Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...71727374757677...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53643
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
...nuž, Nalmefen je "iba" barlička pre mrzáka.

"Ako dlho chceš (túžiš) ešte krívať?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53644
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
stef napsal:
Ja, no mne vyhovuje robit aktivity, ktore citim ja a pacia sa mne a vidim v nich vyznam a odhodlanie a nie do niecoho sa nutit a casovat ako robot.
Pre mna je dolezite zachovat si svoje vnutro. No a taktiez ta pohrdavost zdravotnickym personalom ... to nestoji ani za zmienku.


No a presne proto stale pijes... ale nepochybuju ze to co mas uvnitr si hyckas . Nenene... nenasirej se, ja to vubec nemyslim zle! Spis si nejsem jisty jestli jsi uplne pochopil funkci PAL. Jsi rozbity, poskozeny, nefungujes spravne. Prave Tva vule a to ze se tak nerad podrizujes tomu co podle Tebe "nema vyznam" Te dovedlo tam kde jsi. Resenim je ten "stary" system ktery Te dovedl do maleru smazat, zrusit, odstranit a misto nej nasadit system novy. A PAL slouzi k tomu aby Ti napovedela jak na to. Nic vic, nic min...

A chovani personalu? Nebo obecne chovani pracovniku zdravotniho systemu k alkoholikum? Vzdyt jsme (mysleno alkoholici) hovada co si ten negativni pristup vrchovate zaslouzi! Znicili jsme zivot sobe (a casto i jinym) necim tak idiotskym a stupidnim jako je chlast. Vychlastat se do alkoholik za legalni zdaneny chlast odvede statu na danich tolik ze kazdy alkoholik ma plne pravo na to aby dostal za ty prachy pomoc a lecbu. Pohlazeni a laskava slova a opecovavani ozraleho kokota ale fakt neni v cene .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53645
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Barlicka ano a aj liek, a dokedy?
Dokedy budem potrebovat. 1000x lepsie ako 1000x skusat veci, ktore nefunguju.
Myslim, ze preto stale pijem Gennosuke

80% uspesnost > 90% neuspesnost

Fajn, Vas nazor, ak si myslite, ze bicovanie cloveka, ktoreho uz i tak zavislost velmi znicila zivot je riesenie.
Clovek ktory hlada riesenie.
Neviem ktory jedinec ak sa snazi a pada, pretoze mozog ma nespravne fungovanie, a nevykryje to len vlastnou volou, si zasluzi ponizovanie nejakej lekarky, sestry ktora sa sprava ako by mala kramy 30 dni v mesiaci...

Miliardy ludi, ktori sa snazia svoj boj prehraju, a to aj presne kvoli takemu pristupu. Lebo pre vsetkych a aj pre seba su 0 a tak to vzdaju alebo trpia do smrti.
Aspon by mohli pacienta oboznamit, pretoze nie kazdy ma stastie ako ja, ze sa dozvie o dr. Sinclairovy a jeho metode.

Myslim si, ze toto forum mne osobne viac berie ako dava. Ale zasa je dobre, ze je tu niekto ako ja, ktory ukazuje, ze je i ina alternativa A je na kazdom, co si kto vyberie.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 23/02/2019 14:31 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53646
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahojte,

né že bych tu byl nový Ale asi mě neznáte páč jsem napsal pár přispěvků před 7 roky Jako jestli nááááhodou nejsem alkoholik. Mno ti zkušení se mi smáli.
Tak za těch 7 let jsem chlastal vesele dál, vlastně pomalu, ale jistě čím dál víc. Mezi tím nějaké menší drogové excesy a tak. Ale vše v podstatě v rámci stále větších mezí Dospělo to k tomu, že jsem v hospě způsobil rvačku což si tedy nepamatuji (normálně chlastám doma, do hospy jdu tak 1x za půl roku) no a co si pamatuju naposled tak že ležím na zemi a skupinka lidí do mě po právu a schutí kope. Tak nějak jsem si uvědomil, že dělat něco aniž bych věděl co, není uplně optimální tak jsem tedy přestal. Je to třetí týden Žádný absťák nebyl(navíc absťáky znám z hulení, pervitinu), tedy psychický asi jo , dal jsem si prvních pár dnů na noc neurol. Je mi čím dál líp a už zase ten pověstný červík hlodá. Tak vám chci napsat, a ž si to tu přečtu za dalších 5-10 let v ještě hlubší díře , že jste mi to říkali Tedy zatím pít nehodlám
Pan HO
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53647
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj lidičky. Každý boj je těžký jenže tohle nebereme jako boj ale jako za životní cíl. Přeci nebudeme bojovat sami se sebou.Párkrát jsem popsala svůj pocit nutkání se napít. Připadalo mě že mozek spouští INFORMACÍ MÁŠ CHUŤ NAPIJ SE. Jenže mozek je naší součástí.Nechci svalovat slabost na jeden ze svých smyslů. Proto se soustřeďují na sebe jako celek. Zatím to zvládám bez nějakého problému. Držme si vzájemně palce ať ty svoje životy zvladame bez kocovin a bolehlavů
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53648
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Stef, a uz sis odpovedel, proc ty 100x zkousene veci nefunguji?

> ze bicovanie cloveka, ktoreho uz i tak zavislost velmi znicila zivot je riesenie.

Mi prijde stejne prehnane jako cast prispeku od Gennosuke.
Obcas nekdo skoci do vody tak, ze je z nej invalida. Nebo se mu vlastni vinou neco prihodi pri autonehode, na sjezdovce, kdekoli.

Chovani personalu personalu je mozna stejne srovnatelne jako narazit na neprijemnou urednici.
Mam zkusenost pouze s PAL V Bohnicich. Obcas jsem mel pocit, ze nektera sestra dava vice na jevo neco, co jsem vnimal jako opovrzeni zavislymi. Jenze toto potkavame kdekoli jinde v beznem zivote. A v nem se s tim take musime nejak vyporadat.

Stef, abych pravdu rekl, nerozumim tvemu prispevku o smyslu plnosti PAL. Jake je napr. procento uspesne zalecenych lidi s neurotickymi poruchami? A je to jen chyba leceben a pristupu personalu? Nemyslim si. Daleko vetsi vinu na svem stavu neseme my sami. Hlavne na tom, ze vetsinove chceme prasek a ne dlouhobou praci na sobe dojit ke zkvalitneni zivota.

Ja jsem sice po pobytu v PAL zacal znova pit, ale to nebylo lecebnou, ale mnou. V te dobe jsem vubec nejak nemel predstavu cemu a jak se v PAL venovat, jak vyuzit skupiny a hlavne individualni sezeni s psycholozkama. A vubec vyuzit ten cas v ni straveny nejak smysluplneji. Vic se s nimi probrat osobni zivot, detstvi, dospivani a xy dalsich veci, ktere by se mohlo podarit rozmotat a uvedomit si.

Merit uspesnost PAL v % mi prijde jko hrozny nesmysl. Muze tam byt 50%, co chteji prestat pit. Z tech 50% jich 50% nedodrzi dporuceni nasledne lecby po PAL. Takze ci je to chyba?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53649
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Macek, v terapiich nas uci - ja. Mluvim za sebe, ne za ostatni
Treba nekdo skutecne s alkoholem a zivotem jako takovy bojuje.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53650
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Michale, jak je dnes?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53651
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Genosuke, ta poslední věta Jinak souhlasim. A s tou buzeraci? Je to buzerace nebo pokus o nastavení nějakého řádu? Řád a režim podle mého alkoholik potřebuje při návratu do běžného života, že ktereho se vykopl neřízeným pitim. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53652
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 2 měsíce  
Allie, jedna vec je, co je soucasti leceni, terapie a druha, co je pristup jedince/personalu odvijejiciho se od jeho momentalniho naladeni
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...71727374757677...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter