Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...73747576777879...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53731
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Trochu motivace pro místní uživatele.
Dnes je to 3310 dnů od započatí totální abstinence po více jak 20 letech chlastání. Bez lékařů, bez nesmyslných tzv léků atp. Přeji zde všem začínajícím závislákům mnoho zdaru.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53736
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
To je sice pěkné pane Richard,ale každý to takhle nedokáže. Já jsem ráda,že jsem dokázala abstinovat teď 14 měsíc a za podpory psychiatra,léků AA. Samozřejmě, kdybych si to nezastavila v hlavě,byla bych s tím vším víte kde.Časem pomalu odbourám léky,ale AA a jejich program si ponechám.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53740
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj, psala jsem na toto fórum zhruba před 3 měsícemi. Vsechno jsem to tu pročetla, těm kdo se drží i kdo začínají opakovaně - držím palce. Já jsem tl celkem ze začátku ustávala, zlom přišel teď v únoru. Navíc jsme meli firemní akci, mám pocit, že jsem opravdu zaperlila. Tak se to snažím nějak vstřebat a znovu nastartovat. Moc Vás zdravím!
Zuza
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53743
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris napsal:
To je sice pěkné pane Richard,ale každý to takhle nedokáže. Já jsem ráda,že jsem dokázala abstinovat teď 14 měsíc a za podpory psychiatra,léků AA. Samozřejmě, kdybych si to nezastavila v hlavě,byla bych s tím vším víte kde.Časem pomalu odbourám léky,ale AA a jejich program si ponechám.

Maris: ale to jsou přeci výborné zprávy, co tu píšete. Jen tak dál. Pokud Vám léky a lékaři pomáhají, je to jen dobře. Gratuluji Vám !!! Jen tak dál a dál a dál !!!!!!!!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53744
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Zuza napsal:
Ahoj, psala jsem na toto fórum zhruba před 3 měsícemi. Vsechno jsem to tu pročetla, těm kdo se drží i kdo začínají opakovaně - držím palce. Já jsem tl celkem ze začátku ustávala, zlom přišel teď v únoru. Navíc jsme meli firemní akci, mám pocit, že jsem opravdu zaperlila. Tak se to snažím nějak vstřebat a znovu nastartovat. Moc Vás zdravím!

Ano, výmluv se najde vždy dost. Příště to bude dovolená a pak zase něco jiného. NA to sebeobelhávání si dejte pozor, to je 99% šance spadnout zpět.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53745
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Přecvaknout v hlavě. Všude to tu čtu. Ale jak se to dělá? Ať se snažím, jak se snažím, vždycky se to něják přecvakne zpátky, kde to bylo. Vydrží mi to přecvaklý pár dní, dává to smysl a vše ukazuje na to, že je to dobře. Ale jak se pak stane, že mám na víkend víno v košíku a v pondělí začínám znova a snažím se zase naskočit do toho přecvaknutýho. To ještě asi není ono, to přecvaknutí s velkým P. Někde to tu myslím Agi hezky popsala, jak chlast přirovnala k parazitovi, kterej chce nažrat. To mi sedí. Takže se nas...at na parazita a nechat ho umřít. Nebo ho přijmout, jako součást mně a nebojovat, jen ho ignorovat?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53747
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Já jsem ráda,že jsem dokázala abstinovat teď 14 měsíc a za podpory psychiatra,léků AA. Samozřejmě, kdybych si to nezastavila v hlavě,byla bych s tím vším víte kde.Časem pomalu odbourám léky,ale AA a jejich program si ponechám.[/quote]

Maris: ale to jsou přeci výborné zprávy, co tu píšete. Jen tak dál. Pokud Vám léky a lékaři pomáhají, je to jen dobře. Gratuluji Vám !!! Jen tak dál a dál a dál !!!!!!!![/quote]
Pane Richarde,díky,překvapil jste mě,že jste mě nesprdnul za ty léky,Mám oslabenou psychiku a velkou empatii k lidem trpícím,tak jsem kolikrát vyčerpaná ,že mé myšlenky se neubírají kam mají.A chci na sobě pracovat,ale když mě někdo zahltí negativním informacema nedokážu to pustit uchem ven.Takte prozatím takto,jen nezacit stresy léčit alkoholem.Což se mi kupodivu daří,ale neraduju se předem.Chci vytrvat.A moje heslo dne je :nikdo a nic mi nestojí za to ,abych se nepila.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53752
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Karolíno,úplně přesně vím, o čem píšeš. Já bojovala roky, léčebny, áčka, detoxy, vztahy zničený, kariéra v tahu, bez chlapa, s obrovskýma výčitkama.... strašně moc jsem chtěla přestat, nešlo to a ostatní tě ještě uráží, obzvlášť v těch léčebnách to bylo hustý, tolik pohrdání a tak málo pochopení. Doktorka 120kg vyžraná prasnice buzerovala a neznala slovo alkohol, jen chlast, chlast, chlast. Už jsem na to slovo alergická. Léčebny mi nepomohly, přestala jsem sama. Přecvaklo mi. Nevím, proč po tolika letech trápení a zoufalství, proč to nepřišlo dřív, jakto, že to vůbec přišlo, nevím. Vůlí, drezúrou, buzerací to neovlivníš, prostě ti přecvakne a najednou ti alkohol přestane tolik chybět, až je ti nakonec lhostejný. Já to vidím jako zázrak, měla jsem prostě štěstí. Neumím poradit, snad jen - nevyčítej si, že ti přecvakávání nejde, nemůžeš za to.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53753
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Remi, moc díky za reakci. Dnes jsem zase o čajíčkách a na pití ani vzdech. Přes ten týden to jde, tam už jsem si našla systém na večery bez vína a funguje to. Ale třeba v sobotu jsme byli s mužem na výletě a mohli jsme přespat na hezkém místě v autě, ale já už od čtvrtka měla v hlavě, že si dám v pátek a v sobotu víno. No, navymýšlela jsem si tolik kravin, proč se musím vrátit domů a důvod byl jediný. Snažila jsem se si vysvětlil, že si to víno můžu dát v neděli, místo tý soboty, ale marný. Tohle nechápu. Proč to někdy jde a jindy ne.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53754
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris napsal:
Já jsem ráda,že jsem dokázala abstinovat teď 14 měsíc a za podpory psychiatra,léků AA. Samozřejmě, kdybych si to nezastavila v hlavě,byla bych s tím vším víte kde.Časem pomalu odbourám léky,ale AA a jejich program si ponechám.

Maris: ale to jsou přeci výborné zprávy, co tu píšete. Jen tak dál. Pokud Vám léky a lékaři pomáhají, je to jen dobře. Gratuluji Vám !!! Jen tak dál a dál a dál !!!!!!!![/quote]
Pane Richarde,díky,překvapil jste mě,že jste mě nesprdnul za ty léky,Mám oslabenou psychiku a velkou empatii k lidem trpícím,tak jsem kolikrát vyčerpaná ,že mé myšlenky se neubírají kam mají.A chci na sobě pracovat,ale když mě někdo zahltí negativním informacema nedokážu to pustit uchem ven.Takte prozatím takto,jen nezacit stresy léčit alkoholem.Což se mi kupodivu daří,ale neraduju se předem.Chci vytrvat.A moje heslo dne je :nikdo a nic mi nestojí za to ,abych se nepila.[/quote]

Maris: jste uzasna! Graruluji!! Nicmene jsem nikdy nikoho nesprdnul za brani leku, pouze jsem se tu snazil naznacit nebezpeci prechodu na zavislost na techto lecich. To je tez hodne nebezpecne.
A jeste malickost. Neobklopujte se temi tzv trpicimi lidmi tedy pokud to neni soucasti Vaseho zamestnani. Naucte se odmitat negace, vubec je k sobe nepoustejte a starejte se hlavne o sebe. Mam tuto zkusenost overenou a vyzkousenou.
Drzte se. Preji mnoho uspesnych dnu !!!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...73747576777879...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter