Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Jsem alkoholik?
**
#56612
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Sonaso, zkus vůbec nepřemýšlet o variantě, že by ses kdy mohla napít. Když už tí osud takhle pěkně pomohl tím, že tě odstavil, zkus naprosto ignorovat, že ten chlast je. Nemysli na něj, prostě nepatři do tvého života. Je to jen bubák, kterého se bojíš, jako třeba jiné věci v životě... Nevím,... třeba tvrdé drogy si také jen tak nepíchneš... Hele, bude to zajímavé, protože tvá abstinence nevzešla z tvého racionálního chtění přestat pít., ale bylo ti naznačeno, že by ses měla zastavit a podívat se na život "s a bez". A na to, jak jsu žila.. Tak co je lepší? ... Zhoď myšlenky na to, že se do toho vrátíš!!!! Kolik dostane clovek šancí? .. navíc jsi za ní zaplatila bolestivým úrazem (asi žádná sranda 6 týdnů špitál) aby sis to Konečně zapamatovala! Tak držím pěsti
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56613
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Děkuji,Agi, právě takhle to chápu, kdybych byla členkou AA, tak řeknu, že to zaridila vyšší moc a dala mi vybrat mezi alkoholem a strizlivosti. Jasne, ze vyhrává to druhy. Už se ven těším, doma chodím už bez ortézy a s jednou berlí. Ven jen vysypat koš taky s jednou a s ortezou. Jde to ztuha, ale jde to a když si představím, že bych se napila, tak bych asi zase sletela. A to teda za žádnou cenu, jen ať nademnou ten Damoklův meč visí.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56615
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Sonaso napsal:
Jen mám hrůzu z toho, jak ven vylezu, aby to nezačalo znova.

Uz mas plany ? Ne... bez legrace, z vlastni zkusenosti vim ze v tehle kritickych situacich to nejhorsi co jsem mohl udelat bylo se "zastavit". Jakmile jsem zacal premyslet co a jak a myslet na to ze se urcite nesmim napit kdyz uz mam za sebou tolik dni tak bum... a zase otevrena flaska . Duvodu byly miliony. Treba to ze jsem prece nejaky cas vydrzel - takze to nakonec neni tak hrozny - nakonec vlastne nejsem alkoholik - a vlastne jsem desne sikovnej a dobrej ze jsem to chvili vydrzel - tak co kdybych se napil za odmenu... jen par drinku samozrejme a zase dost. Bylo by dobre mit uz predem pripraveno co budes delat az vylezes. Cim vic, tim lip, idealne hodinu po hodine kazdy den. Neni to natrvalo ale jen na to obdobi nez si zvyknes na "normalni" zivot zase.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56616
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Díky i tobě, je mi jasný, že bez plánů se neobejdu. Už nějaký mam: předně rehabilitace, pak nějaka prestavbicka bytu - potrebuju něco vyhazet a je toho dost, to zabere tak srpen. V září se fakt chystám na nějaký kurzy a bez strizlivosti to nepůjde. No a dal to budu vymýšlet podle situace. Piju jen vodu a kafe, tak u toho zůstanu
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56617
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Udělala bych si to pití pestřejší .. Budeš překvapená,, co dobroučkeho nealka existuje.. kávy čaje vody minerálky mošt aj. A nemusí být ani sladké. Já si to v začátcích hrozně užívala, to vychutnáváni klidně i drahého nealka. Vždy co já ušetřila bez chlastu a cigar peněz
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56618
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Drz se a drzim ti palce..u me bohužel vyhrava chlast ????
Ema8
Senior Boarder
Příspěvky: 69
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56619
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Reminiscence díky. Přesně tohle potřebuju slyšet. Že se fakt řítím do průšvihu. Já to vím, ale víc to na mě zabírá, když to slyším i od druhých. Antabusu jsem kdysi brala a byla to paráda. Rok jsem nepila a bylo to snadný. Jenže pak se mi ho podařilo prepit a vůbec nic se nestalo. Takže tím pro mě, bohužel ztratil smysl. Na AA jsem párkrát byla a pokud to nepůjde, začnu zase chodit. Takže dnes opět den 1. Fakt už nechci, vím, že mi je bez chlastu líp. Třeba to už vyjde. Motivaci mám velkou. V pondělí jdu k psychiatricce, třeba taky ještě něco poradí.
Lacey
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56620
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj Emo,
to mě mrzí, že to nedáváš. Začaly jsme tak nějak spolu.
Každý má proč a za co bojovat. Ty taky. Máš manžela, dítě!!
Já to psala, některé zážitky se nepamatuju. To mě mrzí. Moc to mrzí.
Co Antabus? Ivet s tím teď začala
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56621
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Lacey: Na AA jsem párkrát byla a pokud to nepůjde, začnu zase chodit. Takže dnes opět den 1

Tak evidentne to zatiaľ nejde, keďže opäť deň jedna.
Do psej matere, ženské. Seriete ma. Prečo sa tak bránite tým klubom, keď sa nedarí? Koľko abstinentov poznáte v okolí? Pre Vás je dôležité šáhnout si na toho abstinenta. Že také niečo vôbec existuje. Zistiť ako na to. Evidentne takéto vypisovanie na fóre je málo. Takto sa len trápite a motáte v bludnom kruhu. A čas uteká, život je na takéto vaše skúšanie a experimentovanie príliš krátky. Prečo nevyužijete niečo, čo je odskúšané? Nie je to záruka abstinencie, ale niekoľko násobne zvyšuje šance na úspech oproti anonymnému fóru.
Mnohé tu spomínate psychológa. Ale tu "najľahšiu" cestu obchádzate. Väčšina z vás vie prečo pije, resp. začala piť. Vy teraz potrebujete zistiť, ako vyjsť z toho svinstva. A nie riešiť, prečo ste pred 20 rokmi začali piť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56622
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Krtko,

...vyzerá to tak, že:

"dámy nepoznajú dôvod prečo sa zastaviť a prestať piť!"

("Keď ten život je taký krátky a my si HO potrebujeme ešte užiť, ale bez alkoholu? To predsa nejde!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter