Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...77787980818283...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53830
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahojky, ja na tom zase tak spatne nejsem (zatim a nastesti,tuk tuk) pila jsem vino po vecerech doma sama,uspavala jsem se tim a zahanela zle myslenky a starosti a ze tech za posledni 4 roky bylo, jenze mi zacalo vadit,ze je to cimdal casteji a zvysuje se i tolerance a obcas uz to bylo fakt na hrane. Obcas uz probehly pady,casto okna, upijela jsem se do betvedomi,ale vadi mi to. Ted uz tyden abstinuji a je to super, abstaky nejsou, jen prvni dva dny jsem mela takovou uzkost, pomohla medunka a Nervan byl.caj a spatne spim,ale to se take casem srovna, telo bylo zvykle uspat se vinem. Ptala jsem se na ty fyzicke znaky hlavne proto,ze u me to tolik znat neni, jen jsem obcas byla natekla a kruhy pod ocima,ale moje znama leje prvni ligu, je teda o dost starsi nez ja a kdyz vidim vzdy jak druhy den vypada,tak takhle vazne skoncit nechci zivotospravu mam celkem dobrou pokud nepiju, to pak neni chut k jidlu a nebo to clovek resi pizzou a rychlym obcerstvenim. I bych rekla,ze jsem ted za tech 7 dni uz splaskla a mozna i zhubla uz toho bylo posledni dobou vazne dost.. nevim jak dlouho tenhle stav trval,ale intervaly mezi pitim a nepitim se rychle zuzovaly. 6 dni vino vecery a 1 den pauza atd. Pres den by me to ani nenapadlo dat si alkohol,ale prijde doba kolem desate vecer az pulnoci a sup... honem se opit a jit spat. Vsem vam moc fandim lidi, opravdu, jste skveli,ze se tady tak podporujete a jste v kontaktu a i pres obcasna uklouznuti vam to jde! jen tak dal a ja v tom budu s vami
Elena
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53831
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Elena, tak ne s nami v tom uklouzavani .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53832
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Elen,
píšeš, že na tom ťuk, ťuk nejsi až tak špatně. Okna , pády a upíjení do bezvědomí, mi přijde celkem dost.
Taky jsem si taky říkávala, že na tom nejsem tak špatně a byla jsem, byla a to jsem zdaleka nešla do mrtva. Jsem na začátku, ale po přečtení příběhů, i těch starších tady na foru a po zkouknutí zápisníku alkoholičky na FB, jsem přehodnotila.
Držím palce.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53833
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
chapu,ze to tuk tuk jsem napsala asi spatne, vim,ze uz mam problem a to dost veliky a nechci v nem pokracovat. Ted tuk tuk .. procitam forum i na fb zapisnik alkoholicky a cim vic toho ctu tim vic nechci pokracovat, hlavne ted ten tyden je vazne super, vstavam brzy, funguju, planuju.. zadne vyspavani do dopoledne po kocovine. Tak snad mi to vydrzi co nejdele, naucit se s tim zit. Jste mi vsichni inspiraci a dekuji
Elena
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53834
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Jojo, je to tady velká inspirace a pomáhá vědět, že v tom nejsem sama. Ale když příjde okamžik chutí, tam jsme každý sám.
Jsem taky týden čistá, v podstatě jsem po dlouhé době zvládla víkend a vlastě se rozkoukávám, člověku je jitří v hlavě , jako bych se znovu narodila.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53835
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Nevim, jak je tomu v mensich mestech, ale existuji krizova centra 24x7 a jestli si spravne pamatuji, tak existuje i nejaka krizova linka pro alkoholiky. Nevim, zda a jak to cloveku muze pomoci, ae treba v nekterych situacich ano, nemam s tim zkusenost.

Co se tyce chuti. Jsem to tu jiz psal. Osvedcilo se mi, osvedcuje ty chute pozorovat, ptat se odkud se berou, proc. Ovsem pokud by to bylo ve smyslu: bum, cerno, a najednou lahvac v ruce a uz to klopim, tak tam by nebyl cas asi na nic )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53836
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Pamatuju, jak mi zpočátku, když jsem si teprve začal uvědomovat svůj alkoholickej problém, vlastně právě přišlo zrádný, že jsem docela bez obtíží vysadil týden, čtrnáct dní, měsíc a jak mi bylo dobře.
A vždy přišla myšlenka, že na rozdíl od alkáčů v příkopě nebo těch o něco třeba starších a vyypitějších jsem na tom přece pořád dobře!
No a tak si můžu dát-a tak se vleklo a vleklo.
Někde na AA jsem ovšem slyšel nebo tady na foru četl:
"Když přestanete pít, většina problémů zmizí."
"Vydržte a budete se divit."
Vážně? říkal jsme si pochybovačně a trochu natruc se šprajc.
A vážně, většina problémů zmizela a já se divil, že je mi o tolik líp.
Každý den bez chlastu dobrý. Takový větší prozření, radost z nepití a energie a touha pokračovat, to vše přišlo ale někdy tak asi po třech měsících střízlivosti.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53837
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
No, mně zatím mizí problém, který štval hlavně muže, že jsem s ním nikam nechtěla jít, protože pít ve společnosti jsem se bála, abych to nepřehnala, takže jsem si to neužila. Raději jsem si popíjela v tichu domova to svoje vínečko a byla jsem ráda, že mně nikdo nevidí. Další problém, který mi mizí, byl každodenní boj s dětma, aby už si večer zalezly do pokojů a nechaly mě "relaxovat" .Nadávaly mi, že je hrotím, že na tom přece nesejde, jestli půjdou spát v devět, nebo v 10. Ale mně na tom sešlo, chtěla už jsem ten zasloužený klid a moment pro odměnu. Teď jsem v pelechu první a oni si v klidu a v pohodě zalezou. Zatím jsem taky spokojená

Michale, krizová AA poradna, nedovedu si představit, když už mozek jede na vlně chlast, aspoň tomu mému to neměl nikdo šanci rozmluvit.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53839
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Jo, s těma detma máš pravdu, pamatuju si, jak mi vadilo, když chtěla dcera na vikend k přespolní kamarádce. No protože bych musela být strizliva, abych ji zavezla a odvezla... hnus.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53854
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj ve spolek , stále držím .

Je to prostě neuvěřitelný, nechci to zakřiknout, nemám vůbec chutě, ani potřebu.
Co mě ale zarazilo, že mě včera začalo tlačit a pobolívat pod pravým žebrem a mám takovou hořkou pachuť v puse, nikdy jsem to neměla. Řekla bych, že žlučník. Může to být nějáký projev detoxu?
Mějte se a držte se.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...77787980818283...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter