Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: genialita/debilita alkáče
#52111
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
A ještě by mě zajímalo kolik si vydeláš když tak propiješ 10tisic prášky taky nejsou levné,lexaurin se doplácí 190 kč podobně ostatní,taky určitě jíš a bydlíš a asi kouříš.Tak s třesoucíma rukama a věčně pod vlivem můžeš tak solit cesty.A taky vím co dělá lexaurin či jiné svinstvo s alkoholem.Po tom do práce nevstaneš.Tak se dál na kecama a jestli ti někdo věří tak ať za tebou běží.myslim si ze jsi nějaký puboš co si tu tahá triko....
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52112
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Hele Davide, dneska jsem to třeba zvládnul v práci s hladinkou bez prášků. Vím, že když vysadím prášky a chlast, že nastane teror, proto to dál úžívám. Už jsem to jednou zkoušel a vím, že ta bolest se prostě vydržet nedá.
Ahoj Maris, poslyš, řidičák jsem si dělal v 18ti, kdy jsem pil jen lehce a k lékaři se dostavím klidně s hladinkou, stejnak nepozná nic a fet mi napíše a ty kecy s mikroflórou to je úplná sračka.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52113
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Maris, tak rád bych byl puboš, co se tahá za triko. Pravda je, že jsem ožrala prvního kalibru. Dnes už piju 12. pivo a tak to napíšu tak, jak to je. Ráno do práce vstanu i když se vožeru jako prase, nedělá mi to problém, opravdu jsem ještě nikdy nezaspal. A co se týče peněz, tak jsem na tom celkem v pohodě, půlku toho prochlastám, něco prožeru, něco zůstane a takhle to mám každý měsíc. Zatím se měj. A ty prachy za ten profetovanej lexaurin atd.. neřeším, to je pár korun.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52114
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Na to že si vožralej jak prase ,píšeš bez chyb a střízlivě .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52115
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Maris, pise, ze se teprve vozere jako prase a ze ma 12te pivo. To od rana do vecera neni nic
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52116
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Notor napsal:
Maris, tak rád bych byl puboš, co se tahá za triko. Pravda je, že jsem ožrala prvního kalibru. Dnes "už piju 12. pivo a tak to napíšu tak, jak to je. Ráno do práce vstanu" i když se vožeru jako prase, nedělá mi to problém, opravdu jsem ještě nikdy nezaspal. A co se týče peněz, tak jsem na tom celkem v pohodě, půlku toho prochlastám, něco prožeru, něco zůstane a takhle to mám každý měsíc. Zatím se měj. A ty prachy za ten profetovanej lexaurin atd.. neřeším, to je pár korun.
Notor,

"už dlho sa nalievaš s barónom Prášilom?"
("Tvoj lekár má chronickú nádchu/(rýmu), alebo úplne stratil čuch?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52117
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
MichalB ,včera byl pátek,tak Notor psal ,že byl v práci tak 12 piv za odpoledne. Tak na to jak vždy spisovně a srozumitelně píše tomu nevěřím.A když chlast prokládáš benzákama nejsi schopen uvažovat a ne ještě ťukat do klávesnice nebo mobilu.Vzpomeňte na ty co tu psali pod vlivem ,co z nich padaly za výtvory tak nebudu věřit že Notor pije po práci každý den včetně víkendů a do toho se cpe benzákama a pracuje bez zaspání.A jak píše Ja tak jeho doktor nevidí neslyší jen píše recepty? Zkuste pít týden v kuse 15 piv a brát benzáky a ráno vstát a pracovat. To tě položí .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52118
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Nemusí ho to položit, pokud je zvyklý a má toleranci.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52119
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Jedného dňa sa to zlomí. Teraz je mladý. Najprv tolerancia rastie. A potom nastane opačná situácia. Bude klesať. To už bude 12 piv na neho veľa. Ale to už bude len v stave bdelého prežívania.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52120
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Maris napsal:
Vzpomeňte na ty co tu psali pod vlivem ,co z nich padaly za výtvory tak nebudu věřit že Notor pije po práci každý den včetně víkendů a do toho se cpe benzákama a pracuje bez zaspání.

Rok jsem chodil s jednou uzasnou zenskou. Cely rok netusila (a dodnes netusi) ze jsem byl tezky alkoholik. Byl jsem uzasny, mily, okouzlujici, nezny, pozorny a chapavy (jeji slova, ne nutne v tomto poradi). Uzili jsme si spolu skvelou letni dovolenou - az na to ze ja jsem celych 10 dni te dovolene nebyl na jednu jedinou vterinu strizlivy. Prvni 2dcl vodky jsem do sebe hodil jeste pred cestou na letiste. Behem 4 dnu vanocnich svatku co jsme byli spolu jsem zpracoval pres dva litry vodky. Po roce jsme se v dobrem rozesli s tim ze duvodem rozhodne nebylo moje piti o kterem ona vubec netusila jak je strasny .

A bylo obdobi kdy jsem benzaky taky zkousel v naivnim a stupidnim ozraleckem predpokladu ze budu moct chlastat a ony poresi ty neprijemne vedlejsi ucinky. Fungoval jsem uplne normalne, zadna provozni omezeni jsem nezaznamenal.

Presne jak pise Krtek vyse - ta odolnost muze dlouho a dlouho pomalicku rust a vsechno se zda byt dobry a skvely a pod kontrolou. O to rychlejsi a horsi je pak ta jizda do pekla kdyz se to utrhne...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter