Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...64656667686970...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#52826
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Michale, to zní rozumně, zkus najít nějaké turisticke akce v okolí, tam je lidí spousta. Jen pozor , většina sportovců taky pije.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52830
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
zdravim vsechny v Novem strizlivem roce.Tak jsem Silvestr prezila i navzdory navsteve v poho.Za cely den 3 ovocne nealka piva a pripitek o pul noci?Pritukla jsem si se vsemi a sklenicku se sampanem jen "olizla" a pak nenapadne vylila do drezu a nalila si nealko sano.Vypila jsem od pul noci asi do 3 hod.dve sklenicky nealka sampana a sla spat s cistou hlavou.Rano zadny bolehlav,ale silena chut si dat obycejne pivo.Ustala jsem to a ted uz verim tomu,ze jak se tu mockrat psalo ze i nealko pivo a sampano muze byt spoustec.
Preji vsem krasny Novy rok a hodne zdravi a hlavne hodne sil do abstinovani.
Judita
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53036
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
@Michal: naprosto ti rozumím a tvůj příspěvek jsem si rád přečetl. Bohužel nemůžu o roce 2018 říct to samé (3x jsi to přehnal, já daleko víckrát), ale 2019 bych chtěl mít jiný. Ostatně proto jsem tady, a zřejmě i všichni ostatní. Pro mně byla představa 1 měsíc úplně bez alkoholu scifi. Teď ho mám skoro za sebou a je to báječné dobrodružství. V podstatě v 45 letech si připadám, jako bych se právě probudil z nějakého snu a rozhlížím se po světě úplně novou optikou. Je to velmi, velmi zajímavé. Nikdy jsem nepil doma, chlast mám spojený se zábavou mezi lidma, takže mi trošku chybí ten mumraj, ty bezstarostné pařby..fakt mi to chybí..a na to zlé se velmi snadno zapomíná..ale držím se. Naučil jsem se i být mezi lidmi co pijí, být s nimi a nekazit zábavu, cítim nad nimi dokonce lehce převahu, ale lákat mě to jen tak nepřestane. No nic, vy mi tady rozumíte. Je to běh na dlouhou trať, tak běžte s úsměvem a lehkostí.
No a @Ja nebo Já...provokuješ, jsi nekompromisní a často tvrdý, ale i tobě rozumím. Myslíš to, jak aspoň doufám, dobře, a místo mírnosti a servilního “porozumění” s poklesky ostatních, servíruješ tvrdou a nekompromisní kritiku black/white. Hrozně tím všechny určitě ser..š, ale já asi tuším, proč to děláš. I tobě, Já, vše dobré.
Držte se, Mirek.
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53037
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Mirek,

ľútosť aj eufemizmy pri ofukovaní boliestok alkoholika sú "iba" zbytočná strata času aj energie.

Prepil som 33 rokov a od 2005 triezviem, bez kvapky alkoholu.

Zrkadlom alkoholika je jeho nekompromisná konfrontácia so životom.

Komu sa to nepáči, nech nelezie do krčmy ani do jasličiek → je už starý.

Vysporiadať sa s neresťou dnes musí už každý sám, jestvujú psychoústavy, kluby aj spoločenstvá, ktoré podávajú pomocnú ruku, ale vytriezvieť musí každý zodpovedne sám a za seba.

Zodpovednosť (za seba) je súčasť liečby a v apatieke ju nekúpiš.

Odhodlaním vytriezvieť naštartuješ v sebe iba prvotný vnútorný impulz, ktorý je treba pravidelne živiť a vytrvalo udržiavať v chode, až do konca života.

"Bdelosť aj dennodenná ostražitosť sú na mieste!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53043
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj všichni!
Mirku, ten pocit - to znovuobnovení, znovuzrození a rozhlizeni se - to jsem měla taky a psali jsme si tady o tom. Jako by začal nový život, jako bychom sami sebe vlastně neznali a poznávali se. To je příjemné a ta euforie s tím spojená taky. Tak si ji užívej, dokud je
Hezký den všem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53045
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
@Já: díky za reakci, máš samozřejmě pravdu. A 13 let..wow..proč chodíš na tyhle stránky po těch letech? Nejsou náhodou tvoje?
@Šantal: ten pocit znovuzrození není kontinuální, nepřetržitý, občas si ale skutečně připadám jak čerstvě vylíhnuté kuře :-D
Mám dotaz - abstinence by měla vést ke zlepšení kvality spánku. Což se mi zatím nepotvrdilo. V noci se několikrát budím, mám zmatené sny, které ihned zapomenu a ráno jsem mrtvolka. To se to po měsíci ještě “rovná”?
Co vy ostatní a spánek? Jakýkoli postřeh mě potěší.
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53046
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Mirku. Mě se zlepšil spánek až tak druhý, spíše třetí měsíc. I nálada. Někde jsem to tu psala. Teď spinkám jako miminko . Jak lehnu, tak spím. A budim se až budíkem. Drž se
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53047
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
A k "Já", bez něj by už totiž toto fórum nebylo kompletní
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53048
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Mirku,

..."rád si přečtu o co přicházím, když nechlašču... Ať, tak mi třeba!!!..."

(...vidím život v přímém přenosu.)

(...po/radím, odkazuji na směr,
vizi/cestu ~ *jak na TO!*)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53049
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
@Ja: ukazuj cestu, to je bezvadné, akorát slabší jedinci některé komentáře mohou těžce nést a polekáš je, obzvlášť, když jsou ve stavu vyplašenosti jinak jasně, rozumim ti. Žádný mazlení s tim, ono to ani jinak nejde. Každý by rád slyšel, že jde najít nějaké kompromisní řešení, jenže ono žádné není. Black/White. Život/neživot. Ale slyšet to většina prostě nechce...
@Šantal: těším se na spánek a’la miminko.. a trošku ti ho závidim neva..?
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...64656667686970...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter