Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...63646566676869...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#52811
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Remi, bravo! Teď jsi to rozčísla! Myslím, že jsi vyřkla něco, co tady má hodně lidí na jazyku.
Ja, vše v dobrém, ale mě tam teda ta vyrovnanost dlouholeté abstinence taky nějak prostě chybí...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52814
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj všem, pekny novy rok
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52815
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Tobě taky Lemogu,ráda Tě tu vidím.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52817
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Šantal napsal:
Remi, bravo! Teď jsi to rozčísla! Myslím, že jsi vyřkla něco, co tady má hodně lidí na jazyku.
Ja, vše v dobrém, ale "mě tam teda ta vyrovnanost dlouholeté abstinence taky nějak prostě chybí"...

Šantal,

..."TO, že Ti *niečo* chýba vieme predsa všetci, však?"
(..., ktorí Ťa čítavali...)

Pozitívne je, že si TOTO, vôbec, dokážeš aj sama uvedomiť. Samotné zhodnotenie takejto informácie, však, už pokrivkáva/(pokulhává)... → (pracuj na sebe aj so sebou!)


("Ľahšie aj jednoduchšie je, predsa, zrecidivovať a nasypať si popol na hlavu ako bdieť a ostať v strehu, ale triezva a vyrovnaná!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52819
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ja, ty tu Santal nemas rad. Nahodou je to frajerka....narozdil od recidivujicich alkoholiku, kteri se schovaji a sve selhani na forum nenapisi. Nehlede na to, ze ty jako zkuseny abstinent a psycholog bys mel vedet, ze kazdy jedinec je jedinecny a prestoze je zavislost na alkoholu jen jedna - projevuje se u kazdeho individualne a tim padem ma i abstinence , jeji zacatky a pokracovani ruzne podoby a prubeh...v navaznosti na charakterove vlastnosti, rodinne zazemí, praci, konicky apod. Neexistuje univerzalni navod, ze....
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52820
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Děkuji za rozbor. Od tebe si nechám poradit a doufám, že budu brzy vyrovnaná jako ty
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52821
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
To bylo pro Ja!
Ahoj Lemogu
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52822
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
..."som na svete aj pre Teba, holubička!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52823
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Santal, vis jak na to...tak smele vykroc - teda uz jsi vykrocila - ted jen drzet spravny smer ....abstinovat od koureni - vdyt to nedokaze drtiva vetsina co se o to kdy pokusila, takze vuli mas, ted jen prijit na to, jak ji presmerovat smerem k alkoholu....tedy od alkoholu....nebo - no tak nejak - vis jak to myslim
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52825
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj je asi na miste se ozvat a bilancovat alkohol a rok 2018 Takze jsem neustale recidivujici alkoholik, nejakou dobu nepiju, pak ano, ale nechlastam, dam si par piv, vyjimecne se opiju a je mi druhy den hrozne vloni cca 3krat, abstinoval jsem v souhrnu asi 8 mesicu v roce....a proc tomu tak je? Ja jednodusse par mesicu nepiju a z duvodu, ze mam bohuzel jen lidi okolo sebe, kteri piji alkohol, tak uz se tak brutalne nudim, tak stereotypni dny, ze pak selzu a jdu...Dnes nepisu po Silvestru a kocovine, ale s cistou hlavou a abstinujici cele svatky ( aby to nebylo zavadejici, ze je 1.1) ...Mnoho lidi zde obdivuji, kteri dlouhodobe nepiji, ale mym cilem neni se "nudit" a x let psat na fora a porad byt k tomu chlastu tak pripoutany, mozna si neuvedomuju, ze je to nemoc a jinak to nejde.... ale muj problem vcelku je jasny, alkohol neni prioritou problemu, nuda/stereotyp a zivot o nicem je problem a alkohol ho umi zmenit, letos neni moje nejake predsevzeti nepit, ale najit si pratele, kteri nepiji a radi vykonavaji ruzne cinnosti sport, turistika , priroda, cestovani temer bavi mne cokoliv jakkakoliv aktivita mimo domov verim, ze je to o kolektivu lidi kolem mne....protoze samota neni fajn Vsem Vam preji Stastny Novy Rok...at tem, co piji, tem co nepiji a jen sem pisou vsem-ale hlavne at najdete co mozna nejspokojenejsi cestu z tech, ktere podminky nabizi ahoj kamaradi Michal
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...63646566676869...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter