Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...87888990919293...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#54460
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Wau gratulace velká gratulace.
Dagmar
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54461
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Dagmar napsal:
Wau gratulace velká gratulace.
"Ďakujem!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54467
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ja, a to je pro Tebe stále alkohol téma??? I po tolika letech?
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54470
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Agi napsal:
Ja, a to je pro Tebe stále alkohol téma??? I po tolika letech?
..."pravdaže!"
(...a navždy bude!... inak? )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54480
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj, tak jdu do toho s Vámi. Den po dni. Začal jsem v pondělí 1. dubna, řekl jsem si, že si udělám suchý duben, ale chtěl bych pochopitelně vydržet víc. O víkendu jsem se zase vylil, klasická dvoudenka, v pondělí klepačka v práci, chvíli pot, pak mrazení. Bohužel je to týden co týden stejné. Někdy se zadaří a vyrazím na hory, to pak nepiji, ale o to je to horší následující víkend. Ale někdy se zbořím, tak, že nejedu nikam a všechny plány jdou do háje. Občas piji i přes týden, ale mám ještě trochu pud sebezáchovy, protože v práci musím fungovat. Dnes je středa, 3 den bez alkoholu, doposud to bylo jednoduché, doteď jsem se oklepával z tohoto víkendu . Další víkend se nezadržitelně blíží a předsevzetí, že nebudu pít mívám po každé kocovině. Z počátku jsem si říkal vždyť o víkendu pije každý a omlouval se, že potřebuji vyresetovat mozek po náročném týdnu v práci, ale bohužel už to není jen o pití alkoholu, ale chlastání, dokud nepadnu. Když začnu, nevím kdy přestat a to jsem kolikrát přesvědčený, že jdu jen na 2, proč ne, vždyť 2 piva mi neublíží...naivní představa. Trochu jsem se rozepsal, ale asi jsem se potřeboval o svém problému vypovídat. Franta
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54481
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj Franto, vítej všan piš od toho to tady je a nikdo Tě soudit nebude, máš sebou první střízlivý víkend, tak si ho řádně naplánuj a hurá do toho
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54483
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
čau franto, jak dobře tohle přesně znám... plus k tomu teda bývalo "relaxační vínko" po večerech...

je fakt, že ta rána časem začnou člověka děsit..
a že musí fungovat v práci..

bude to chtít jezdit na hory častěji mně pomohly nové sportovní aktivity.. ale už jsem 3x selhala.. nejdýl jsem vydržela na suchu půl roku...
teď jedu od znova zas teprve druhý měsíc... ale snaha se cení

držím ti palce. Víkendový "reset" je silně návykový...
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54484
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj Lucko, to je přesně ono, piji od soboty, někdy od pátku a v neděli v 5 odpoledne přestávám. Ztrácím pojem o čase a představa, že mám jít druhý den do práce mě vždy děsí, přechází až v depresi. A noc bývá šílená, budím se, je mi zle a vím, že ráno musím fungovat. Říkám si to nedám. No fuj když si na to vzpomenu. Sportuji dost, přesto, že jsem alkoholik, sport mě celkem drží. Když někdy ustojím pátek vyrazím v sobotu na kolo, jenže se vrátím a je žízeň, tak hurá na pivo, potřebuji doplnit tekutiny, no a jak to dopadne asi tušíš. Ale nebýt sportu, tak už možná nemám ani práci. Jestli jsi vydržela na suchu půl roku všechna čest, já nejvíce měsíc a to byla ještě sázka o 2 litry whisky, takže to pak byl masakr. Já kdybych selhal 1x za půl roku tak budu šťastný. Recidiva většinou přijde, ale nesmí být častá a hlavně dlouhá. Dík za podporu, taky ti držím palce.
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54485
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Tak, dneska krásný den. V práci vše fungovalo jak mělo.
Po práci jsem si byl umýt auto, vysát a pak jsem si ještě vyleštil interiér. Maximální spokojenost. Na to auto jsem se už chystal snad měsíc, jenže pořád to odkládal, proč asi všichni víme. Alkohol mi bere spoustu času a pak nic nestíhám. Konečně jsem byl dnes už v normálu a plný energie. Ale tenhle pocit mívám koncem každého týdne.
Vidím, že někteří jste dokázali dlouho nepít. Máte můj obdiv...co bych za to dal.
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54486
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
No, ve vysledku za to nedas nic. Jen ziskas.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...87888990919293...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter