Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...162163164165166167168...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#57431
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ono je to vlastne i o stesti.
Pevna vule, disciplina, hodnotny zivot, prepnuti si to v hlave a tak dale.
Ale nekdy je potreba i trocha stesti
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57432
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Asi i to štěstí, když převažuje to špatné tak nejančit a nenechat se zlomit nebo uvláčet tou bezvýchodností. Vždycky ta naděje tam je, pokud nemáš tragickou prognózu svého zdraví tak to vždycky jde ustát. Jako, byly zlé chvíle a vyžral sem si to špatné až do dna, ale z hodně věcí jsem jaxi vybruslil, štěstíčko moje mně občas políbí i v noci, neměl jsem delší dobu žádný alkosen, ale minulý týden jsem se ve snu čvachtal na sluníčku ve vodě a bylo mi moc fajn a ten pocit mi vydržel i po probuzení...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57433
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Fajn si vás přečíst. Fakt fajn. Dlouho tu bylo ticho. Mrzí mě, že se někteří neozývají. Ale třeba se mají dobře.
Mě se osvědčilo naložit si na bedra. Prostě tolik, že vím, že by to s chlastem fakt nešlo. Vlastně nevím, jak jsem to s chlastem mohla tolik let dávat. Pamatuju si jeden z posledních alko Silvestru. Vracela jsem se domů dřív z dopolední vycházky, abych nachystala jídlo pro všechny a u toho chystání zlitá jak dělo jsem dostala nutkání umýt okno, protože jsem najednou zjistila, že je špinavé... Propadla jsem u toho židlí, dobitá jak hovado a další den jsem nechápala proč před domem stojí rozlámaná židle... Takže myslím, že hromadu štěstí jsem si vybrala, když jsem pila.... Že jsem to vůbec přežila.,..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57434
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Allie, takhle jsem to sice nemyslela, ale velky stesti to bylo. Ja jednou upadla, rozbila jsem si oblicej. Ale taky jsem mela stesti, zuby mi zustaly.
Ja si zase nepamatovala, ze jsem neco slibila, ale jinak jsem byla vetsinou poklidny domaci pijan.
Myslela jsem s tim stestim, ze pri abstinenci treba potkas neco, nekoho co te trochu nasmeruje jinam. Takovy "stastny nahody".
A jsem taky rada, ze se tu neco deje
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57435
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Jo, tak to taky. Já jsem takhle na konci své alko kariéry potkala známého. Na jedné sportovní akci. A jen Tak u polívky mi z ničeho nic povykládal, že je abstinujici alkoholik, že má problém s pitím atd. Já nevím, proč mi to vykládal, jestli na mě něco poznal. Každopádně to pro mě bylo zlomové. Přestala jsem pít. Říkala jsem si, že se ho na to musím zeptat. Ale od té doby jsem ho snad neviděla... Třeba si vůbec nepamatuje, že mi něco takového říkal. Ale pro mě to mělo obrovský význam. To, z jakou lehkostí o tom mluvil a jak to měl v hlavě srovnané...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57436
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Dik Allie. Presne tak jsem to myslela
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57437
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
krtko napsal:
Prečo sa oplatí to nevzdať?

Protoze v zivote jsou skvele a prijemne chvile a okamziky a veci. A fajn lide ktere stoji za to poznat. A zajimava mista ktera stoji za to videt. Jenomze jako vylite ozralecke hovado z toho nebudu mit nikdy nic.

A ano jasne, v zivote nejsou jen prijemne veci. Problemy. Ale ty se daji resit a vetsina jich nejake reseni ma - jenze kdyz se vykropim tak nevyresim nikdy nic. Neuspechy a zklamani. Jenze tam kde je dneska neuspech a zklamani muze byt zitra, pozitri nebo za par mesicu uspech a radost. Ale pokud se ozeru tak nikdy nezjistim jestli to tak opravdu bylo. Starosti, smutky, deprese, trapeni. Ty ale netrvaji vecne - starosti ktere dneska mam nemusim za nejaky cas uz vubec mit. Ted je mi smutno a mizerne ale jen maly kousek cesty ode me muze byt neco co to zmeni... ale pokud budu pit tak je mi to cele k nicemu.

A presne proto je dulezite se nikdy nevzdat. Protoze bez ohledu na to jak spatne veci vypadaji tak pokud se vzdam tak uz to zustane spatne naporad. A vzdat se muzu uplne vzdycky - to je moznost kterou mam a budu mit stale - tak proc ji jeste neodlozit? Jeste minutu nebo hodinu nebo den vydrzet. Jeste ten maly kousek cesty predem mnou. Jeste dodelat tohle nebo tamto. Uz jen chvilku a muzu se na to vykaslat a seknout s tim... jen chvilku...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57438
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Erika napsal:
Tak nevim, tohle osobni sila nebyla. To byla je a jen nahoda.

To byl presne ten okamzik ktery dela rozdil mezi uspesne abstinujicim alkoholikem a neuspesne abstinujicim alkoholikem. A Ty jsi ho zvladla. A zvladla jsi ho proto ze mas za sebou dlouhe mesice ktere jsi se dokazala drzet a nespocet okamziku rozhodovani a souboju vule. A tohle vsechno Te udelalo silnejsi, odolnejsi a lepsi. Jsi skvela a velike gratulace!!!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57439
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
Dekuji Geno, ale ja to vidim jako, ze jsem mela z prd.... kliku, ze ta flaska nebyla uz otevrena driv
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57440
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 3 měsíce  
kliku, ze ta flaska nebyla uz otevrena driv

Ako vieš, ako by si zareagovala driv? Nešpekuluj Erika. Proste si zareagovala správne v správnej chvíli.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...162163164165166167168...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter