Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#56306
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika napsal:
A urcite zivocisnou, co? Zadnou rostlin. puvodu

No samozrejme! Tu z rostlinnyho tuku nepapam .

Ale k tem kilum - alkohol je silene kalorickej a tim jak se po nem dostava hlad a clovek se cpe tak vetsinou zjisti ze s abstinenci jde ruku v ruce ztrata vahy. Kapitola sama o sobe je fakt ze nasoska uz krome sosani nic moc nedela takze pijakova vaha leti nahoru.

Ja jsem za prvni rok abstinence sundal pres 15kg. Snazim se sportovat a drzet v kondici cili vahu rozumne udrzuju ale kdyby ne - mam-li byt uprimny - tisickrat radeji budu resit nadvahu a nakup o par cisel vetsiho obleceni nez se vratit zpatky do alkoholovyho pekla.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56307
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Jo, s tim piti a uziranim naprosto souhlasim. Je to tak. Ono pak muzes drzet dietu jakou chces, ale prida se alkohol a je to v cudu.
P.S - ta rostlinna slehacka je pekne hnusna
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56308
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Gennosuke, dík za odpověď.... a jen si dej . Mám jednoho kamaráda nekouří už, pivko jednou za 2týdny na 2-3 kousky a pořád cvičí, jednou odcvičil a pak jsme sedli a ládoval do sebe pěkně velkou porci ne zrovna zdravého jídla a já na něho proč cvičíš, když pak jíš jsko prase nemíjí se to účinkem? A on se usmál a odpověděl "víš kámo já cvičím právě proto, abych se mohl dobře nažrat" PS: Holky ze zmrzliny a šlehačky aspoň není kocovina
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56309
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
No jo, snížit kalorický příjem sportem, aby se člověk mohl "napapat" . Každý má své důvody, proč to dělá. Já zase snižuju příjem, aby se mi tam vešla sedma vína. A stejně houby platný. Tělo drží vodu a pak se můžu snažit jak chci.
Já o tom pořád přemýšlím, proč to dělám. A je to takový pocit, jako jít se vybrečet mámě na rameno, což jsem nikdy vlastně nedělala, z různých důvodů. Prostě útěcha, která po mně nic nechce, nic mi nevyčítá. Ale následky to má, no.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56310
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Kájo, nepremyslej, nedělej to a basta. Stejně ti na sedmicka žádný štěstí nepřináší.
Piješ, aby sis to nasledně vycitala.... to je o ničem.
Život mame jen jeden, tak ho žij. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56311
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Karolíno, ta necelá sedmička a nebo sedmička ti stačí? Myslím, jako, že máš pocit, že jsi alkoholem uspokojena?
Beru to podle sebe. Já potřebovala litr, někdy i s panákem. A pak se mi stalo, že jsem ten pocit uspokojení (ukojení)jaksi přepila,přeskočila a nebylo mi dobře.
A potom mi vlastně nebylo dobře ani bez alkoholu a ani po něm, protože se mi nedařilo najít tu míru,co by mi udělala dobře.
Když jsem to zkusila BEZ, tak jsem měla alespoň skvělý pocit.Skoro euforii.Tedy hned po ránu. Jako, že jsem dobrá. To vydrželo, ale asi tak do oběda. A pak jse začala zase řešit,mít strach, jak vydržím večer.
Teď už euforii po ránu nepociťuju, ale mám pocit sebeuspokojení. Ale vydrží NĚKDY i celý den. Někdy taky ne.
Já jen pro úvahu. Třeba kdyby jsi měla pomyslné misky vah. Tak aby jsi to mohla přidat jako závaží.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56312
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
...polepšite sa a:

...merajte si spotrebu radšej v ‰/(promile) a nie v litroch.

(...od 3‰ vyššie začína "iný" život...)


..."alebo sa aj končí"...
(...úplne a nadobro/(cakumprásk).)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56313
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, ta sedmička mi většinou "musí" stačit, protože si víc nekupuje. Je to taktika. A začínám pít až kolem 21:00. Když jsem si kupovala víno ve vinotéce, tak nebyl problém litr i víc. Když vypiju tu sedmu, musím jít hned spát, takže mě to asi neuspokojuje.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56314
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, ta sedmička mi většinou "musí" stačit, protože si víc nekupuje. Je to taktika. A začínám pít až kolem 21:00. Když jsem si kupovala víno ve vinotéce, tak nebyl problém litr i víc. Když vypiju tu sedmu, musím jít hned spát, takže mě to asi neuspokojuje.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56315
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Gennosuke, dík za odpověď.... a jen si dej . Mám jednoho kamaráda nekouří už, pivko jednou za 2týdny na 2-3 kousky a pořád cvičí, jednou odcvičil a pak jsme sedli a ládoval do sebe pěkně velkou porci ne zrovna zdravého jídla a já na něho proč cvičíš, když pak jíš jsko prase nemíjí se to účinkem? A on se usmál a odpověděl "víš kámo já cvičím právě proto, abych se mohl dobře nažrat" PS: Holky ze zmrzliny a šlehačky aspoň není kocovina
Takisto pravidelne cvicim a som si dost isty, ze Tvoj kamarat (podobne ako ja) sa stravuje vacsinou dost "cisto" a vdaka tomu vie, ze si moze dopriat raz za tyzden nejaky ulet. To robim aj ja, cez tyzden si davam dost pozor na to, co zjem (aj ked to uz robim skor automaticky, uz to mam "v krvi", co je pre mna ok a co nie) a potom cez vikend sa spokojne napcham trebars pizzou, alebo idem do KFC a odtial rovno do cukrarne na dezert. 1-2x do tyzdna si doprajem, nemam ziadne vycitky
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter