Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#54065
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Viem co mi pomohlo, hambila som sa za seba...

Tak sa ožer ako divá sviňa v kostole a hneď sa budeš hanbiť
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54066
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Cibuľka. A čo pre teba znamená byť OK? Čo spôsobuje tie tvoje "krízy"? Kedy a kde? Doma? V práci?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54069
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ja ani neviem, cez den som v pohode, fungujem, pracujem, staram sa o vsetko a vsetkych. Chyta ma to vecer. Mala som doma este posledne pivo co zostalo po nasteve a nejak mi dnes dlobalo do oka. Nakoniec som sa az triasla, pooblivala sa pri otvarani a vypila ho asi za 10 minut. Mala som zalusk este na sampus ale isla som si radsej sem vylievat srdce a uz poslucham. Co pre mna znamena byt ok? Neviem, netrapit sa? Uzivat si zivot, deti. Nic viac.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 13/03/2019 22:07 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54072
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Jezismarja, Cibulku, promin, ale jsou hrozne vymluvy. Vydelavat penize, fungovat. Jak si asi myslis, ze budes fungovat a vvydelavat penize po roce v lihu? NiIJAK.
Seber se a nekam si dojdi!
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54139
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Cibulko, jak já ti rozumím. Taky mám dceru. A neustále končím s pitím a neustále začínám. Tajím to před přítelem, přešla jsem na vodku, aby to necítil z dechu nebo piju když není doma. Je mi z toho smutno, trapně. Teď si myslí, že nepiju (aspoň myslím, protže on si se mnou servítky nebere) ale opak je pravdou. Do včerejška jsem měla až na pár dnů alkohol v krvi. Dneškem začínám novou etapu abstinence. Opět, ale doufám, že naposledy. V pondělí si jdu pro Antabus. Štve mě, že potřebuju berličku, že to nezvládám sama, ale už jsem se rozhodla. Kůli sobě i kůli němu. Protože on už mi nevěří. Ví, že piju tajně a že to pozná jen někdy. Vysvětlila jsem mu, že na Antabus se pít nedá a pokud bych to zkusila, rozhodně bych to neutajila. Ještě tu nemůžu rozdávat zkušenosti, ale doufám, že mi pomohou zkušenosti zde ostatních. Přeju velkou sílu.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54140
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Dámy,

..."víťazstvo" nad sebou je už aj len => priznať si "slabosť", s ktorou nedokážem už ani vedome odolávať nástrahám ani pokušeniam alkoholu."


Je TO odrazový mostík do skutočnej a živej triezvosti.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54141
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Co to je za hloupost s tou vodkou? Kazdy alkohol je citit a to ze nekdo ma upito, je videt na ocich velice dobre.
Tady to zavislacke obelhavani vsech okolo vectne nas samych je az komicke.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54143
Re: Nedavam to Před 5 rok  
MichalB napsal:
Co to je za hloupost s tou vodkou? Kazdy alkohol je citit a to ze nekdo ma upito, je videt na ocich velice dobre.
Tady to zavislacke obelhavani vsech okolo vectne nas samych je az komicke.


V práci jsem byla schopná vypít i 1,5 l vína. Alkohol je u nás přísně zakázan pod hrozbou vyhazovu. Stále pracuji na stejném místě, už víc než 15 let. Přítel mi vyhoržuje rozchodem, pokud na mě pozná, že piju. Pozná to právě většinou jen z dechu a pak následuje obávaná věta: "Ty už zase chlastáš?"
Tímhle jsem se tady chlubit nechtěla, není to nic k chlubení, jen říkám jak to je. O důvod víc stydět se za své lži a sobectví.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54144
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Jitro že své hnusné minulosti a zkušenosti mohu jen říct sama za sebe že pokud u přítele ztratiš důvěru, těžko ji budeš vracet. Také to znám jak jsem zapirala, lhala, schovávala si pití až budu sama. Pitím vodky sice možná nepozná přítel hned že piješ, ale o to dříve dojde k opici.
Teď když jsem střízliva a čtu si tady vaše komentáře, jako bych viděla sama sebe.
Pokud to jen jde rychle zatáhni za tu pomyslnou brzdu. Může se stát že že dne na den přijdeš o vše na čem ti záleželo
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54146
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ľudkovia, vypisujete tu všeličo, ale ja stále čítam medzi riadkami rovnakú otázku: "To si naozaj nemôžem vypiť, keď chcem byť trievy/a?"

Nie, pokojne a smelo hydratuj a popíjaj!...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter