Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...159160161162163164165...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#57244
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 4 měsíce  
U nas je taky turisticky oddil. A nemas facebook? Takhle se svolava manzel s lidma, i co nezna, na festaky
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57245
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 4 měsíce  
Na fesťákách chlast teče proudem.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57246
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 4 měsíce  
Vsak tam taky Stefa neposilam
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57248
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 4 měsíce  
To bylo jen konstatování, neříkám, že ho tam posíláš.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57256
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 4 měsíce  
Krásný večer všem...jsem stále zde... protože alkohol je a bude pro mně stále TÉMA... ačkoli dneškem již abstinuji 16 měsíců. Život bez flašky je rozhodně hezčí, ale stále ji máme kdesi vzadu v hlavě,a přesně jak tu nedávno někdo psal, dej si, vždyť vidíš, že není problémy nepít, tak varovná kontrolka říká, že je to SAKRA těžký... tak doufám, že mám před chlastem dostatečně velký respekt!!Tak se držte a pěkný barevný podzim jo, a napište také někdy jak válčíte vy...
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57266
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 4 měsíce  
Dobrý den,
omlouvám se za vpadnutí do diskuze, hledám anonymně lidi, co se léčili se závislostí na alkoholu v psychiatrické léčebně nebo v TK - na vyplnění anonymního dotazníku pro mou bakalářskou práci.

www.click4survey.cz/s4/23602/2d917485


Snad to není jen další otravný dotazník, ale bude mít i přínos, jak mi napsal jeden z respondentů, cituji:
„Díky moc, pro mě bylo vyplnění dotazníku velkou vzpruhou - CO bylo a CO dnes nežiji, ale mávnutím kouzelnou flaškou (abych neurazil - pixličkou prášků) může kdykoliv být zpátky.“

Budu moc vděčná, za každého ochotného/ochotnou. Děkuji.
Marta
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57340
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Dobrý den, zjistil jsem že v tom jsem. Je mi 35, mam být na hypotéku, adekvátní zaměstnání. Uzivim rodinu i veškeré potřeby. Co víc si přát....děti mám zdravé a krásné...co více si přát. Nicméně asi od svých patnácti jsem zvyklý ve společnosti pít. Kdykoliv společnost nebo parta nebo cokoliv...dokončení doma otec často naraženou béčku v zahradním domku. Dnes je mi 35 a již rok zjišťují že se neumím bavit bez pití. Ani s ženou svou. Ani ve společnosti....kde se pije musím taky a jsem odvázany....za ty léta to jinak neumím. A nyní už to jinak neumím v práci si nedovolím nic...to je pro mě modla. Ale jinak jsem snesitelný člověk když mám hladinku. Jinak jsem protiva. Snažím se s tím bojovat. říkám pořád že od příštího týdne bude dieta a nic nevypiju. Ale vždy je opak pravdou. Nejhorší ze na to mám peníze a když pak pocitam kolik jsem mohl mít jiných věcí atd....a já to prolil. Nedělám prusery....nemám okna....nenasiram lidí. Jde mi o mě zdraví a aby děti měly zdravého otce kterého miluju. Sic sám sobě odpovídám na některé věci ale neumím fungovat bez pití. Hlavně ve společnosti a vlastně pořád.....jdu k našim, otec mi naleje...vypiju láhev...
Velmi si uvědomí že v tom plavu a když zkouším žít bez toho..nejde mi to. Chci s tím něco dělat a při tom nechci omezit svou rodinu....napíšu mail. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Kdyby kdokoliv cokoliv...budu rád za každou radu či povzbuzení. Možná nevědomky mé ženy navštívíme AA. Nevim. Vždy říkám že od zítra ale za dva dny už prostě pivo leju. Ať už jen tak nebo s někým, nebo během vycházky s rodinou. Jsem bezradný.....a začínám cítit že ačkoliv mi je 35....těch 15 až 20let toho,že jsem schopný fungovat ve společnosti akorát na chlastu už si vybírá svou daň. Minimálně v tom, že už musí přijít zlom. moc bych chtěl poděkovat za případné rady.....ps: chci být otec a manžel, ne Alpa...
Jakub Zywczak
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57343
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj, Jakube, tvůj problém je asi stejný jako nás všech co jsme si alkoholem prošli. Já nepiju sedm měsíců a předtím asi 20 let jo. Že to tak dál nejde mi došlo az když jsem si řekla nahlas, že jsem alkoholicka a hned bez objednání mazala za doktorkou, ktera se tímhle problémem zabývá. Začala léčba, ktera trvá dodnes,akorát že dnes tam chodím už jen na kontrolu jednou mesicne a pro prášky. A jsem stastna ze jsem se dostala do tohohle stadia,kdy už dokonce na chlast vůbec nemyslím a vzpomenu si na něj fakt jen náhodou. Chce to léčit se a zaměstnat se necim,co te baví, aby ti na chlast zbylo co nejmíň času. A samozrejme zdrhat před kamarady notoriky.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57408
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj Jakube,
jsem 15 let abstinující alkoholička.Prošla jsem peklem.můžeš si to přečíst v kategorii : Abstinence- jak žít po závislosti?
Je to celkem poučné.
Přestat s chlastem musíš chtít ty, to rozhodnutí za tebe nikdo neudělá.
A pro tebe horší je, že na to máš peníze, ale přijde chvíle kdy začneš pít i v práci....začátek konce....okna atd. Pak už chlast nedává křídla, ale je to cesta do pekla.
Pokud buděš chtít pomoct, ozvi se sem.....je to jen a jen na tobě Ivana
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57409
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Občas tu píšeme, že treba abstinovať kvôli sebe. Čo to znamená "pre seba"? Kde hľadať tú sebamotiváciu? Keď niekto napíše kvli manželke, kvôli deťom, kvôli práci atd, tak je to jasné. Ale čo znamená kvôli sebe a pre seba? Kde a v čom hľadať tú vnútornú, vlastnú motivácie na začiatku po každom zlyhaní?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...159160161162163164165...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter