Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...22
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#53944
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Renato, rvni vecer po vysazebi alkoholu a nebo az ten prvni vecer, kdy jsen si rekl "nepiju dnes"?
Ono je to vlastne jedno, protoze oboje bylo peklo na zemi. V tom "nejlepsim" abstaku jsem sel do prace a obvolaval psychiatry, kde me vezmou.
Takze klasika, tres, poceni, nespavost, unava, spankova deprivace, vycerpani organismu, nejedl jsem a nepil nekolik dni, protoze to proste neslo (vse jsem vyzvracel). A toto me doprovazelo nekolik dni od rana do rana.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53945
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Ty chutě. Bože, kdy to přejde? Pořád se nemůžu dojíst. Slaný, sladký, litry čaje a pořád se cítím nedojedená a honí mě mlsná,už nevím, co bych sežrala.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53946
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Karolína napsal:
Ty chutě. Bože, kdy to přejde? Pořád se nemůžu dojíst. Slaný, sladký, litry čaje a pořád se cítím nedojedená a honí mě mlsná,už nevím, co bych sežrala.

To par mesicu potrva....
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53947
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Renato,tohle neznám. Já jsem si řekla že dost a přála si abych vydržela dyl jak 14 dní neboť to byli moje kvartálni. Ale neměla jsem žádné chutě ani třes. Jen se mě z počátku nedařilo spát uspokojivě. Pak když jsem zvládla 14 dní dala jsem si další metu a další. Nevím nemohu sama sebe posoudit ale zatím se daří. A pokud je silná víra chtít tak to zvládneš. V podstatě už teď nemám potřebu zapijte blbe pocity. A chuť se napít tu není. Naopak vznikla nějaká averze a už myšlenka na tu chuť třeba vína mě zvedá žaludek
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53948
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
No tak je vecer a ja jsem v poradku a střízlivá.Cely den popijim čaj a hodne vody a kafe a vic kouřim.Mam chut na sladké.Piju džus a multak sumivej.Koukám na tv jednim okem ale hlavne si čtu tohle fórum a na fb zápisník alkoholicky a v mnoha vecech se poznávám.Utvrzují se v tom,ze delam správnou vec.Dik za podporu.Dik za vas,ze reagujete.Pro me to je pomoc a vim,ze v tom nejsem sama a to mi pomáhá.Diky.Zitra zas písnu.Dobrou.Půjdu brzy spat,at nemám roupy.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53949
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
První den bez kapky alkoholu
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53950
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Ja tyto stavy mivam obcas i po 2.5 letech nepiti. Prijde mi to tak nejak normaln. Obcas chut na sladke, obcas slane, obcas do sebe nacpu kdeco Mival jsem i pred naduzivani alkoholu.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53951
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Hezkou neděli všem,
Renčo, tak jak ?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53952
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Strasne se stydím.Po napsání posledniho prispevku obrovská chut,rikam si,dopiju ten zbytek vina(asi deci a pul)a zaspím to.Omyl.Vypila jsem jeste 3 piva a sedmičku vina.Proc to nemuzu zastavit?Poslednich tak 20 měsíců jsem ani jeden den nebyla bez pití.Mam starosti a problemy,jako kazdy,ale proc je utapim?Jsem na sebe tak naštvaná.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53953
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Zvládl jste to nekdo na poprve?Říct si dost a uz se nenapit? Mozna mam o dost vetsi problem,nez jsem si myslela.Jak to zastavit,přestat bojovat a smířit se.Jak snadne se to zda.Dnes to zkusím znovu.Snad to pujde.Mam v peněžence lístek,proc uz nepit,abych si to pripomela v obchodě.Klepu se a je mi zle.A depka příšerná,jaký jsem slaboch.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...22
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter