Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#53675
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Cibulka, tak dost bylo hrdinskych cinu a ted prsa na ramena a v pondeli k lekari?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53676
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Jezis to ne, ja viem, zase si poviete ze blbost, ale idem sa z toho vyskriabat zase po svojom.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53677
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Ono je vela okolnosti ktore mi to ani nedovoluju, tasko sa to vysvetluje, je to tu anonimne a nechcem tu pisat podrobnosti ale skratka to nejde ist k lekarovy ani na Acka. A v konecnom dosledku by sa to mohlo otocit proti mne.Tasko sa to chape ale je to tak. Ludia su svine jak sa hovori, a nemislim ze by mi to pomohlo, skor by ma to poslalo este viac do prdele... Vsetko to je v mojej hlave, musim sa s tym vysporiadat sama, nic ine mi nezostava. Asi si tu budem chvylu vylievat srdce, nikoho v tomto okrem vas nemam, tak to tu so mnou prosim vydrzte.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53678
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Cibulka napsal:
Pracujem z ludmi, bola by to asi pre mna aj profesna katastrofa, a zarabat peniaze treba....

Tu profesni likvidaci naprosto chapu byl jsem na tom uplne stejne a taky jsem se s tim rval sam. Ale uplnou pravdu maji panove vyse - jak dlouho to takto jeste vydrzis? Chces to zkouset sama? Proc ne - zkousej! Ale take si dej nejaky termin do ktereho to sama zvladnes dostat pod kontrolu a pokud porusis tak opravdu vyraz hledat odbornou pomoc.

PS
Pri zpetnem pohledu kdyz se nad tim racionalne zamyslim jsem udelal... chybu ne, chyba to urcite nebyla... ale rekneme ze rvat se s tim sam nebylo nejlepsi reseni. Pomoc odborniku a adekvatni medikace by to byla byvala cele zjednodusila.

PPS
Presne jak pises - lide jsou svine. Jenomze jsou to take vsimave a podezrivave svine. Je tim padem otazka kolik o Tvem problemu lide v okoli vedi. Ja jsem byl cca 1/2 nebo 3/4 roku po tom co jsem prestal pit pozvan na soukromy pohovor k sefove. Tam jsem byl otevrene dotazan jestli je vsechno v poradku a jestli se na me muze v pracovnich vecech zase spolehnout. Potvrdil jsem ze ano a ze usilovne pracuju na tom aby to tak zustalo na coz sefka reagovala ze to je dobre a ze uz mela strach a dochazela ji trpelivost. Az pozdeji jsem zjistil ze je sama ex-zavislacka a kolik toho okoli o mem stavu vypozorovalo.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53679
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Cibulko držím ti palce
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53680
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Nic nerikam, delej, jak myslis
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53681
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Tak si dojed do jineho mesta. Nebo jak se kdo dozvi, ze chodis k lekari?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53682
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Presne tak. U me v praci to taky vedelo xy lidi, jen nic nerikali, protoze mi to omlouvali rozvodem. Az pozdeji, kdyz uz jsem nepil, mi to rekli.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53683
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj Cibulka,
Ja te chapu a umim se do tve situace vzit.
Do minuleho tydne jsem taky bojovala sama, delam taky s lidma a nechtela jsem s tim nekam jit. Az min.tyden uz to bylo fakt blby, tak jsem hoodne zvazovala,kdo by me aztak neodsoudil. Zvolila jsem kamaradku,ktere jsem to napsala a kupodivu mela sama zkusenosti.
Porad bojuju, navaly uzkosti nemizi, ale pomohlo mi, odjet naprvni dny k rodicum,hodne cist nespora a zacinam si planovat cas vice ... nicmene, ten boj, chut a strach z budoucna je silny.
ProstěJá
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53684
Re: Nedavam to Před 5 rok, 2 měsíce  
Prosteja, to nejde myslet do budoucna, ze se nesmim napit. Ted a teda nepiju.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter