Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...70717273747576...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53229
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Sochaři, jsi dobrej. Mám hodně ty blažený chvilky ze střízlivosti, ale teď jsem to zazdila. Chci ale pokračovat, a děkuji za kompliment.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53257
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Drahuško, to je mi líto...
teď holt musíš sebrat síly a zvládnout to kvůli dětem...
Život nikdy nebyl a nebude spravedlivej, drž se a upřímně ti přeju, ať se to nejhorší přežene co nejrychleji a brzo ti zas vysvitne sluníčko
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53315
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Mne vlastne zhoršujúca sa pamäť pomáha abstinovať - neviem si spomenúť čo dobré by som z alkoholu mal. A čo som to ešte chcel... neviem, ahój!
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53378
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj tak Vás tu všechny zdravím. Nějakou dobu si vás pročítám a ve své podstatě je to i kousek mého selhání. Bojují, bojují ale občas ulitnu tak 1 za 14 dní či měsíc. Doma to všichni vědí a proto mě to tak trápí. Dle vašich rad pijí matovy čaj a snažím se hodně zaměstnat ruky. Třeba tvořením. Jste mou inspiraci.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53379
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj Maria. Jsem zde nová. Něco podobného jsem prožila já. Nevěra je změna tebe samotné. Já se snažila pripodobnit jeho milence ale nebyla jsem to já. Mé já se ztratilo a duše se stále hledá. Postupem času jsem se snažila nějakou sklenkou odreagovat a zapomenout. Pak jsem asi hledala vztah pro děti ne tak pro sebe. A začal nový kolotoč. Říci někomu že s ním jdi jen proto že už nechceš dětem plést hlavu je těžké.
Odmala jsem viděla jak moje máma se opijela a bylo mé za ní hamba. Místo ven mě brala do hospody a stangasti mě kupovali tyčinky a sodovku. Doteď cítím tu navlhlou pachuť hospodskych cukrovinek. Pokud tu bude někdo kdo mě pomůže vydržet si ani nepričichnout ani k vinu budu šťastná.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53638
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj zdravím všechny ... je na místě uznat, že jste tady měli pravdu, jsem alkoholik, bohužel ne abstinující, momentálně mám kocovinu, byly horší, ale asi víte jaké výčitky mám v hlavě a jak se cítím po fyzické i psychické stránce, je mi zle, v lednici 2 piva a už mi je jasné, že je vypiju, abych umírnil stav, ve kterém jsem. No dost lhaní sám sobě, bude to pro mne těžké, ale bez pomoci se již neobejdu, včera krasně užitý den a večer na "jedno" no asi 7 piv a 7 rumů... příčí se mi to už nejen kvůli sobě, ale kvůli dívce, se kterou mám nový vztah a jsem zamilovaný, kvůli rodičům a blízkým, že musí vidět jak se huntuju.... nechci utěšovat, nechci poplácat po ramenou, že to bude dobrý...chtěl jsem jen napsat poprvé asi upřímně...ahoj jsem Michal a jsem alkoholik. Samozřejmě jsem dnes uvažoval co teď? A je již jen jedna cesta a to PL... uvažoval jsem dlouho, kde a jskou zvolit a nevybral jsem si přímo PAL, ale 6ti týdenní léčba v Kroměříži oddělení 18B , kde je pevný řád, nabitý program a snad mi pomohou s mými úzkostmi, depresemi a pitím kterým to řeším...bude mi 30 teď to cenu ještě má, věřím v to, že naleznu cestu jako mnoho z vás...ale sám už vím, že toho nedosáhnu. Ahoj mějte se fajn
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53639
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Michale, upřímnost se cení. A myslím tím upřímnost k sobě samému. Budu Ti držet palce, abstinovat nějaký čas si zvládl, teď tomu musíš dát víc. Život a láska za to stojí. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53640
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Michal,

je velmi dobre si polozit otazku, nakoniec polozia Ti ju aj tam, ze co ocakavas od liecby, co Ti ta liecba ma akoze dat.
Ja si osobne myslim, ze v PL nemaju ako pomoct a nemaju co dat, i tak clovek je na to sam, akurat to, ze je zatvoreny ho chrani od alkosveta, kde s ato tu hemzi ako kapavka v Brne ))

Zaradia buzeraciu, par info komercnych 1000 x omielanych blabolov o alkoholizme a ak to niekto nahodou porusi (myslim abstinenciu), co je 90% do 4 rokov, tak je blbec a nic si neodniesol, ehm.

Ale na druhej strane skus si to, myslim si, ze je to predsa len nejaka skusenost, a cloveka tam tymi psychologickymi hrami moze nejako pretransformovat vo vnutry. Kedze stale nas nieco ovplivnuje.

Som pak zvedavy naozaj, co si budes mysliet otom Ty.

Je paradicka, ze si uvedomujes a zacinas realne prijimat, ze mas problem, mne to taky trva/trvalo, hlavne to niekam realne posunut.

Kazdy mame svoju cestu a tak ber moju kritiku s nadhladom. Ja som na sinclair metode, to je moj svaty gral.

Dnes piatok 9 dni cisty, naposledy som mal 3 piva, pred naposledy 4 piva, predpred naposledy 5 piva.
Zajtra sa chystam spravit 1denny citrusovy detox a tak nechcem sa zbytocne ist zamorit jedmi a ak mi to uz nic nedava, okrem negaticnej socializacie.
Nudim sa sam doma, ale premyslam ako si to v hlave otocit, ze ako je fajn byt v piatok vecer sam doma a oddychnut si a dozicit si mojmu telu krasny odpocinok.

Vela vsetkeho dobreho Michale, je super, ze s tym nieco budes delat
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 22/02/2019 19:40 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53641
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Stef,

disciplína a sebadisciplína nie buzerácia.

Režim a pravidelnosť vytvárajú návyk aj systém.

Poznatky,
ktoré považuješ za blá-blá/(prázdne) frázy je veľmi dôležité pochopiť (ich zmysel aj význam v Tvojom živote práve triezvejúceho) a vnútorne sa s nimi aj stotožniť a začať ich žiť.


(Pokiaľ nechápeš ich význam a dôležitosť, budeš stále zakopávať o vlastné ego a jeho pomýlené vízie!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53642
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ja, no mne vyhovuje robit aktivity, ktore citim ja a pacia sa mne a vidim v nich vyznam a odhodlanie a nie do niecoho sa nutit a casovat ako robot.
Pre mna je dolezite zachovat si svoje vnutro. No a taktiez ta pohrdavost zdravotnickym personalom ... to nestoji ani za zmienku. Zachranilo ma to ? nezachranilo, nakoniec vysledky hovoria za seba 90% chlasta do 4 rokov.

Poznatky su poznatky, nemyslel som, ze su to prazdne frazy, ale daleko nevystihuju naozaj dusu zavislostneho cloveka, aspon tu moju, veci co som pocul 1 000x

Ego je casto x fajn, a casto x clovek je stigmatizovany ako 0, co si za vsetko moze sam lebo chlasta ... ze mu to nejde, tak pre kazdeho su to vymluvy ...
a pritom clovek chce a nedokaze a trapi sa (podla mnohych - lutuje), lebo je to silnejsie ako on.

Nakoniec, Dakujem ludom ktori uvazuju inac, je uzasne, ze som nasiel pomoc v tom nalmefene a mozem sa dalej snazit pracovat na svojom vnutry, na ktore taktiez ti "geniovia" v bielych plastoch zvysoka ...

Pharmacological extiction a ze uspesnost je 80%, to mi ti "geniovia" v PL co liecia bielou mukou nespomenuli, no namiesto toho sa mi dostavalo az az ako ta liecba vysava stat finacne, (chapem biela muka je draha a i biele plaste nieco stoja) no ale to kolko som statu ja dal za chlast a ako stat podporuje chlastacku vzdy a vsade, otom uz rec neni !!! hnusaci
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 22/02/2019 21:58 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...70717273747576...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter