Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: genialita/debilita alkáče
#52249
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
A nakonec jsme dozrali k nejakemu reseni - nepit a i tak obcas zakopneme a znovu se zvedame. Ostatne az bude chtit pomoc, tak si ji vyhleda sam u psychiatra nebo ho v silenm stavu prevezou do lecebny na detox. Vse ma svuj cas a misto.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52261
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
MichalB já už zakopávala a zvedla se tolikrát,že už mi to fakt stačí. Prostě se cítím jinak .Beze strachu z recidivy ,bez myšlenek na alkohol. Vnitřně jsem se srovnala a žádné blik cvak se nekoná.Každý k tomu musí dozrát.Ale někdo třeba ne.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52264
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
My si nozna nerozumime. To neni chut jako takova - dal bych si pivo. Jdu po ulici. Nad necim si premyslim a najednou pivo a pak muslenku jdou jako pref tim. Takova podprahova reklama na pivo
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52265
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Ale já vím o čem píšeš mívala jsem to taky tak ,ale teď už prostě skoro rok ne.Nevtírají se mi žádné myšlenky. Prostě jsem přestala pít a ztratila chuť.Žádné chutě.Žádné alkosny.Už mě nenapadlo se napít.Nevím čím to .Prostě to tak mám. Před rokem bych tomu nevěřila.Po tom šíleném boji.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52278
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Maris napsal:
Ja ,dík,zvládám ,snažim se ,cesta zpět není možná ,je to buď pít anebo žít. A ten konec by nastal jistojistě brzy. A taky nemám pořád euforii. Ale po tom co jsem zažila už vím.Cesta do pekla.

Maris, ano, ty jsi přestat nejen chtěla, ale hlavně MUSELA. Pokud jsi chtěla přežít. Já to měla taky tak. Navíc jsi měla malé dítě, což je dost velká motivace k životu. Notor je sám, je mladý a i když pije hodně, pořád mu alkohol a prášky víc dávají než berou. Ve třiceti jsem pila jak duha a zobala Lexauriny jak divá. Vadilo mi to, znepokojovalo mě to, ale život bez alkoholu jsem si nedovedla představit, takže jsem přestat tak nějak "chtěla-nechtěla". Netvrdím, že jsi měla snadný život a to že abstinuješ je úžasný úspěch, ale napsat "musíš chtít a ono to půjde, čeká tě pak krásný život bez chlastu atd." to jsou PRO MĚ opravdu prázdné fráze. Ono to totiž často nejde i když chceš, a i pokud to alkoholové šílenství přežiješ, vůbec ti to nezaručuje nějaký krásný život. Ve fázi těžkého alkoholismu je život v abstinenci samozřejmě snesitelnější a kvalitnější, ale ne automaticky krásný.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52282
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Nepila jsem když jsem měla malé dítě.To byly deprese a úzkosti atd.To začalo daleko později.Když jsem zůstala totálně sama.A já jsem chtěla přestat tak jsem přestala.Nepila jsem denně, ale kvartálně.Tak bych možná s tím vydržela. Ale já jsem přestat chtěla.I když jsem neměla pro koho a kvůli komu.Jen kvůli sobě.A prostě proti tomu když jsem pila je ten střízlivý život úžasný a krásný.Pro Tebe prázdné fráze ,pro mne dennodení krása ranního vstávání a usínání bez opilosti.Takže se můžu radovat i z maličkostí,které jsem opilá neviděla.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52284
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
A každý si tu radost může najít,musí ale chtít.Pokud vidí radost v pití a muka ve střizlivosti tak to je těžké.Je třeba to v sobě najít a to jde.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52342
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Dneska jsem radost našel v lexaurinech v práci, do toho panáka z naší ledničky. Potom útěk domů a hned flaška, flaška atd. Večer budu zase nacpanej, jak žok. Proč si myslíte, že se lituju? To né, já vím, že jsem ten nejhnusnější vypitej, nafetovanej odpad společnosti. Tak proč bych do takovýho hovada nenalil další láhev?
Destrukce mé osobnosti dosáhla takového stupně, že nepomůže nic jiného, než trvalá a doživotní abstinence. Bohužel. Abstinovat, to mě ale vůbec neláká.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52345
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Notor napsal:
Dneska jsem radost našel v lexaurinech v práci, do toho panáka z naší ledničky. Potom útěk domů a hned flaška, flaška atd. Večer budu zase nacpanej, jak žok. Proč si myslíte, že se lituju? To né, já vím, že "jsem ten nejhnusnější vypitej, nafetovanej odpad" společnosti. Tak proč bych do takovýho hovada nenalil další láhev?
Destrukce mé osobnosti dosáhla takového stupně, že nepomůže nic jiného, než trvalá a doživotní abstinence. Bohužel. Abstinovat, to mě ale vůbec neláká.

Notore,

..."když už liješ - nezapomeň si nasadit roubík do pusy, aby's ani nechtěně nevyléval a nepřetékal a neudělal si's zbytečnou škodu"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52346
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Ale laka, kazdeho z nas to laka a kdo pise ze ne tak keca
Alena
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter