Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: genialita/debilita alkáče
#52349
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Notor napsal:
Abstinovat, to mě ale vůbec neláká.

Opravdu ne? Proc sem potom chodis? A NE, ja to opravdu nemyslim nejak zle. Jen ze z toho co pises mam nekdy pocit ze by jsi ten strizlivej zivot docela i zkusil. Ale chapu - vyskocit z toho bude pekelne bolet a cely to bude prochazka ruzovou zahradou proti tomu jak tezky bude naskocit do normalniho fungovani. A ta uleva v lahvi a prascich je tak snadna a tak dostupna a tak uzasna. Na druhou stranu kazdy vykropeny den to dela horsi... no, Tvuj boj...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52350
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Tak chodím sem no. Kam jinam bych měl chodit, když jsem alkoholik? Jako teď už jsem vožralej, že nevím co píšu, ale střízlivej život je k nesnesení. Je to nuda, všechno si pomatujete. 18 let jsem žil bez alkoholu a stálo to za hovno. A potom jsem se napil a věděl, že flašky se už nepustím. Tak já si to tady ještě dopiju a půjdu spát vožralej, takže přijde chvíle bezvědomí a pak noční můry, který budou trvat až do rána, kdy si šlehnu prášek a půjdu do práce nafetovat se diazepamem apod.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52361
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Kecáš ve všem, takhle ožralej není schopen psát a myslet. Když jseš na šrot, nemáš noční můry. Vůbec nevíš o čem mluvíš!!!!!!!!!
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52366
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Ivano tohle jsem mu psala několikrát.Ožralej a zfetovanej lexaurinama nemůže spisovně psát ani myslet,a když padne do postele nebo kdekoli neví o světě natož,aby poctivě vstával do práce každé ráno a tam podával perfektní výkon.Nocní můry přicházejí když přestane pít a to toho moc nenaspí jen děsy můry a třes těla kdy není schopen ani na toaletu nebo si uvařit čaj.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52452
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Největší sranda na tom všem je, když se člověk svěří, že chlastá. Notabene na fóru alkoholik.cz a nikdo mu to nevěří. Nevím, proč se vylučuje vožralost a psaní spisovně? Jako já taki umým psád jag debyl a psád hrupky a bejd za bebyla, ale proč bych to dělal? Jinak kdo to nezná, tak čím víc piješ, tím větší toleranci k tý látce máš a musíš pít víc. Takže já si dám denně těch 10 piv (no spíš víc) a jsem ještě celkem v pohodě. Jasně, dřív jsem se vožral z pěti a dneska jsem tam, kde jsem. No nic, ještě do sebe naleju pár litrů a půjdu spát. Opravdu nemám noční můry(pouze pokud omezím chlastání), spím jak zabitej a do práce vstávám poctivě, dělám tam totálního dementa, takže nikomu nevadí, že mám hladinku a klimbám u toho. Jinak nevím, jestli to je varovnej signál, ale každej den mám vokno a nevím co jsem dělal předešlý odpoledne. A ten lexaurin už taky vůbec necejtim, ale beru ho jen tak preventivně. Zažil jsem už hrozný absťáky a mám z nich strach, tak do sebe peru prášky a chlast, aby nenastaly znovu. Asi jsem na cestě do pekla, ale já ty drogy potřebuju.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52453
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Notor,

píšeš, že robíš totálneho dementa, mávaš pravidelne dopoludňajšie okná a nepamätáš si predchádzajúci deň...

"Ako potom vieš, či si vôbec bol niekedy v zamestnaní alebo si sa bol býval len pokúšať niekde "imitovať prácu"?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52458
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Notore,ale tady chodí lidi se inspirovat a hledat návod jak se alkoholu zbavit.Ty píšeš ,ze nechces prestat,tak co třeba založit vlastní stránky Chlastáme rádi a chlastat budem i když nás to zabíjí? Neznám Tě,ale presto bych byla ráda ,kdybys svůj problém řešil a byl inspirací pro ty ,kteří jsou nešťastní z chlastu.Každopádně sem přispívat můžeš jako kdokoli.Je to svobodná volba.Vulgárni nejsi a popisuješ své stavy.Takže vlastně taky jsi přínosem.Nemás žádné ambice?Abys nedělal totálního dementa.Bylo by fajn pzorovat Tvůj posun vpřed ,to jak dokážeš přestat.A jasně,že tolerance vzrůstá i na lexaurin i na alkohol.Ale za čas to bude velký sešup dolů.Budu jen ráda když změníš pohled na své pití, které Ti už nedělá moc radosti.Alkohol si Tě omotal a už ovládá celou Tvou bytost.Už je tvým pánem.Jsi jeho sluha.Aspoň zkus změnit ten pohled na něj,že je Tvůj přítel.Není.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52459
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Pro notora,reakce na notora;
Notor napsal:
[quote]Největší sranda na tom všem je, když se člověk svěří, že chlastá. Notabene na fóru alkoholik.cz a nikdo mu to nevěří.
Zdravim, takze Tvuj jediny problem je zda Ti nekdo veri, nebo ne? Nebo...?
Kam budes psat, co budes delat, az Ti to (mysleno alkohol u tebe i versus leky)bude delat problem a budes hledat reseni?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/12/2018 17:09 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52464
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
Notore, a přemýšlel jsi někdy o tom, že bys pít přestal? Ty takhle systematicky pracuješ na svém sebezničení, chceš vůbec žít, nebo už je ti to jedno? Jestli jo, tak už lítáš v pořádné depresi a nejsi schopný reálně uvažovat. Co zkusit léčebnu, vystřízlivět, překopat svůj život a abstinovat. Aspoň dva roky. Když i pak se ti bude zdát, že život s chlastem je lepší, můžeš se k pití vždycky vrátit. Ale bude to mít smutný průběh. Nevím, kolik ti přesně je, ale zřejmě se padesátky nedožiješ. Život bez alkoholu je někdy těžký, a můžeš mít pocit, že to úsilí nestojí za to, ale každý, kdo se vymotal z pití (a někdy hodně zdlouhavě a těžce) ti asi řekne, že to v té abstinenci není procházka růžovou zahradou, ale je to stejně 1 000x lepší, než být pořád ožralý, pořád někde shánět lexaurin, mít každodenní okna... a bude hůř, můžeš dostat alko-psychózu s halucinacemi, delirium, epileptický záchvat... nemusíš to ani přežít. Když nebudeš pít, máš šanci najít si nějakou babu, nějaké koníčky, kamarády, novou smysluplnější práci, neláká tě to? Nikdo a nic tě nepřinutí přestat pít, když nebudeš chtít. Můžeš zkusit jaký je život v abstinenci a když ti nebude vyhovovat, můžeš se dál zabíjet tímhle způsobem života, nikdo ti v tom nezabrání. Ale aspoň to zkus!!! Jasně, že léčebna je pakárna, ale zažiješ tam i spoustu legrace a hlavně - budeš mít čas zamyslet se nad sebou s čistou hlavou.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52477
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 4 měsíce  
No jako všechno co jsem si přečetl dává smysl. Já se včera tak vožral, že jsem poblil celej pokoj a ráno v práci nastala úzkost a bolest. Na to jsem naordinoval prášky a jak jsem přišel domů tak jsem hned začal pít. Je to smutný, ale vlastně nevím, jestli chci žít. Několik let jsem prožil v alkoholem podporované depresi, párkrát jsem se pokusil zabít. Neúspěšně. Kamarády ani koníčky už žádné nemám, jen flaška. Jsem sám a v blázinci jsem už byl. Tam jsem se přežíral koláčema a zvracel a přechlastával limonádama a jak jsem opustil vrata ústavu tak jsem začal hned chlastat. Jsem nenapravitelnej deviant. Neabstinoval jsem asi 10 let, takže šance, že se nevožeru je v podstatě nulová. Moje sebedestrukce už pokročila tak daleko, že skoro není cesty zpět. Už teď se v mé hlavě spřádají plány o tom jak nakoupím chlast zejtra a vožeru se. Není cesty zpět.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter