlast stale v mozku zavreny v te spravne prihradce. Ale delat neco takoveho kdyz clovek s abstinencni zacina je silenstvi...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54910
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Dnes mi to pripada, ne den po dni, ale hodinu od hodiny
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54912
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Eriko, tak bez spat. Ono to casem prejde.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9899100101102103104...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter