Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...127128129130131132133...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56533
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Aliie, máš pravdu - je nározky, je kemp atd. Já teď takový akce nejen že nevyhledavam, ja se jim cilene vyhýbám. To ale neznamená, že budu drepet doma. Jak jen budu líp chodit, hurá do města, do knihovny, na vzduch atd. Jen na ten chlast se musím naučit nemyslet, ne se mu akorát vyhýbat.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56534
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Sonano, nemuse se prece hned kazdemu sverovat. Da se to obejit.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56535
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Allie, ano ano. Přesně tak, já dokonce na začátku abstinovani ty "pokušitele" vyhledávala. Stejně tak jako při přestávání koření chodila jsem s kuřáky dál na kuřácké pauzy. Prostě proto, aby mě to nebylo líto že jsem vyřazena z kolektivu a aby mě to pak nepřekvapilo, nezvyklalo, že takové momenty nastanou. Prostě jsem si je prožila v počátcích abstinovani, kdy jsme měla ještě silnou motivaci a odhodlání. Ale říci si rovnou, že si dám dvě piva, tak to mám pocit, že to s Karolíny odhodláním moc silné není
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56536
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
[quote]Ahoj Sonaso,
program..2 puberťáci, které bych já možná měla hlídat a jedna 10 letá holčina, která zcela jistě ohlídá mně.
Je moc akční a pamatuje si, co jsem kdy řekla (i o pití). Jinak v kempu nikoho neznám, ale vizualizuju si někoho, kdybych se tam měla seznámit se spřízněnou duší,(žena, či muž, ale raději bych kámošku), kdo na tom bude jako já.[/quote
Ahoj, Eriko, ja to možná blbe pochopila, ale Kája psala, že by se nejradši seznámila s někým, kdo na tom bude jako ona. Tak jsem předpokládala, že si to řeknou. Jak se jinak dozví i ona, že jsou na tom oba stejně? V jednotě je síla, s někým rozumnym by to tam taky líp snášela než jen s trema děckama.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56537
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Sonaso aha, moje chyba.
Ja si vzdycky predstavuju na miste druhych sebe. Neumim si, ale predstavit, ze jen tak v campu, nekomu na potkani vykladam, ze jsem alkoholik. Na to je potreba nejaky vztah.
Ale na druhou stranu, mam dve skvely, jedinecny, uzasny kamaradky, ale jim jsem to nerekla. Doma manzeloj ano, jeste na terapii. A to je taky vlastne cizi, ale zase to je jeji prace.
Tak jsem vypustila myslenky a zaver ZADNEJ!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56538
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Allie, mas pravdu. V kazde zivotni etape a nebo zmene nastane situace, co je poprve. Prijemne i neprijemne situace.
Vcera jsem se dozvedela o rozchodu syna s jeho partnerkou. Byli spolu dlouho, spolecny byt, zarizeni a to vse v zahranici. Bez deti.
Ze pry neco musi rict, ja cekala svatba po tolika letech a on rozchod. A tu holku mam tak rada.
Vcera jsem mela na male ja. Nejvic me asi drzelo to, ze se mi nechce zase zacit pocitat dny a stinence od jednicky, myslim, ze bych to zacinala na nekolikrat.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56539
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Eriko, ja si taky nedovedu představit, že chodím po kempu a vykládám, že jsem alkoholik. Proto bych sama neměla ani odvahu na takový misto vůbec jet. O me to ví taky jen manžel a dcera. Te jsem neměla odvahu ani říct, že jsem si zlomila nohu a že jsem byla v nemocnici. Myslela by si, že jsem byla pod vlivem alkoholu nikdo by ji to nevymluvil. Naštěstí bydli už jinde a dodnes to neví, protože je na mne ještě naštvana z myho exceso z února, kdy mi volala záchranku a pobyla jsem si v nemocnici asi týden. Ted spolu nemluvíme, dam to do pořádku, jak budu chodit normalne a nemusí to ani vědět. Ví o tom jen manžel a tady vy na fóru. Jsem moc ráda, že jsem vás našla a že jste mě přijali, je to Velká Pomoc. Díky.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56549
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Zdravim, dneska mam 3 mesice. Tri mesice bez alkoholu. Snad muzu napsat ZATIM 3 mesice.
Dekuju vsem co me nakopli a vsem co vydrzeli cist a reagovali na moje prispevky. Nekdy je potreba jen napsat NECO, cokoliv a cekat na podporu. Ja ji mela. Dik
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56551
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Gratuluji!!!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56553
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Erika napsal:
Zdravim, "dneska mám 3 měsíce . Tři měsíce bez alkoholu." Snad muzu napsat ZATIM 3 mesice.
Dekuju vsem co me nakopli a vsem co vydrzeli cist a reagovali na moje prispevky. Nekdy je potreba jen napsat NECO, cokoliv a cekat na podporu. Ja ji mela. Dik

"Gratulujem!"
(...si už nepijúci *skautík=> lezúň/batole* )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...127128129130131132133...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter