Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...143144145146147148149...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56817
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
To nedělej další závislost, spousta peněz, ničení zdraví .... jediné není kocovina, lepší než alkoholismus, ale žádná výhra ba naopak
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56818
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Ja viem, to bolo len zo srandy. Mam to uz za sebou, fajcila som ale od 14tich. Zaujimave ze toto mi vobec nechyba, ani si na to nespomeniem a pritom som bola dost tuha fajciarka. Ale ten relax ist si jednu zapalit je na nezaplatenie, to mi nefajciary nemame
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56820
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
cibulka napsal:
Ja viem, to bolo len zo srandy. Mam to uz za sebou, fajcila som ale od 14tich. Zaujimave ze toto mi vobec nechyba, ani si na to nespomeniem a pritom som bola dost tuha fajciarka. Ale "ten relax ísť si jednu zapáliť" je na nezaplatenie, to my nefajčiari nemáme.
Cibuľka,

poznám väčšiu slasť:

..."zašlukovať si čistý slovenský vysokohorský vzduch!"... (a je TO "ZADARMO"!!!)
(Máme predsa krásne Tatry, Fatry aj Matru.)


...(alebo si vykročiť na balkón alebo vyjsť do parku.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56835
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Michal, nebo vytloukani zavislosti zavislosti?
Z wikipedie nikotinové acetylcholinové receptory a je tam take napsano,z e vyvolava silnou zavislost. Volne prodejna latka pro 18+ let .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56838
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Je to možné, jako reálně na kouření zavislý jsem, nebudu si nic nalhávat , ale prioritou je pro mne nepít, což se mi teď daří a dávám si velký pozor, aby se neopakovala recidiva, beru to teď jinak nechodím ani do restaurací a se znamými do hospod apod, dokud si nebudu sám sebou jistý, nechci pokoušet a neopakovat chyby .... až budu jistější v abstinenci, pak se vrhnu na kouření, nakednou bych to stejně nezvládnul i moje okolí ne
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56842
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Michale, to ja nejsem ti nechtel kecat do tveho koureni Jen me pobavilo "vyvovala silnou zavislost" a to jak je to dostupne lidem - to uvedomeni si (znovu a opakovane).
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56843
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Tak pre mna prestat fajcit bola velka ulava. Clovek sa tolko netrase za kazdu “dauku” nikotinu. Ono celkovo to ovplivnuje cloveku zivot, stale mysliet ze si musim ist zapalit, mam ciga na vecer? A tie taske pluca rano ani nehovorim. A ako byvali fajciar musim povedat ze clovek si to neuvedomuje, ale kazdy fajciar neskutocne je po tom citit. Po vykende ked tam fajcil vsade asi kazdy druhy, som mala pocit ze som fajcila aj ja. A som velmi rada ze tento zlozvyk v mojom zivote uz neni. Pisem to tebe Michal, mas moznost nieco dalsie pre seba urobit. Ako to je taske viem, ja som bola dlhe roky velmi tasky fajciar. Inak do toho ludom nekecam, myslim to v dobrom
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56844
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Mira napsal:
Te je v prdeli kde mám zehnat psychiatra?To se platí ne?Sem propil vše co sem měl.

Ahojky...já antabus beru. Psychiatra najdeš v jakékoliv velké nemocnici. Ten se neplatí. Antabus ale stojí kolem 900,- Kč a bere se dvakrát týdně pod lékařským dozorem. Takže počítej, že k doktorce budeš jezdit 2x týdně. Jen některý psychiatr dovolí, aby ti ho podával tvůj obvodní doktor. Ale dávej si na to opravdu pozor, nesmí se na něj vůbec pít, jinak si koleduješ o malér.
Jinak jsem s ním naprosto spokojená.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56847
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj, vsechny vas tu moc zdravim. Vcera jsem po vic nez roce a pul abstinence zase pila. Nevim co mne to napadlo, zadny zvlastni duvod jsem nemela. Dala jsem si panaka a pak dalsich nekolik protoze neumim pit kontrolovane, coz je take duvod me abstinence. Vydrzela jsem tak dlouho a byla na sebe fakt pysna. Ted jsem zklamana. Vim, ze chci v nepiti pokracovat, ale zaskocilo mne jak snadne a rychle by bylo se k piti vratit. Asi nepotrebuji slyset moc takove ty zakladni rady i kdyz opakovani... Prisla jsem si spis pro povzbuzeni a moznost to nekomu "rici" protoze o tom nemam s kym mluvit. Moji blizci nevedi jak velky muj problem s pitim je. Dekuji za vas cas i pripadne reakce.
Anna Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56848
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
To zas byla kravina se napít.Mam za sebou 4 dení tah hlava úplně smazana žaludek rozbitej peněženka prázdná.To fak stojí za to lit do sebe ten bordel.No nic chybička.Ale ještě to nevzdám jen to bude chtít jinou strategii.
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...143144145146147148149...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter