Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...145146147148149150151...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56861
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Anna, to zkus vzit tak, ze si dobra, ze si tak dlouho nepila a ze ted opet nepijes. To je dobre, ne? A treba se tak stalo, ze muselo a neco sis z toho odnesla
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56862
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Srozumitelne to je.
Ja si to prebrala. To, ze pro alkoholika neexistuje kontrolovane piti, jsem uz pochopila.
Ted je uz i jasny, ze vlastne nema vyhrano skoro nikdy
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56863
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Erika napsal:
Srozumitelne to je.
Ja si to prebrala. To, ze pro alkoholika neexistuje kontrolovane piti, jsem uz pochopila.
Ted je uz i jasny, ze vlastne "nemá vyhráno skoro nikdy".

...ak si už raz alkoholik, tak:
- "je TO doživotný prezent/(danajský DAR)!"

(...je to výhra všetkých výhier/(výhra nad výhry)! )

"Vyhráva KAŽDÝ, kto/rý NEPIJE/(triezvo abstinuje)!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56864
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Anna Marie napsal:
budu nekdy mit?


Bohuzel ne. Musis pocitat s tim ze do konce zivota pro Tebe bude alkohol riziko... osud alkoholiku bohuzel .

Anna Marie napsal:
ale jsem vystrasena a zklamana tim zbytecnym selhanim

Ze jsi vystrasena je uplne pochopitelny - taky kdo z alkoholiku by se chtel vratit zpatky do toho pekla. Ale zklamana? Vis jak velke % lidi co maji problemy s chlastem nezvladnou to co Ty? Jsou alkoholici co se napiji par dni po nekolikamesicnim pobytu v lecebne. Jsou alkoholici co to radeji vzdaji a uchlastaji se a zdevastuji pritom sve okoli. Ty jsi to dokazala dostat pod kontrolu a vydrzela jsi rok a pul - to vubec neni malo! Recidivy se stavaji a bohuzel k abstinujicim alkoholikum ciste statisticky patri . Netrap se, pokud jeste stale pijes tak to zkus co nejrychleji utnout a jede se dal . Uz jsi to zvladla takze vis jak na to a zvladnes to zas!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56865
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj, tak abstinování úspěšně pokračuje, ale s ní i lehká deprese a pořád hodně kouřím, což se budu snažit alespoň redukovat, protože přestat pít, ale odkouřit si plíce je dost kontraproduktivní ... nicméně vytrvám, jdu den po dni vědomě a pevně rozhodnutý! všem fajn den
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56866
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj, co ta deprese? Nějaký konkrétní důvod nebo celkově útlum? Nejde se nějak nakopnout, aby te život trochu vic bavil?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56867
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj Allie trošku se to ovlivnit dá-zdravý životní styl, ale jinak bohužel ne, mnohdy to nejde přemoci vůlí, důvod není-nemám důvod být v depresi, nejspíš je to genetika nebo něco v mozku nefunguje tak, jak má... depka=špatná nálada, smutek se rozehnat dá, ale s depresí jako nemocí je to těžší, ale není všem dnům konec snad je to dočasné ikdyž to bude dlouho trvat dlouhodobě je to neunosné...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56868
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Hm... rozumím.
Já jsem se naučila myslet na Werichovo: Když už člověk je, tak má hledět, aby byl.... nebo tak nějak. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56869
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56871
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Moc diky za podporu, opravdu si vazim toho, ze mym prispevkum venujete cas a pisete mi povzbuzeni i rady.
Mozna je to pro mne dulezite upozorneni, ze nemam vyhrano, ze nikdy mit nebudu a hlavne, ze "vyhrou" je vyrovnany a strizlivy zivot, kteremu se nic nevyrovna.
Opet abstinuji a jsem rozhodnuta vytrvat, protoze i ta jednodenni epizoda mi pripomenula o kolil lepsi je pro mne zivot bez piti nez s nim. Cista mysl a kontrolovane telo jsou jednoznacne lepsi nez opilecka existence.
Hrozne moc nam vsem preji at najdeme tu svoji cestu k strizlivosti, svoje strizlive ja. Je to neco, co za to usili stoji.
Anna Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...145146147148149150151...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter